نظرسنجی: چقدر با این پروژه موافقید ؟!
خیلی زیاد
58.33%
7 58.33%
زیاد
33.33%
4 33.33%
متوسط
8.33%
1 8.33%
کم
0%
0 0%
خیلی کم
0%
0 0%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی عوارض و مسائل اجتماعی بیماری ms
پروانه جان من هم ام اس دارم وبه تازگی دچار سرطان سینه هم شده هم نمیدونم میتونم جزو جامعه آماری شماباشم یا نه ولی دوست دارم اگر کمکی از دستم بربیاد کمک کنم
 تشکر شده توسط : parvaneh
ایول چه موضوع باحالی انخاب کردی پروانه جون منتظر می مینو تا بزاریlove28love28love28
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

karet aalie,omidvaram anjomane ms ye rozi be hame on kasaie k mikhan toie in zamine kar kunan va beghole khodeton ye chaleie khochikio az pa bardaran komak kune
روی من هم حساب کن پروانه جانicon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
پروانه جون خودت میدونی که منم همه جوره هستم icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
من هم آماده ام برای همکاری.به یه سری مسائل هم رسیدم که اگه نیاز باشه در خدمتتون هستم
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
اعلام آمادگی دوستان واقعا باعث خوشحالی شد .icon_question از اینکه چنین دوستان خوب و مهربون و فهمیده ای دارم به خودم می بالم .icon_question
واقعا از همتون ممنون و سپاسگذارم .agreement2
من به تمام دوستانی که اعلام آمادگی کردن ، متن سوالات رو ارسال کردم و دوستان هم با دقت و حوصله ی بی نظیرشون به اون سوالات پاسخ دادن . جا داره از تمامی دوستانی که منو در این امر یاری دادن سپاسگذاری ویژه به عمل بیارم.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اما هنوز به چندنفر خانم و آقای بالای 35سال که ناتوانی شدید جسمی داشته باشن نیازمندم . ناتوانی های شدیدی که لااقل اون ها رو روی ویلچیر نشونده باشه .
از چنین دوستانی تقاضا میکنم که آمادگی خودشون رو در این تاپیک اعلام کنند یا پیام خصوصی به من بدن تا بتونم پاسخ سوالاتم رو از اونها دریافت کنم . همونطور که تا این لحظه یاور و همراه من بودید از این به بعد هم منو تنها نگذارید .icon_question
ممنون و سپاسگذار همه تون ................ icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
(2011/05/25, 12:45 PM)parvaneh نوشته است: این پروژه ، یک تحقیق آکادمیک اما با اهداف کاربردیه .
رشته من پژوهش در علوم اجتماعیه و این تحقیق در حوزه جامعه شناسی پزشکی قرار می گیره .
نتایج این کار تحقیقی در همین سایت منتشر میشه .
من نمیخوام نتایج رو منحصر به جای خاصی کنم . هدف من گسترش این تحقیق در ابعاد وسیع تره .
در واقع روش کار ترکیبی از دو بخش کمی وکیفی هستش .
برای بخش کیفی قراره از 20 نفر مصاحبه کنم و برای بخش کمی باید پرسشنامه تهیه کنم و 70 نفر از اعضای سایت به اون پاسخ بدن .
در واقع خوشحالتر خواهم شد اگر تعداد پاسخ دهنده ها بیشتر هم باشه .
باز اگه سوالی بود بپرسید . من درخدمتم .

همونطور که قبلا هم ذکر شد این کار کاملا علمی و آکادمیک هست و زیرنظر استاد و مشاور محترم ، دکتر مسعود گلچین در حال اجراست .
از این بابت نگران نباشید
agreement2
سلام خیلی عالیه یه محقق داریم اما یه علامت سوال بزرگ برام وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موضوع و چکیده تحقیقتونو خوندم این موضوع به تایید رسیده؟اگر اره که باید بگم اگر پایان نامه است موضوعش اشتباهه چون دامنه اش خیلی خیلی گسترده است همین روابط اجتماعی که یه قلم از موضوعه خودش میتونه هزاران شاخه باشه ها
اگرم نه یه تحقیق شخصی برای خودتونه که باید بگم موضوع رو باید محدود کرد چون در اینصورت با وقت وزحتی که میکشید کسی یا جایی اجازه انتشار و رسمیت به تحقیقتون نمیدن

من حاضرم هر کاری بخوای انجام بدم برات دوست جونlove28
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2011/09/12, 11:51 AM)shokolat نوشته است: سلام خیلی عالیه یه محقق داریم اما یه علامت سوال بزرگ برام وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موضوع و چکیده تحقیقتونو خوندم این موضوع به تایید رسیده؟اگر اره که باید بگم اگر پایان نامه است موضوعش اشتباهه چون دامنه اش خیلی خیلی گسترده است همین روابط اجتماعی که یه قلم از موضوعه خودش میتونه هزاران شاخه باشه ها
اگرم نه یه تحقیق شخصی برای خودتونه که باید بگم موضوع رو باید محدود کرد چون در اینصورت با وقت وزحتی که میکشید کسی یا جایی اجازه انتشار و رسمیت به تحقیقتون نمیدن

من حاضرم هر کاری بخوای انجام بدم برات دوست جونlove28
ممنون دوست عزیزم از نظرت.
باید بگم که موضوع اشتباه نیست و دامنه اون کاملا تحدید شده است . چون عوارض و مسائل اجتماعی بیماری MS با توجه به اهداف و سوالات پژوهشی کاملا مشخص شده و به همون تعداد اهداف و سوالات هم محدود میشه . این تحقیق از اسفند سال89 شروع شده و کاملا هم به تأیید رسیده .
اجازه انتشار و چاپ اون بصورت مقاله رو هم داریم کسب میکنیم . البته به کمک استاد عزیزم دکتر گلچین .
از اینکه اعلام آمادگی کردید ازتون سپاسگزارم دوست عزیزicon_question
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
(2011/09/12, 10:09 AM)parvaneh نوشته است: اعلام آمادگی دوستان واقعا باعث خوشحالی شد .icon_question از اینکه چنین دوستان خوب و مهربون و فهمیده ای دارم به خودم می بالم .icon_question
واقعا از همتون ممنون و سپاسگذارم .agreement2
من به تمام دوستانی که اعلام آمادگی کردن ، متن سوالات رو ارسال کردم و دوستان هم با دقت و حوصله ی بی نظیرشون به اون سوالات پاسخ دادن . جا داره از تمامی دوستانی که منو در این امر یاری دادن سپاسگذاری ویژه به عمل بیارم.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اما هنوز به چندنفر خانم و آقای بالای 35سال که ناتوانی شدید جسمی داشته باشن نیازمندم . ناتوانی های شدیدی که لااقل اون ها رو روی ویلچیر نشونده باشه .
از چنین دوستانی تقاضا میکنم که آمادگی خودشون رو در این تاپیک اعلام کنند یا پیام خصوصی به من بدن تا بتونم پاسخ سوالاتم رو از اونها دریافت کنم . همونطور که تا این لحظه یاور و همراه من بودید از این به بعد هم منو تنها نگذارید .icon_question
ممنون و سپاسگذار همه تون ................ icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
پروانه جان مطالبی که نوشتی دقیقاً در مورد من صدق می کنه agreement2
همه جوره در خدمتم icon_question

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 9,274 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,769 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 82,775 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 111,768 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  می ترسید ؟ آیا از بیماری ام اس می ترسید ؟ Sina 335 205,069 2018/07/04, 02:10 PM
آخرین ارسال: silent
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,231 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 96,571 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
Lightbulb بررسی فرضیه ها و غلت یابی ام اس gor911 14 8,110 2017/12/06, 07:18 PM
آخرین ارسال: i_sh
Heart ام اس بیماری زیبا رویان آذرستون 179 127,541 2017/06/21, 11:10 PM
آخرین ارسال: nahid
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,170 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست