•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امیتازات : 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران
با سلام منظور من مینا خانم دیگری بود که از روش دکتر وزیری تبار تعریف کرد امیدوارم با روش تزریق سلولهای بنیادی بزودی سلامتی کامل بدست اوری
سلام من میخواستم بدانم این 60 میلیون که به سلولهای بنیادی اختصاص دادند هر بیمار چقدر باید پرداخت کند لطفا من را راهنمائی کنید
سلام من میخواستم بدانم این 60 میلیون که به سلولهای بنیادی اختصاص دادند هر بیمار چقدر باید پرداخت کند لطفا من را راهنمائی کنید
 تشکر شده توسط : مینا ح
(2012/04/06, 10:08 AM)مینا ح نوشته است: شاید لازم باشه که به همه اطلاع بدم که تزریق سلول بنیادی در کشور خودمون هم داره انجام میشه. ولی این یه کار تحقیقاتی که در پژوهشگاه رویان داره انجام میشه. مجری طرح آقای دکتر نبویه. من مهر 1390 برای شرکت تو این طرح اقدام کردم و بعد از کلی برو بیاٰ منو برا تزریق تأیید کردن. از مغز استخوان لگنم حدود 200 سی سی نمونه گرفتن. سلول بنیادی هاش جدا شد و کشت داده شد. و بهمن 90 از راه وریدی بهم تزریق شد. البته لازمه بگم که مطالعه شون case/control بوده یعنی ممکنه به من دارونما تزریق شده باشه. ولی خودم تو این چند ماه احساس بهتری دارم نمره EDSS ام 0.5 نمره بهتر شده و منی که 30 متر به زور راه می رفتم. الآن نزدیک 60 متر رو راه راحت راه میرم. فکر میکنم یه کم کمتر خسته میشم. ولی خود دکتر میگه یک سال طول میکشه تا تأثیر خودش رو واضح نشون بده.

سلام مینا جان منم کاندید سلول درمانی هستم و همزمان با شما توی بهمن 90 توی پژوهشکده رویان و زیر نظر دکتر نبوی سلول بهم تزریق شد. منم خوبم فقط از اینکه بچه ها انقد درمورد سلول درمانی دید منفی دارن نگرانم

تشکر شده توسط : ثریا , ghaside , مینا ح , آرزو کلباسی , najva , # پریسا #
یعنی دیگه خوب خوب میشی و دیگه پلاکی تو سرمون نمیمونه ولازم نیست که هر هفته امپول بزنیم؟Huh
هزینه اش چقدر هست
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
(2012/04/19, 06:41 AM)zohrevand نوشته است: سلام من میخواستم بدانم این 60 میلیون که به سلولهای بنیادی اختصاص دادند هر بیمار چقدر باید پرداخت کند لطفا من را راهنمائی کنید

بیماران هیچ هزینه ای نمی دن حتی هزینه ام آر آی هارو هم خودشون میدن چون طرح تحقیقاتیه. 60 میلیون هم حتما پولیه که خودشون هزینه کردن. ولی دکتر نبوی به من گفت 8 میلیون تومن براشون خرج برداشتم.icon_cry

(2012/04/19, 09:24 AM)راضیه نوشته است: سلام مینا جان منم کاندید سلول درمانی هستم و همزمان با شما توی بهمن 90 توی پژوهشکده رویان و زیر نظر دکتر نبوی سلول بهم تزریق شد. منم خوبم فقط از اینکه بچه ها انقد درمورد سلول درمانی دید منفی دارن نگرانم

سلام راضیه جونم. طبیعیه که کمی نگران باشن ولی من خودم به جایی رسیده بودم که فقط میخواستم آخرین راه ممکن رو هم امتحان کنم حتی اگه نتیجه نده. الان هم خیلی خوشحالم که این ریسکو کردم. بعد از چند سال بالاخره امروز خودم هم برا خرید با مامانم بیرون رفتم. یه مانتو با سلیقه خودم خریدم. انقده ذوق کردم.happy0065.gif درسته بازم زود خسته شدم ولی خیلی با قبل فرق کردم. دیروز هم که بارون اومد چند دقیقه ای تنهایی زیر بارون قدم زدم. خیلی کیف کردم. icon_smile
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : نازلی , elii , zohrevand , narsis , somaye_602000 , goli61 , همسر یک مشکوک به ام اس , ثریا , ارزو
من نفر5م این طرحم happy0065.gif
 تشکر شده توسط : ثریا , نازلی , sohaa , Amirsam , هانیه , # پریسا #
ازzohrevand
به راضیه
سلام راضیه جان لطفا تمام حالتها وتغییراتی که بعد از تزریق متوجه شدی بنویس باتشکر
بچه ها امروز پیش دکتر بودم.نمره EDSS ام 0.5 بهتر شده. امروز قشنگ از دکتر در موردش پرسیدم. گفت نمره ناتوانیه که من با 4 وارد تحقیق شدم. سری قبل شده بوده 3.5 این دفه شده 3. گفت خیلی راضیه.agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : نازلی , sohaa , somaye_602000 , Amirsam , هانیه , sooorooosh , khojaste , kaveh_plus
واااااای چقدر براتون خوشحالم مینا و راضیه عزیزم امیدوارم خوب خوب بشییییییییید به لطف خدا
(2012/03/02, 01:51 AM)سیروان نوشته است: سلام دوستان.حرفای همتونو در مورد دکتر وزیری شنیدم.یا بهتر بگم دیدمagreement2من همه چیز رو در مورد داروی دکتر وزیری میدونم .اینکه این دارو ها چی هست و چه جوریه.اگه خواستید من میتونم جزئیات در اختیار شما بذارمlove51

خوب؟بگو سیروان جان؟ جریان چیه؟؟؟؟؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : مینا ح , zohrevand , راضیه
(2012/05/03, 07:29 PM)yummy نوشته است: من خیلی نا امیدم برا این قضیهicon_cryآخه میگن به همه جواب مثبت نمیده

آخه عزیز دلم دیگه چرا نگرانی. من پرسیدم گفتن تو این 30 نفر گروه ما کسی بد تر نشده. بیشتریا هم به نظر بهتر میان. چون وریدی تزریق شده نباید مثل قبلیها که تو نخاع تزریق شده عوارض داشته باشه. خدا بزرگه. هیچ وقت نا امید نباش.love51love51
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , zohrevand , mehdernet2 , paeazan
[/color]diroz pishe doktoram bodam baraye mayene edss man baraye bare aval bishtar kam shode bod alan roye3/25icon_biggrin
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , khojaste , مینا ح , # پریسا # , ارزو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,978 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,709 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,261 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,591 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,395 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آمارام اس درایران و افزایش شیوع آن در سالهای اخیر nazaninn 106 58,251 2018/09/17, 08:07 PM
آخرین ارسال: nahid
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,217 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,764 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,985 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,138 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان