•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17(current)
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه خندوانه
(2015/10/07, 02:20 PM)ali1357 نوشته است:
(2015/10/06, 12:33 PM)nahid نوشته است: ساعت 5 عصر

دکتر صحراییان گفت از خاطره ای که من گفتم در مورد زیبارویی مبتلایان استقبال کردن !confused2
پرسیدن جذابترین بخش برنامه مخصوص ام اس چی بود ؟ فکر کردم میخواد بگه ژوله ، گفت همین خاطره من !laughing3

تو آن برنامه دکتر صحرائیان خاطره قشنگی گفت در مورد بیماری که فکر می کرد مشکل حافظه دارد اما حافظه اش از دکتر صحرائیان بهتر بود . این بزرگوار مصرف زعفران را برای بهبود حافظه به دکتر توصیه کرده بود. در ضمن ژوله در آن برنامه کار قشنگی ارائه نداد. کارهای بعدی ژوله بسیار بهتر بود. (البته به گمان من)

اون خاطره دکتر رو تازه یادم اومد ! اون که جذاب نبود ! البته نظر ها متفاوته .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze , ارزو
امـــــير مهدي ژولــــــه به مرحله نهـــــــــــــــــــــايي مسابقه خنداننده برتـــــــــــــر راه يافت

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : hadisss
اﻣﺸﺐ ﻗﺴﻤﺖ ﺁﺧﺮ ﺳﺮﻱ ﺩﻭﻡ ﺧﻨﺪﻭاﻧﻪ ﻫﺴﺖ
ﭼﻮﻥ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﻣﺎﻩ ﻣﺤﺮﻡ ﻫﺴﺖ
ﻇﺎﻫﺮا ﻫﺮ ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﻫﺴﺘﻦ و ﺩﻳﮕﻪ
ﺭاﻱ ﺩاﺩﻥ ﻫﻢ ﻧﻤﻲ ﺧﻮاﺩ...
ﭘﺲ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﺎﺩ ﺁﻗﺎي ﮊﻭﻟﻪ...ﺁﻓﺮﻳﻦ
 تشکر شده توسط : hadisss , طاهره.
اینم از ژوله ژوله که همش براش تیلیغ میکردین.از سوپری محلشونم تشکر کرد ولی از ام اسی ها که انقد براش تبلیغ میکردن اصلا اسمی هم نبرد.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : طاهره. , سارا ی , سها , niloofary , مریم 1361 , hamid , Masi 93 , paeeze , مینا غلام نژاد , SSA , سارا19 , neghar

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برنامه مناظره شبكه 1 spring 24 15,812 2014/04/18, 02:28 PM
آخرین ارسال: سالومه
  برنامه نوبت شما بی بی سی امشب به ام اس اختصاص دارد. warrior 12 6,832 2011/11/24, 11:34 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست