نظرسنجی: اولین دیدار 1391 ام اس سنتر را از نظر کیفیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
55.32%
26 55.32%
9
8.51%
4 8.51%
8
17.02%
8 17.02%
7
12.77%
6 12.77%
6
0%
0 0%
5
6.38%
3 6.38%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 47 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین دیدار 1391 ام اس سنتر
. . .

چون تاپیک حذف شد دوباره angry

سلام سلام love51love51love51

اول از خدای مهربون تشکر میکنم به خاطر حضور شما دوستای خوبم که باعث شدید امروز خیلی خوش بگذره icon_questionicon_question

دوم از دوستای عزیزی که از راههای دور اومده بودن مخصوصا شهرای : شمال ، اصفهان ، تبریز . . . ( آقا رضا بابت حاکلیدی خیلی مرسی icon_question)

سوم از مدیریت های محترم و مدیر تدارکات عزیز که واسه دیدارها واقعا زحمت میکشن خیلی مرسی icon_questionicon_questionicon_questionicon_question ایشالا تولد 100 سالگی سایت wink2wink2

جای همه ی دوستان عزیزی که نیومدن واقعا خالی بود ایشالا در دیدار های بعدی حتما ببینمتون ( سمانه و ساغر جون جاتونو خالی کردیمlove28love28 )

امیدوارم تیم دوچرخه سواریمون که باعث افتخارمونن به سلامت برن و برگردن . . . ما هم کلی انرژی مثبت براتون میفرستیم wink2wink2

خوشحالم که دوستای جدید پیدا کردم ( امروز چندتا رای اولی داشتیم laughing3laughing3laughing3)

باور کنید انقدر جو دوستان صمیمی بود که چند نفر که تو پارک داشتن قدم میزدن فکر میکردن ما خانوادگی اومدیم پیک نیک smilingsmiling

و در آخر . . . ام اس همیشه بد نیست . . .
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : سـاناز , فرناز , بهــار , O#!!! , N00shin , melody , hamid , ارزو , neda.n , fireboud , بی تـــا , آرزو , naz.gigili , mehrshin57 , arezoo_azizi , hamid t , Hegan , shokolat , Prime , earth , paeeze , kaveh_plus , mehdisalimi , maedeh , nafass , زهرا59 , parastoo joon , h.kakavand , Mehdi Marjani , pariya , Hasty , مهدی نصیری
به بههمه چیزعالیagreement2ازهمه که زحمت کشید ممنونم.بخدا همتون تکیدicon_questionاسم نمیارم سوئ تفاهم نشه ازهمــــــــــــــــــــــــــــــه ممنونم.سالگرد خونه دوم همگی هم مبارکicon_questionازبچها که قدم رنجه کردن وازراه دور اومدن واقعا تشکرمیکنمicon_questionکه خیلی لطف کردید بخداicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : بهــار , O#!!! , سـاناز , Saina , N00shin , hamid , ارزو , neda.n , fireboud , بی تـــا , آرزو , naz.gigili , arezoo_azizi , mehrshin57 , hamid t , Hegan , shokolat , Prime , earth , paeeze , kaveh_plus , mehdisalimi , maedeh , parastoo joon , pariya , Hasty , seyyed reza
خب ما یه بار تا از راه رسیدیم کلی نوشتیم که حذف شد . پس این بار خیلی ساده ، از دیدن همه اتون خیلی خوشحال شدم .
از همه دست اندرکاران و عزیزانی که زحمت برگزاری این دیدار رو کشیدن از صمیم قلب ممنونم .
تولد سایتمون رو تبریک می گم . به امید موفقیت های روز به روزش
بچه های تیم دوچرخه ، موفق باشید و بهترین ها در انتظارتون
جای همه بچه هایی که نبودن خالی
همه اتون رو خیلی دوست دارم
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : بی تـــا , سـاناز , شهرزاد , بهــار , N00shin , آرزو , O#!!! , fireboud , naz.gigili , ارزو , arezoo_azizi , Hegan , shokolat , Prime , Saina , earth , paeeze , kaveh_plus , hamid , maedeh , nafass , parastoo joon , h.kakavand , Mehdi Marjani , pariya , Hasty , seyyed reza
ام اس سنتر دوست داشتنی تولد سه سالگیت مبارک love28happy0065.gif

دوستان دوچرخه سوار بهتون افتخار می کنم، موفق باشید icon_questionicon_questionicon_questionicon_question

امروز رو بر خلاف میلم دیر به جمع دوست داشتنی خودمون رسیدم
درسته که سعادت دیدار بعضی از دوستان رو از دست دادم ولی خیلی خوشحالم که بالاخره رسیدم و تعداد زیادی از دوستان عزیزم رو دیدم و تعدادی دوست جدید هم پیدا کردم agreement2agreement2agreement2

اول من هم مثل همه از مسئولین سایت تشکر ویژه دارم که زحمت این دیدارها رو می کشن icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
بعد هم مرسی از همه دوستان خوبم که از تهران و شهرهای دیگه تشریف آورده بودن و مرسی بابت یادگاری زیبا...icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
جای همه دوستانی هم که نبودن خالی بود icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دوستان عزیزم خیلی دوستتون دارم و به خاطر داشتن شما خیلی خیلی خوشحالم love28icon_question
 تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , آرزو , شهرزاد , O#!!! , fireboud , naz.gigili , ارزو , arezoo_azizi , mehrshin57 , neda.n , Hegan , shokolat , Prime , Saina , earth , paeeze , kaveh_plus , hamid , maedeh , parastoo joon , h.kakavand , pariya , Hasty , seyyed reza
ممنونم
از همه دوستان ممنونم که باز با حضورشون قوت قلبی بودن و موجب شور و نشاط شدن
از همه عزیزانی که از نقاط مختلف ایران عزیز تشریف اوردن ممنونم باعث استواری این خانواده بزرگ میشن
از حامد عزیز و تمام دوستانی که در ارتباط با تدارکات دیدار زحمت کشیدند سپاسگذارم (میدونم که بیشترین تدارکات ین دیدار رو خود دوستان عزیز زحمت کشیدن)
یه تشکر از بچه هایی که در پذیرایی کمک بسیار کردند هم بکنم بخصوص محمدرضا (پسرشجاع) واقعا دستت درد نکنه خیلی حواسش به همه چی بود

از دوستانی که امروز فرصت آشنایی باهاشون رو پیدا نکردم عذر میخوام .(تعدادشون هم کم نبود)
تولدت سایت هم مبارک

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : سـاناز , آرزو , N00shin , O#!!! , شهرزاد , فرناز , naz.gigili , ارزو , arezoo_azizi , maede , mehrshin57 , melody , neda.n , بهــار , hamid t , Hegan , مولتی ام اس , shokolat , Prime , Saina , earth , paeeze , kaveh_plus , hamid , maedeh , nafass , زهرا59 , parastoo joon , h.kakavand , Mehdi Marjani , pariya , Hasty , seyyed reza , ساحل
باز من دیر رسیدم تیم دوچرخه سواری کی بود؟کیا بودن؟؟icon_cry موفق باشنicon_question

ضمن تشکر از سوپرایزه آقا رضا که هم به موقع بود هم جالب...مرسیicon_question
و. تشکر ویژه از دوستانی که تدارکات کامل داشتن و 3 سالگی ام اس سنتر هم بهتون تبریک میگیم و کیکش هم قشنگ بود فقط نمیدونم چرا کلمه e نداشت؟

ms center؟؟؟icon_cry

از آقای نگهبان پارک هم تشکر داریم که نگذاشتن ما توپ بازی کنیم و برنده شدنه تیمه آقایان به خاطره ایشون بود ...تشکر میکنیم

از بارون هم تشکر میکنیم که محفل دوستان رو هم سنتی تر کرد(زیر پل و آجرهای 3 سانتی شبیه پل سی وسه پل بود)icon_questionicon_question

ار دوستانی که از راه دور اومدن کمال تشکر رو داریم icon_questionicon_question

خلاصه خوش گذشت از همه تشکر icon_questionicon_questionicon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : سـاناز , fireboud , آرزو , N00shin , فرناز , naz.gigili , O#!!! , ارزو , arezoo_azizi , maede , mehrshin57 , neda.n , بهــار , hamid t , Hegan , shokolat , Prime , Saina , earth , paeeze , kaveh_plus , mehdisalimi , hamid , maedeh , زهرا59 , parastoo joon , h.kakavand , Mehdi Marjani , pariya , Hasty , seyyed reza
سلام به همه دوستان خوب چه اونهایی که میشناسمشون چه اونهایی که هنوز افتخار آشناشدن باهاشون رو نداشتم خوش به حالتون که تونستین باز همدیگررو ببینین خیلی دلم برای تک تک شما دوستان (بخصوص همسفریهای مشهد)تنگ شده,تولد 3سالگی ام اس سنتر رو هم به همه تبریک میگمlove51 و برای تیم دوچرخه سواری هم آرزوی سلامت و موفقیت دارم.[font=Arial]agreement2
 تشکر شده توسط : ارزو , سـاناز , fireboud , فرناز , naz.gigili , N00shin , maede , بهــار , shokolat , Prime , Saina , earth , paeeze , kaveh_plus , hamid , maedeh , nafass , زهرا59 , O#!!! , parastoo joon , h.kakavand , pariya , Hasty , seyyed reza
جای #پریسا# جونم خــــــــالیsad2
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : فرناز , naz.gigili , fireboud , mehrshin57 , hamid t , Prime , paeeze , maedeh , # پریسا # , Hasty
از این که میتونم با انرژی وروحیه خالصانه ایی که شما دوستان عزیزم به من برگردوندین, که بتونم باز هم تو جمع مهربون شما باشم خدارو شکر میکنم......واز همه شما ممنونم.به تک تک شما دوستای خوبم افتخار میکنم love51love51love51love51love51تولد تولد تولدت مبارک ام اس سنترicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : سـاناز , N00shin , fireboud , ارزو , maede , naz.gigili , neda.n , بهــار , hamid t , shokolat , Prime , Saina , earth , hamid , maedeh , O#!!! , parastoo joon , pariya , Hasty , seyyed reza
خوش به حالتون بچه ها امروز همش تو فکر این بودم کاش منم می تونستم بیام ببینمتوووووووووووووووون اما نمی شد دلم برا همتون تنگ شده امیدوارم دیدار بعدی خیلی زود باشه icon_questionicon_questionicon_question
امیدوارم که به همتون همیشه خوش بگذرههههههههههههههههههههههههlove51love51love51
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : سـاناز , ارزو , fireboud , N00shin , mehrshin57 , naz.gigili , arezoo_azizi , neda.n , بهــار , hamid t , shokolat , Prime , paeeze , hamid , maedeh , Hasty , seyyed reza

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,551 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,785 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,182 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,531 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,843 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,717 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,253 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,913 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,049 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,873 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان