نظرسنجی: اولین دیدار 1391 ام اس سنتر را از نظر کیفیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
55.32%
26 55.32%
9
8.51%
4 8.51%
8
17.02%
8 17.02%
7
12.77%
6 12.77%
6
0%
0 0%
5
6.38%
3 6.38%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 47 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین دیدار 1391 ام اس سنتر
سلام
confusedconfusedconfusedconfused
قصد داشتم نظر سنجی تاپیک رو عوض کنم و نظرسنجی امتیاز دیدار رو قرار بدم که با عرض شرمندگی اشتباه کردم و تاپیک رو حذف کردم
سعی میکنیم اطلاعات رو برگردونیم ولی درصدش خیلی کمه
البته میتونیم بکاپ 24 گذشته رو برگردونیم ولی خوب همه اطلاعات امروز از دست میره که کار صحیحی نیست
به هر حال کار انجام شده هست و از همه دوستانی که در این تاپیک صحبت کرده بودن عذر میخوام .

راجع به دیدار هم بگم که دیدار خوبی داشتیم .
باران بهاری قشنگی بود که نصفمون مثل خودم کلا خیس بودیم Blush
از همه دوستان ممنونم که در این دیدار حضور پیدا کردن ، اونهایی که از راه دور و نزدیک اومده بودن دست همگی درد نکنه

یه تشکر خیلی ویژه از حامد عزیز که در این دیدار خیلی خیلی زحمت کشید و کلا تدارک این دیدار بر عهدش بود
از سید رضا عزیز با یادگاری های خیلی زیباش که هنر خودش بود .
از همه کسانی که در تدارک نقش داشتن . اسم نمیبرم همه زحمت کشیدن .
خلاصه از همه و همه ، پدر مارد های عزیز و همه دوستان ممنونم

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : melody , سـاناز , Hegan , نیوشا... , آرزو , zenith , N00shin , بهــار , O#!!! , blue sky , ارزو , Saina , fireboud , شهرزاد , naz.gigili , arezoo_azizi , neda.n , Hasty , hamid t , khatoon25 , مولتی ام اس , shokolat , kaveh_plus , Azad , mehdisalimi , maedeh , nafass , parastoo joon , leili , h.kakavand , Ali 324 , Majid , pariya , maedeh_1362 , marmar , seyyed reza , ساحل , شادی فارسی , sargol
خیلی خوشحالم که تو یه روز بهاری همه با هم سه سالگی سایت رو جشن گرفتیم و یه عالمه دوست جدید پیدا کردیم
برای بچه های تیم دوچرخه سواری یه عالمه آرزوی موفقیت می کنم با یه عالمه افتخار ...
مرسی از همه اونایی که از دور و نزدیک اومده بودن
مرسی از همه اونایی که برای امروز زحمت کشیدن
مرسی از همتون که هستین ...
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : Hegan , hamid , نیوشا... , melody , zenith , آرزو , N00shin , بهــار , O#!!! , blue sky , ارزو , ساغر , Saina , fireboud , naz.gigili , arezoo_azizi , neda.n , hamid t , shokolat , Prime , earth , kaveh_plus , Azad , maedeh , nafass , parastoo joon , h.kakavand , pariya , Hasty , seyyed reza , سارا29 , sargol
eeeeee
ساناز یادم انداخت !
منم تولد سه سالگی سایت رو تبریک میگم
یکی از قشنگ ترین لحظات دیدار حداقل واسه من لحظه ای بود که حامد داشت راجع به سه ساله بودن سایت صحبت میکرد که چند تا از دوستان شروع به دست زدن کردن و همه به خاطر و افتخار ام اس سنتر دست زدیم
واقعا اون لحظه احساسم به جز غرور چیزی نبود . غرور داشتن دوست هایی که از یه جامعه مجازی اومدن ، جامعه ای که همه اونو خطرناک میدونن ولی این جامعه مجازیمون انقدر خوبه انقدر پاکه که همه کسانی که درش فعالیت میکنن مثل خودشن
افتخار بزرگیه . از ام اس سنتر ممنونم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سـاناز , آرزو , Hegan , بهــار , O#!!! , N00shin , blue sky , Saina , ساغر , ارزو , fireboud , naz.gigili , arezoo_azizi , neda.n , hamid t , khatoon25 , shokolat , Prime , kaveh_plus , maedeh , nafass , زهرا59 , parastoo joon , leili , Ali 324 , Majid , pariya , Hasty , seyyed reza , ساحل , شادی فارسی , sargol
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
خیلی عالی بود خیلی خوش گذشت
جای همه ی اونایی که نیومدن خیلی خیلی خالی بود
راستی کلی هم سورپرایز داشتیم و خبر های خوب شنیدیم
هدیه گرفتیم و خواکی خوردیم در حد تیم ملی
تازه کیک هم خوردیم و تولد 3 سالگی ام اس سنتر رو جشن گرفتیم ولی یه حرف e رو کیک کم بود
در کل ممنونم از همه ی دوستانی که برای هماهنگی و تدارک این دیدار زحمت کشیدند
بقیه ی گزارش هم در پست های بعد....
 تشکر شده توسط : سـاناز , Hegan , بهــار , O#!!! , blue sky , N00shin , hamid , melody , Saina , fireboud , naz.gigili , arezoo_azizi , neda.n , hamid t , shokolat , earth , kaveh_plus , nafass , زهرا59 , parastoo joon , leili , pariya , Hasty , seyyed reza , شادی فارسی
امروز خيلي روز خوبي بود و خيلي خوش گذشت love28
همه با هم تولد ام اس سنتر رو جشن گرفتيم و يه كيك تولد خوشمزه خورديم.
خبراي خوب شنيديم كه خيلي خوشحال شديم و خودم به شخصه به شما دوستاي گل و بودن در كنار شما افتخار ميكنم.
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
از همه كساني كه زحمت كشيدن و تدارك ديدن كه ما كنار هم باشيم تشكر ميكنم
اقاي حسين كاكاوند.اقا حامد. اقا حميد .اقا فربد.اقا سينا و اقا عليرضا از همتون ممنونمicon_question
اقا سينا ديدي چقد قشنگ همه با هم كف مرتب زديم wink2
خيلي خيلي خوش گذشت و يه عالمه دوستاي جديد پيدا كردم love28
اقا سيد رضاي عزيز بابت يادگاري قشنگتون ممنونم icon_question
وبالاخره اينكه مامان مايي رو ديدم كه از راه دور زحمت كشيده بود و اومده بود خيلي خوشحال شدم love51
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , O#!!! , blue sky , N00shin , hamid , Saina , آرزو , فرناز , ارزو , fireboud , naz.gigili , arezoo_azizi , neda.n , hamid t , Hegan , shokolat , Prime , earth , kaveh_plus , maedeh , nafass , parastoo joon , h.kakavand , pariya , Hasty , seyyed reza
تولد سه سالگی سایت رو تبریک میگم
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
شادم از شادی شما گلا
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : N00shin , بهــار , O#!!! , سـاناز , hamid , آرزو , فرناز , Saina , fireboud , naz.gigili , arezoo_azizi , neda.n , Hegan , shokolat , Prime , parastoo joon , leili , pariya , Hasty , seyyed reza
سلام
دلم می خواست منم بودم اما نشد
میشه بگین کیا بودین ؟smiling
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

تشکر شده توسط : شهرزاد , Prime
نگاه کردم ب آسمون ، دل دل کردم ک بارون نباره یوقتی،این همه آدم منتظر و چشم به راه یه دیدار ِ خوب.....

نگاه کردم به آسمون،وسیع بود مثل دلهاشون....
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : سـاناز , Saina , آرزو , blue sky , N00shin , فرناز , رضا محمدی ها , O#!!! , ارزو , شهرزاد , naz.gigili , arezoo_azizi , neda.n , hamid t , Hegan , khatoon25 , Prime , earth , mehdisalimi , nafass , parastoo joon , leili , h.kakavand , pariya , Hasty , seyyed reza , سارا29
از دیدار همه دوستان خوشحال شدم ، گرچه با خیلی از دوستان نتونستم از نزدیک آشنا بشم
به خاطر این جمع صمیمی تبریک میگم و به خاطر حضور در این جمع خدا رو شکر میکنم
امیدوارم همیشه شاد و پر انرژی ، در کنار هم و پشتیبان هم باشید ( و باشیم)

"زمان" برای همه یکسان نیست برای برخی وقت است و برای عده ایی لحظه ها، شاد آن لحظه هایی که در کنار دوست میسازیم و مطمئناً هیچ چیز بالاتر از این حس دوستی نیست
नियंत्रण अपने भाग्य को या किसी और होगा.

Jack Welch
 تشکر شده توسط : N00shin , سـاناز , بهــار , آرزو , Saina , O#!!! , hamid , fireboud , naz.gigili , neda.n , hamid t , shokolat , Prime , earth , maedeh , nafass , parastoo joon , leili , Ali 324 , pariya , Hasty , seyyed reza , ساحل
روز بیستی بود،مرســــــــــــــــــی از همه

هیئت مدیره ی محترم،تشکر برای هماهنگی ها و پذیرائیِ عاااااااالـــــــــــی

متشکرم از آقای مهدی مرجانی عزیز برای همراهیشون

ام اس سنتری ها دوستتون دارم،خیلـــــــــــــــــــــــی زیـــــــــــــــــــــاد
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : سـاناز , بهــار , N00shin , آرزو , فرناز , Hegan , melody , Saina , O#!!! , hamid , fireboud , naz.gigili , # پریسا # , arezoo_azizi , neda.n , hamid t , shokolat , Prime , earth , maedeh , زهرا59 , parastoo joon , leili , Mehdi Marjani , pariya , Hasty , seyyed reza , par_ya_s_61 , ساحل

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,584 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,851 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,220 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,567 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,894 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,749 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,289 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,953 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,096 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,920 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست