•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه خندوانه
سلام دوستان
من این برنامه رو با دقت دیدم و هم نکات مثبت داشت و هم منفی - ببینید همینکه برنامه ای مختص بیماری و بیماران ام اس ساخته شد خودش کلی نگاه مثبته و غیر قابل انکار - ما باید همه محدودیت های برنامه که مهمترینش زمانه در نظر بگیریم - نمی تونند توی 1 ساعت هم بیماری رو به مردم بشناسونند هم بگن بیماران ام اس وضعیت جسمی خوبی هم می تونند داشته باشند و هم از مشکلات دارو و گرونی و ..... حرف بزنند - تازه صحبت های دکتر و طنز برنامه هم یه طرف دیگه .
ولی من فکر می کنم توی چیدمان بیماران - ترتیب بازی میان برنامه مخصوصا با حضور بیماران حاضر در استودیو میشد به مردم غیر مستقیم نشون داد بیمار ام اس هم می تونه توی فعالیت های حرکتی شرکت کنه - میشد سئوالاتی از دکتر بشه مبنی بر اینکه 80 درصد بیماران تا سالها مشکلی ندارند و درصد کمی مشکل حاد دارند .
توی بخش آقای کمدین هم اگر چه آقای ژوله میگید خودش بیمار ام اس ولی کلامش تا حدی برای یک بیمار ام اس تلخ بود و نه طنز - میشد بجای بیان ناتوانی بیمار ام اس در رویارویی با مشکلات به مردم با طنز گفت بیماری ام اس انقدری که آدم های سالم رو می توسونه خود ام اسی ها رو دیگه نه .
در کل نگاه من به این برناکه مثبت بود و دست تمام کسانی که زحمت کشیدند درد نکنه .
اول و آخر بقول دکتر صحراییان همه ما باید پشت به پشت هم بایستیم تا سرمای ام اس با گرمای وجودمون از بین بره -
بیایین برای هم آرزوی بهترین ها رو بکنیم و برای هم فقط و فقط و فقط انرژی مثبت بفرستیم .
 تشکر شده توسط : یاسی , مریم 1361 , Aram , niloofary , fariba 68 , elham 66 , arezooo82
بچه ها دکتر صحراییان در برنامه به ورزش اشاره کرد و گفت از کم شروع کنید و ورزش باید ادامه دار باشه و تاثیر بسیاری داره
درضمن به مصرف میوه و سبزی اشاره کرد و جلوگیری از مصرف چربی و کشیدن سیگار و همچنین جلوگیری از استرس
 تشکر شده توسط : یاسی , nahid , جلال علایی موسوی , Sajjad , fariba 68
بعضی نظر ها کاملا متفاوته درباره نوشته های ژوله ،نظر parva اینه که نباید ام اس رو در حد سرماخوردگی ساده نشون داد و به نظر farhad omidvar ناتوانی بیمار ام اس برای مشکلاتش رو نشون دادن.به نظر من هم طنزی از شرایط ام اس در جامعه رو نوشته بود و بیماری رو خیلی کم ارزش و یا خیلی ناتوان کننده نشون نداد.
برنامه با همون وقت محدود میتونه موفق تر هم بشه اما برنامه ساز باید راهنمایی بشه که چطور بسازه چون شاید اتفاق جدیدی بود .تا حالا فکر نمیکنم خندوانه با موضوع یک بیماری ساخته شده باشه.( شاید هم چون من چند خندوانه بیشتر ندیدم، نمیدونم ) این قدم خوبی بود . دعوت دکتر و مبتلایان در یک برنامه پرطرفدار.

.

توضیحات ژوله درباره شوخی با بیماران ام.اسی در خندوانه

سرویس شبکه های اجتماعی شفاف: امیر مهدی ژوله طنزنویسی که در برنامه دیشب خندوانه حضور داشت خود مبتلا به ام اس است و به همین دلیل با ام اسی ها شوخی کرد.

او در صفحه شخصی خود نوشت: من نزديك به ده ساله درگير بيماري ام اس ام.اساسا رامبد ميخواست با من به عنوان يه ام اسي موفق!گفتگو كنه كه من پيشنهاد دادم اين خاطره گويي من به عنوان يه بيمار و نوع مواجهه ام با اين بيماري به صورت يه شبه استند اپ كمدي اتفاق بيفته.

قطعا كم كاستي هايي داشتم و به خاطر جرح و تعديل ها و تلخي موضوع اين كم و كاستي ها بيشتر هم نمود داشت.

ضمن اينكه به خاطر درگير بودن خودم با بيماري يه كم بي پرواتر رفتم تو دل داستان و از منظر خودم و اون چيزي كه بر من گذاشته بود،ام اس رو روايت كردم...

به نظرم اگر بخش معرفي،بخشي از شوخي ها،بخشي از گپ و گفتم با رامبد عزيز و كل بخش تقدير و اهداي لوح حذف نميشد،اين تك و توك سوتفاهمات هم براي اين تك و توك دوستان پيش نميومد

http://www.shafaf.ir/fa/news/337195/%D8%...9%86%D9%87
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : niloofary , SSA , یاسی , معصومه عباسی , alireza1111 , mj.ny-luise , elham 66 , Aram
الان هم شبكه نسيم داره تكرارش رو پخش ميكنه
 تشکر شده توسط : coffeedot , یاسی
سلام
دوستانی که خندوانه رو ندیدن الان مجددا از شبکه نسیم داره پخش میشه میتونن ببینن
 تشکر شده توسط : coffeedot , یاسی
ژوله عالی بودagreement2
تمام مراحل ام اس اومد جلو چشم
منُ ام اس یهویی
فکر میکردم فقط خودم با ام اس سلفی میندازمSmile (16)
خندوانه برنامه تخصصی پزشکی نیست وهدف اصلیش شاد کردن مردمِ بنابراین نمیشه انتظار بیشتری ازش داشت
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : یه غریبه , coffeedot , یاسی , nahid , معصومه عباسی , ayda.m , elham 66 , Aram
لینک دانلودبرنامه خندوانه که دررابطه باام اس بود هرکدوم ازدوستان دارن بذارن
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
حتما از یکی دو روز بعدش توی سایت خودشون و آپارات و... میذارن. تو آپارات دیدم که بخش بخش میکنه. مثلا بخش صحبت با دکتر صحراییان - بخش استند اپ کمدی ژوله! و....
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یاسی
ما خانوادگی لبخندمون بخاطر تلخیه حرفای ژوله جمع شد ، نباید اینقد بی پروا ولقعیت ها رو میگفت البته با کمی اغراق sad2confused2

مخصوصا جمله ی : ممکنه شش ماه دیگه رو ویلچر باشی angry3
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : یاسی , elham 66 , laleh
قرار بود خندوانه دیدگاه نادرست جامعه را اصلاح کنه؟؟؟ کاری که سالیان سال نشده رو در عرض یکساعت و نیم مگه میشه انجام داد؟!

صحبتای دکتر صحراییان معرفی خوبی از بیماری بود و اگه کسی بخواد میفهمه و میره دنبالش و تحقیق و مطالعه میکنه.کسی هم که نخواد بفهمه اگه کل حاضرین تو استودیو پا میشدن میدویدن هم نمیفهمه که ام اس مساوی با فلجی نیست !

خود آقای ژوله بین صحبتاش این موضوع را رسوند که بابا من خودمم بیمارم پس چرا باید ناراحت بشیم که خودش با خودش و امثال خودش شوخی کرده ؟؟؟ این برنامه اسمش روشه خندوانه و طنزه.

من از اول برنامه تا قسمت آقای ژوله ناراحت بودم و اشک تو چشام بود اما سر استند آپ کمدی واقعا خندیدم.طنز خیلی قوی ای دارن ایشون.

ما باید یاد بگیریم شوخیو جدی نگیریم agreement2
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : afsaneh , یاسی , nahid , Aram , برگ 7

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برنامه مناظره شبكه 1 spring 24 16,273 2014/04/18, 02:28 PM
آخرین ارسال: سالومه
  برنامه نوبت شما بی بی سی امشب به ام اس اختصاص دارد. warrior 12 7,144 2011/11/24, 11:34 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان