•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امیتازات : 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران
چقدر طول کشید...............

من 5سال پیش که از همه درمانها ناامید شده بودم کاندید دریافت سلولهای بنیادی شده بودم. اونموقع قرار بود 30نفر انتخاب بشند برای این آزمایش.
امیدوارم نتیجه خوبی گرفته بشه.icon_biggrin

در ضمن، من هم با داروهای گیاهی درمان شدم اما نه با داروهای گیاهی که دوستمون گفته و اسم دکترم را هم نمیگم که تبلیغ نباشه.
اما روی این مسئله تاکید دارم که خودمون را باور داشته باشیم. ایرانیها علم زیادی در زمینه درمان دارند. اصلا بهتره اسمش را علم نذاریم غریزه بذاریم. شما در هر روستایی که بروید و با افراد سالخورده همکلام بشید تمام گیاهان دارویی را میشناسند و خواص هر کدوم را..
چقدر راحت علم ما را گرفتند و ما را وابسته بخشی از علم خودمون کردند.
پیرمرد 80ساله ای تعریف میکرد که بیش از 50سال پیش پیشنهاد 30میلیون تومان پول نقد بهش شده بود که فقط خواص درمانی گیاهان را به یک گروه خارجی بگه و او امتناع کرده بود ولی اونها بعدش بدون هیچ هزینه ای این خواص را بدست آوردند و.....
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : شهرزاد , ostad2000 , parisa2011 , ثریا , غزل , somaye_602000 , atefe , niloofary
من از یه پزشک شنیدم سلولهای بنیادی ممکنه اوایلش بیمار رو رو به بهبودی ببره ولی بعد مدتی نتیجه عکس داره وحال بیمار بدتر میشه. نمیدونم درست گفته یانهHuh
باور نمیکنم ولی ................انگار غرور من شکست..................

اگه دلت میخواد بری...........اصرار من بیفایدست...................
wink2سلام دوستان
من امسال در هشتمین کنگره ام اس که در مشهد برگزار شد بودم و شاهد تلاش پزشکان عزیز بودم،دیدم که تلاشی برای تشخیص و درمانهای جدید ارائه میدن.کسی بابت تحقیقات جدیدشون بهشون پول نمیده.
من به این اعتقاد دارم که خداوند به پزشکان قدرت فوق العاده ای تزریق کرده تا بتونن اینقدر با بیمار سروکله بزنن
یادبگیریم زود فضاوت نکنیم،اول خودمونو جای اونها بزاریم و بعدهم از نزدیک کارشونو مشاهده کنیم، اونوقت
صددرصد بهشون حق میدیم.مساله مهمتر اینه که برای بهبودی بیماریمون به اعتقاد من باید به پزشکمون ایمان و اعتقاد داشته باشیم، اگر غیراز اینه نباید برای ویزیت مراجعه کنیم
من هم به دکتر صحرائیان و هم دکتر منطقی کاملا اعتقاد دارم و همیشه حامی زحماتشون هستم چون از نزدیک شاهد زحماتشون بودم و فقط بیمارشون نبودم.icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ماندن در بین آشناهای غریبه جایز نیستHuh
 تشکر شده توسط : nahid
[size=xx-large]از شما چه پنهان شنیدم تزریق سلولهای بنیادی خطر هم دارد خدا عالمه ممکن سلولهای دیگری نکسیر بشه مثل سلولهای سرطانی نمیدانم راست هست یا دروغ ولی من فکر میکنم خوب شدن و مرک خواسته خداس
دوستای گلم تواین تحقیقای که من کردم
حتا چندتا دگتر میگفتن ممکنه و ما چند مورد دیدیم که سلولها جای دیگه اثر گذاشتن و باعث سرطان شدن
 تشکر شده توسط : ثریا , ارزو
کیا بیمارستان سینا میرن؟
اونجا میگه درمان ام اس با سلول بنیادی راست میگن؟
کسی تا حالا این کارو کرده؟
پیگیرش بوده؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : narsis
فک کنم اگه همچین روشی هم باشه باید خیلی گرون باشه
بعضی وقتا ما هم شبیه همیم

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
(2012/03/22, 01:13 AM)شهرزاد نوشته است: کیا بیمارستان سینا میرن؟
اونجا میگه درمان ام اس با سلول بنیادی راست میگن؟
کسی تا حالا این کارو کرده؟
پیگیرش بوده؟

فکر کنم ديشب بود تو اخبار داشت بيمارستان سينارو نشون ميداد يه دکتری ام اومد يه جمله راجع به اينکه دارن رو ام اسم کار ميکنن گفت يه سلولای بنياديم شنيدما ولی درست نفهميدم چی گفت اگه واقعا به درمانش برسن و مطمئن باشن 100 بار اعلام ميکنن ماهم ميفهميم لابد الان قطعی نيست که چيزی نميگنconfused2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : TootFarangi , فرناز
دفعه قبل که رفته بودم دکتر ازش در مورد همین موضوع پرسیدم ولی دکتر گفت که یکی از بیماراش یه خانم خیلی جوانه که رفته این کارو انجام داده ولی متاسفانه الان ویلچر نشینه angryconfused2
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : فرناز , paeazan
اگه واقعا عملي باشه و تاثير گذار كيه كه نخواد امتحان كنه من كه پايم
حضورت در قلبم مثل نفس كشيدن است
آرام....بيصدا....اما هميشگي

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,598 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,324 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,187 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,526 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,236 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آمارام اس درایران و افزایش شیوع آن در سالهای اخیر nazaninn 106 57,725 2018/09/17, 08:07 PM
آخرین ارسال: nahid
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,164 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,507 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,933 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,086 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست