امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی
پائیز عزیز اگر تهران هستید کارت ام اس که از انجمن خ وصال شیرازی گرفتید ، تمدیدی نیست و باید اقدام کنید به تعویض آن که یک فرم هستش با دو قطعه عکس ....
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : paeeze , fahiime , movahedi
کارت انجمن ام اس و جامعه و نامه تائیده دانشگاه علوم پزشکی و ... در اکثر مراکز دولتی وجاهت قانونی نداره
دستورالعملها معولا ذکر میکنن که صرفاً و انحصاراً تائیدیه بهزیستی ملاک هست
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : paeeze , movahedi
(2013/05/17, 11:35 PM)شهرزاد نوشته است: پائیز عزیز اگر تهران هستید کارت ام اس که از انجمن خ وصال شیرازی گرفتید ، تمدیدی نیست و باید اقدام کنید به تعویض آن که یک فرم هستش با دو قطعه عکس ....

نه تهران نیستم

کارت رو سال 89 گرفتم روش نوشته 1 ساله! نمیدونم چراconfused2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : شهرزاد , movahedi
من فردا دارم میرم انجمن.میپرسم جریان کارت هوشمند انجمن ام اس چیه؟
دوستان!سوالی نیست که بپرسم؟
 تشکر شده توسط : movahedi
سوال نبود؟
ما رفتیماااااا
بعدا نگید چرا اینو نپرسیدی چرا اونو نپرسیدیاااااااا
ازما گفتن بود
(2013/05/17, 11:32 PM)paeeze نوشته است: فکرشو کنین یه کارت بدن توش ماهی 1 تومن واسه آوونکس بریزن----مثلاTongueTongueTongueTongue

بعد برم سینووکس بخرم رایگان میتونم یه پراید بخرم با کمی پستهlaughing3laughing3laughing3
پاییزه خانم
نه
از این فکرا لطفا نکنید اون موقعه که کارت مخصوص ... میدند سینووکس می شه هم قیمت آوانکس و آوانکس بمانددددددددد چند می شه بهتون نمی گم آخه یک سورپرایزه angelangel
خیالتان راحت
همه چیز حساب شده عمل می شه Smile (52)Smile (52)

آخه می خواهند داروی ایرانی را .................
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
الان انقده خسته هستم که دارم می میرم شانس هم دوبار برق به فاصله کوتاهی به اندازه یه پلک به هم زدن قطع شد و باعث شد یه عالمـــــــــــــــــــــه صبر کنم تا دوباره سایت بالا بیاد. بچه ها من یه کارت یکساله تهیه کردم که فقط پنج ماهش رو استفاده کرده بودم. اون روز جنگل کارا فکر کردم گمش کردم اما گم نشده بود لای کیف پولم بود. نگو بوی مرگ گرفته بود. چند روز پیشا از اونجا که جیبهای من جنگل آمازون است طی شلوغی و درهم ورهمی جیبهام گویا به هنگام درآوردن کارتی، پولی یا کاغذی کارت مربوطه که هنوز هفت ماه از آن باقی مانده بود به راحتی آب خوردن گم شده. البته امیدوارم مثل همه ی وسایلم که روزی صد دفعه گم می شه و صد دفعه پیدا می شه اینم از تو یخچالی یا فر گاز یا یه جایی بالاخره پیدا بشه. خلاصه خسته هستم تازه زیر قولم هم زدم evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif قرار بود تا پایان امتحانا نیام، اما من امروز رفتم توپخونه به اطاق مربوطه مراجعه کردم مسولش با خستگی گفت من نمی دونم کی گفته که با کارت انجمن ام اس میشه کارت مترو تهیه کرد. بعد گفتم خب من کارت بهزیستی هم دارم اونموقع یه کپی از پشت و روی کارت بهزیستی ازم خواستند و یه فرم رو پر کردم و انگشت زدم و چهارده هزار تومن هم دادم و یه کارت شش ماهه گرفتم.
نکته: 1-کارت شش ماهه در باجه ها وجود نداره و ففط برای همین بیماران خاص صادر می شه. 2- فقط با کارت بهزیستی یا حالا شاید نامه ی بهزیستی می توانید این کارت را تهیه کنید. با کارت انجمن ام اس نمی توانید. اومدم بگم که کسی بیخودی وقتش حروم نشه. تازه خوده بیمار هم باید برای دریاف کارت مراجعه کنه. ندا جان حالا که من زدم زیر قولم یه ارسال دیگه هم می فرستم بعد می رم دیگه تا بعد امتحانا.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : leili
بهزیستی چیا میخواد که کارت بهمون بده؟
دوست خوب راستش نمی خوام دلسردت کنم. اما اول اینکه اون موقعی که من به دنبال تهیه کارت بهزیستی بودم بهمن سال نود بود و من تازه در پی سوزش شدید کف پا و تجویز اشتباه تازه پالس گرفته بودم و خیلی هم حالم بد بود. تو صدا و صورت کامل مشخص بود که حالم خرابه. فکر کن تو اون وضعیت مراجعه کردم حدود دو ماه شایدم بیشتر منو به اینور اونور کشوندند و کلی به نظرم آبروریزی استشهاد محل و از این دری وری ها. بعدشم که کارت رو بهم دادند زدند توش معلولیت خفیف. خب چه بهتر معلولیت خفیفش هم آدم رو خفت باره. خدا نگیره تندرستی رو این کارتها به چه درد می خوره. فکر کن من تو چه حالتی رفته بودم و اینو برام زدند. حالا اگه الان می رفتم که دیگه هیچی بیرونم می کردند و به جرم اختلاص حبسم می کردند. وقتی بهشون گفتم حالا من با این کارت چه می تونم بکنم، گفتند: هیچی شاید بشه باهاش کارت مترو بگیری. که همون موقع هم این کار رو نمی شد انجام داد. در واقع بلااستفاده. تا الان. به نظرم سیزده، چهارده هزارتومن ارزش این همه دوندگی همراه با خواری و خفت رو نداره.

به هر حال کپی شناسنامه تمام صفحات
کپی برگ اول دفترچه بیمه
کپی کارت ملی پشت و رو
دستور پزشک که گواه بیمار بودن شما
آدرس
کپی فیش تلفن یا آب یا برق به خاطر اینکه بدونند کجا ساکن هستی

البته یه سری در روها هم بوده که گویا یه تعدادی الکی معلولیت درصد بالا گرفته و از یه سری مزایا استفاده کردند. به هر حال به هنگام مراجعه به این مرکز مواردی دیدم که از مراجعه ی خودم شرمسار شدم. نه اینکه فکر کنی من خیلی دولتمند هستم نه، اونا خیلی وضعیت بدی داشتند. برای همین شرایط سخت تر شده که جلوی اینجور سوء استفاده ها گرفته بشه. که اگر همه جا و به همین شدت سختگیری می شد الان وضعیت خیلی بهتر از این حرفا بود. دریافت اینچنین تسهیلات حق من و تو و همه ی افراد با شرایط سخت هستش.

وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : nahid
با سلام خدمت همه شما عزیزان

من رفتم کارت تخفیف مترو را دریافت کردم

برای مدت شش ماه به مبلغ 140000 ریال

با مراجعه به ایستگاه مترو امام خمینی اتاق 13

مدارک مورد نیاز کارت بهزیستی و کارت ملی

و کپی پشت و رو کارت بهزیستی و مبلغ 145000 ریال

حالا بگو بسم الله الرحمن الرحیم

و برو هی سوار مترو و BRT شو برو دنبال دارو

راستی نه با دید مثبت برو کلاسهای انجمن ...........

موفق باشید بامید دیدار در مترو بدون عصا و .......
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : omidaneh

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام آرآی رایگان و با تخفیف SSA 64 95,906 2019/11/28, 08:22 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ... h.kakavand 76 71,331 2019/06/02, 08:28 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 205,447 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
Question کارت درمانی آتیه سازان samiramiss 7 3,719 2018/02/27, 10:36 AM
آخرین ارسال: بهنام نیا
  تخفیف بهای برق khatereh. 76 50,259 2016/05/30, 06:02 PM
آخرین ارسال: افشین
  کارت هوشمند negar_negar92 32 18,759 2015/12/24, 07:45 PM
آخرین ارسال: helli
  پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی h.kakavand 113 81,407 2015/01/30, 11:13 AM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست