•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه خندوانه
ایول چه معروف شدییییم! agreement2agreement2agreement2agreement2icon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : یاسی , paeeze , ayda.m , fariba 68 , nahid , ali1357 , نازلی
منم خندوانه روبه کمک یکی ازدوستان دیدمhappy0065.gif
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : alireza1111 , ali1357 , نازلی
من اکثر تماشاچی ها رو میشناختم و تو انجمن ام اس دیده بودم.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : یاسی , alireza1111 , ali1357 , نازلی , hyd69hyd
عاطفه جان شما که بیشتر ناراحت شدین ؟!confused2
اون داشت توی متن طنزش از زبون یکی دیگه ( عموش فک کنم) میگفت شیش ماه دیگه رو ویلچره و بعد از گفتنش ، طنز بودنشو همه متوجه می شدن و میخندیدن.

تازه طنز تلخه دیگه ، شما تا حالا طنز شیرین هم دیدین ؟
طنز واقعیت ها رو با درشت نمایی نشون میده.
اینم طنز یه بیمار ام اسی ده سال سابقه بود بین همدرداش .
خندوانه ماه عسل نیست .

من هیچ کدوم از حاضران رو نمیشناختم !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یاسی , elham 66 , atefe , pinkrose , ali1357 , نازلی , hyd69hyd
من الان برنامه رو دانلود کردم دیدم...به نطرم برنامه خوبی بود....تنها نقد من این بود ک بچه ها هم گفتن...کاش ی کم فعالیت فیزیکی میدیدیم از بچه ها ....ولی استند اپ کمدیش عالی بود ...واقعا خندیدم...گرچه ماهیتا تلخه.با نطر اون دوستمونم که گفت ام اس و مثه سرماخوردگی نشون دادن کار درستی نیس مخالفم...الان چندین ساله ک تو رسانه ها ملت از ام اسی ها چی میبینن؟؟ادم های ضعیف....فلج.. رو ویلچر....بسه بخدا!!!!!!چند درصد ماها اینطوریم؟؟اینقد دید جامعه بده ماها جرات نمیکنیم بگیم ام اس داریم...بذاریم ملت اون نیمه دیگه ام اس رو ک ما ادم های سالم و سرپا تشکیلش میدیم رو هم ببینن.
هان مشو نومید چون واقف نهی از سر غیب/باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور......
 تشکر شده توسط : یاسی , مریم 1361 , atefe , alireza1111 , Aram , caspian , ali1357 , nojan.mrs01 , نازلی , مینا غلام نژاد
(2015/08/12, 10:17 PM)بهار شیرازی نوشته است: من الان برنامه رو دانلود کردم دیدم...به نطرم برنامه خوبی بود....تنها نقد من این بود ک بچه ها هم گفتن...کاش ی کم فعالیت فیزیکی میدیدیم از بچه ها ....ولی استند اپ کمدیش عالی بود ...واقعا خندیدم...گرچه ماهیتا تلخه.با نطر اون دوستمونم که گفت ام اس و مثه سرماخوردگی نشون دادن کار درستی نیس مخالفم...الان چندین ساله ک تو رسانه ها ملت از ام اسی ها چی میبینن؟؟ادم های ضعیف....فلج.. رو ویلچر....بسه بخدا!!!!!!چند درصد ماها اینطوریم؟؟اینقد دید جامعه بده ماها جرات نمیکنیم بگیم ام اس داریم...بذاریم ملت اون نیمه دیگه ام اس رو ک ما ادم های سالم و سرپا تشکیلش میدیم رو هم ببینن.

کاملا با نظرتون موافقم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : یاسی , ali1357 , farda20032020 , نازلی , ارزو
طنزش خیلی جالب بود.
اما عجیبه که حضار اغلب نمی خندیدن!
من که خیلی خوشم اومد از ژوله و طنزش!
دکتر صحرائیان هم که بی نقص بود.
اما در مجموع طنزش نسبت به بقیه قسمتای خندوانه کم بود و بیننده های معمولی رو جذب نمیکرد.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : یاسی , یه غریبه , نازلی , hyd69hyd , glassheart , fariba 68 , ارزو
منم اينى كه سميرا جون گفت به چشمم اومد. كه چرا حضار نميخندن؟!
من كلى به حرفهاى ژوله يا خاطرات دكتر خنديدم بعد دوربين ميرفت روى تماشاچى ها طرف فقط يه لبخند ميزد كه بيشتر شبيه پوزخند بود البته!
ينى اگه فردا بگن ام اسى ها غمگينن تعجب نميكنم!

پ. ن: توجه داريد كه كلاً هم دنبال جمع بندى هستن همه! ينى ميخوان همه رو با يه چوب بزنن!!
 تشکر شده توسط : نازلی , hyd69hyd , glassheart , fariba 68 , SSA
منم خندوانه دعوت بودم فقط همسرم سفر کاری داشت نتونستم برم
فقط انجمن ما گفت باید خودت بری تنهایی برام سخت بود برنامه خوبی بود خیلی دوست داشتم برم از نزدیک جناب خان رو ببینم جناب خان هم نیومد
فقط زیاد نخندیدن من اگه رفته بودم همش می خندیدم از آقای ژوله خیلی تشکر می کنم نمی دونم اینجا عضو هستند یا نه ولی واقعا حرف دل همه رو گفت در کل خیلی خوب بود
 تشکر شده توسط : hyd69hyd , nahid , glassheart , SSA
من که اصلا فکر نمیکنم بیننده هایی غیر از خود ما داشت !
انتظار هم نیست که داشته باشه. مثلا ممکنه اینطور باشه که اومدن پای خندوانه و بعد دیدن مهمونش که یه دکترناشناسه و حضار هم بیماران ام اس هستن و بعد چند دقیقه هیچ جذابیتی توش ندیدن و رفتن !

این برنامه فقط برای خودمون بود ! مهمونش رو که فقط ما اسمشو شنیدیم ! ظنز تلخ ژوله هم فقط برای خنده تلخ ما از شنیدن روایت ام اسی شدن بود.

خیلی فرق هست بین خندوانه حمید فرخ نژادی با خندوانه ام اسی ها و دکترشون !
من به هیچ کدوم از اعضای خانواده م خبر ندادم که ببینن .چون مربوط به منه ،برای اونا چه جذابیتی داره ؟

اگه در آینده انجمن بیماران خاص دیگه هم دست به کار شن که بیان خندوانه ، باید یه کاری کنن که جذاب هم باشه. ( البته بیماری هیچ وقت جذاب نمیشه و خنده نداره )
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : نازلی , hyd69hyd , سها , glassheart , fariba 68 , Exhautless , neghar , SSA , mj.ny-luise

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برنامه مناظره شبكه 1 spring 24 15,923 2014/04/18, 02:28 PM
آخرین ارسال: سالومه
  برنامه نوبت شما بی بی سی امشب به ام اس اختصاص دارد. warrior 12 6,917 2011/11/24, 11:34 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان