•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 68
  • 69
  • 70(current)
  • 71
  • 72
  • ...
  • 82
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل)
(2011/08/15, 10:06 AM)Milo نوشته است: با فایر فاکس باز می کنید ؟
با اینترنت اکسپلورر باز کنید یا از add-on فایر فاکس به نام IE-Tab استفاده کنید ضمن اینکه یک دانلود منجر باید نصب داشته باشید مثل : IDM یا DAP صفحه را که باز می کنید به طور اتوماتیک صفحه مربوط به دانلود باز می شه .
یک راه پیچیده تر هم هست اونم نصب Fast Video Download برای فایر فاکس هست که با اون به راحتی می تونید تمام بخش ها رو دانلود کنید.

( پیچیده گفتم ؟ Confused )
بله از موزيلا استفاده ميكنم .
ممنون. نخير توضيحات شما واضحه
خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

تشکر شده توسط : TootFarangi
این فایل درست کردن ماهم سوژه ای شده واسه خودش smiling
فیلم ها امادس .
دیشب داشتم اپلود میکردم اینترنتم قطع شد .
6-7 ساعته دیگه 99999999% فیلم ها ، با کیفیت ها و حجم های مختلف در سایت قرار میگیره ( الان میرم خونه میبینم برق قطع شده به مدت 5 روز laughing3laughing3 )
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Prime , havaars , AVID2000 , nazaninn , بهــار , omid , neda sedaghat , نسیم , O#!!! , nahid , fireboud , parnia mosahebi , TootFarangi , romina60 , parivash , Mahdieh
سلام بچه‌های خوب ام.اس‌سنتر. خوبین؟

امیر دیشب این را نوشته، گفتم شما هم بخونید:

«خب. هم‌سر ِ من ام‌اس دارد. این را حالا دیگر همه می‌دانند. یعنی تقریباً همه می‌دانند. خسته می‌شود وقتی زیاد راه رفته باشد. کار کرده باشد یا که هوا گرم باشد. مثل ِ حالاها که هوا خیلی خرکی گرم است. بعد این‌ها که باشد، سختش می‌شود که مثلاً دستش را بسپرد به دست ِ من تا نرم‌نرمک قدم بزنیم توی کوچه‌ و خیابان. تا نگاهی بی‌اندازیم به ویترین مغازه‌ها..
اما این همه‌ی ماجرا نیست. این همه‌ی ماجرای زندگی ما نیست. ما، من و سوسن، با پذیرفتن شرایط موجود، مثل ِ همه‌ی آدم‌های این روزگار، زندگی می‌کنیم. هرّ و کرّ می‌کنیم. جنگولک بازی در می‌آوریم. تصمیم‌های یک‌هویی می‌گیریم. بدون ِ برنامه‌ی قبلی چمدان‌مان را می‌بندیم و به مسافرت می‌رویم. نصفه‌شبی هوس فیلم دیدن می‌کنیم. غذاهای عجیب و غریب می‌خوریم. سر به سر ِ هم می‌گذاریم. مثل ِ همه‌ی زن و شوهرهایی که دل‌گرم‌اند به زندگی‌شان. به داشته‌هاشان..
سوسن قبل از من هم این خوشی‌ها را داشته است. زنده بوده است و زندگی کرده است. من چیزی به او نداده‌ام که نداشته باشد. می‌خواهم بگویم این‌طور نبوده است که من به سان ِ یک "گود من" دست دراز کرده باشم و او را از میان ِ خروار خروار تاریکی و ناامیدی بیرون کشیده باشم..

من "گود من" نیستم. من فقط مردی هستم که زن و زندگی‌اش را دوست دارد. همین.»

از اینجا
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : بهــار , nazaninn , # پریسا # , yas , Prime , مـه ســـا , i3aran , omid , neda sedaghat , نسیم , fatima , nahid , MAHDI , fireboud , hamid , parnia mosahebi , TootFarangi , arezooo82 , warrior , romina60 , anaram , esmaeil , khatoon25 , MFhealth , parivash , Mahdieh , hanie , نوشا , maryamm , Yitzak , Matilat
سوسن جان ایکاش توی برنامه اینها رو میگفتین ولی اگه من ام اس نداشتم و این برنامه رو میدیدم فکرهای دیگه ای میکردم فکر میکردم وای این چ مرده رویایی برای سوسن که نمیتونسته اینکارا رو بکنه و اون بدوش میکشه در صورتیکه من میدونم ما قبل و بعد ام اس چطوریم شاید تفاوتهایی توی زندگیمو حس بشه ولی زیادم محتاج به کسی نیستیم ولی اگه این حرفها ور توی دوربین میگفتید شاید دید مردم از ازدواج با زنهای ام اسی فرق میکرد چه اونهایی که مشکل دارن چه اونهایی که بهترن
ولی بازم تشکر از اقا امیر و خانواده خوبشان که سوسن رو دوست دارن درکش میکنن icon_question
 تشکر شده توسط : Prime , havaars , MFhealth , Matilat
(2011/08/15, 11:13 AM)havaars نوشته است: سلام بچه‌های خوب ام.اس‌سنتر. خوبین؟

امیر دیشب این را نوشته، گفتم شما هم بخونید:

«خب. هم‌سر ِ من ام‌اس دارد. این را حالا دیگر همه می‌دانند. یعنی تقریباً همه می‌دانند. خسته می‌شود وقتی زیاد راه رفته باشد. کار کرده باشد یا که هوا گرم باشد. مثل ِ حالاها که هوا خیلی خرکی گرم است. بعد این‌ها که باشد، سختش می‌شود که مثلاً دستش را بسپرد به دست ِ من تا نرم‌نرمک قدم بزنیم توی کوچه‌ و خیابان. تا نگاهی بی‌اندازیم به ویترین مغازه‌ها..
اما این همه‌ی ماجرا نیست. این همه‌ی ماجرای زندگی ما نیست. ما، من و سوسن، با پذیرفتن شرایط موجود، مثل ِ همه‌ی آدم‌های این روزگار، زندگی می‌کنیم. هرّ و کرّ می‌کنیم. جنگولک بازی در می‌آوریم. تصمیم‌های یک‌هویی می‌گیریم. بدون ِ برنامه‌ی قبلی چمدان‌مان را می‌بندیم و به مسافرت می‌رویم. نصفه‌شبی هوس فیلم دیدن می‌کنیم. غذاهای عجیب و غریب می‌خوریم. سر به سر ِ هم می‌گذاریم. مثل ِ همه‌ی زن و شوهرهایی که دل‌گرم‌اند به زندگی‌شان. به داشته‌هاشان..
سوسن قبل از من هم این خوشی‌ها را داشته است. زنده بوده است و زندگی کرده است. من چیزی به او نداده‌ام که نداشته باشد. می‌خواهم بگویم این‌طور نبوده است که من به سان ِ یک "گود من" دست دراز کرده باشم و او را از میان ِ خروار خروار تاریکی و ناامیدی بیرون کشیده باشم..

من "گود من" نیستم. من فقط مردی هستم که زن و زندگی‌اش را دوست دارد. همین.»

از اینجا
اخیش سوسن بلاخره گفتی....
منتظر بودم

آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : Prime , havaars , fatima , fireboud , warrior
ببینید بچه‌ها.
امیر معتقد کاری برای من نکرده است. این بینهایت برای من خوشایند است و لذت می‌برم از این موضوع.
ولی حقیقت این است که امیر موهبتی به من بخشیده است که آرزوی هر موجود زنده‌ای است. او به من و زندگی‌ام «آرامش» و «امنیت» بخشیده است. و تنها او می‌توانست این آرامش و امنیت را به من بدهد و من با تمام وجودم از او و مردانی شبیه او ممنون هستم.
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : بهــار , i3aran , nazaninn , Prime , نسیم , O#!!! , yas , fatima , nahid , MAHDI , fireboud , parisa2011 , parnia mosahebi , Aram , arezooo82 , warrior , romina60 , ELI , anaram , esmaeil , MFhealth , parivash , Mahdieh , hanie , BanOoOo , Matilat
بچه ها من 4 ساعت کیفیت بالاشو که گذاشته بودین دانلود کردم باز نمی شهangry3angry3angry3:38::38::38:با چی باز می شه؟با هیچی نمی تونم بازش کنم کمکککککککککککککککککککککککککککککککککک:38::38:
سلام به همگی

چند روزی هست برای من یه سوالی پیش اومده که نمیتونم نپرسم، با اجازه بزرگترها میپرسم:

ببخشید این جناب کاکاوند کجا تشریف دارن که تشریف نمیارن از این همه ابراز لطف و محبت بچه ها تشکر کنن؟؟ ایشون که به خودشون یک سال و نیمی هست استراحت دادن پس درگیر کار و ریختن عرق جبین برای یه لقمه نون نیستن!، نکنه هزینه اتصال به اینترنت رو ندارن؟

به من که خیلی برخورده تا حالا این قهرمان ملی!!! نیومده از بچه ها تشکر کنه؟ نکنه خییری پیدا شده و کارش رو راه انداخته و ایشون درگیر هستن!!!

فکر میکنم نشونه ادب و حداقل ادب یه شخص این بود که بیاد و تشکر کنه! هر چند ایشون در کل تو این تاپیک تا حالا چیزی ننوشتن که خب خودش همچین عادی نیست، اون هم تو همچین تاپیکی که هر کی تازه عضو میشه اینجا یه چیزی نوشته چه برسه به ایشون که به قول خودشون انرژی سایت هستن!

رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : earth
(2011/08/15, 11:09 PM)Aram نوشته است: سلام به همگی

چند روزی هست برای من یه سوالی پیش اومده که نمیتونم نپرسم، با اجازه بزرگترها میپرسم:

ببخشید این جناب کاکاوند کجا تشریف دارن که تشریف نمیارن از این همه ابراز لطف و محبت بچه ها تشکر کنن؟؟ ایشون که به خودشون یک سال و نیمی هست استراحت دادن پس درگیر کار و ریختن عرق جبین برای یه لقمه نون نیستن!، نکنه هزینه اتصال به اینترنت رو ندارن؟

به من که خیلی برخورده تا حالا این قهرمان ملی!!! نیومده از بچه ها تشکر کنه؟ نکنه خییری پیدا شده و کارش رو راه انداخته و ایشون درگیر هستن!!!

فکر میکنم نشونه ادب و حداقل ادب یه شخص این بود که بیاد و تشکر کنه! هر چند ایشون در کل تو این تاپیک تا حالا چیزی ننوشتن که خب خودش همچین عادی نیست، اون هم تو همچین تاپیکی که هر کی تازه عضو میشه اینجا یه چیزی نوشته چه برسه به ایشون که به قول خودشون انرژی سایت هستن!

سلام آرام جان
خب این سوال برای منم پیش اومده ولی مطمینم اونم یه دلیلی داره.
از آدمی که برای دوستاش اینجوری زحمت کشیده نباید برای چند روز تاخیر یا مثلا جواب ندادن به تشکرا گله کرد.مگه نه؟ میاد حتما میاد...

فقط آقای کاکاوند ،جان من زود تر بیا بگو ما کجا دیدیمت! کلا خل شدیم رفت...

بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم
باشد که نباشیم و بدانند که بودیم
 تشکر شده توسط : MAHDI
منم با آرام موافقم از بی توجهی شدیدن متنفرم و این رو یه نوع توهین به شعور خودم می دونم. اینکه آقای کاکاوند بیاد و به ابراز احساسات بچه ها پاسخ بده کمترین کاری بود که می تونست در ازای این فرصتی که از این سایت نصیبشون شد و مسئله شخصی زندگیشون رو به برکت این سایت و ام اس رسانه ای مطرح کرد انجام بده. به هرحال زحمت بچه ها ستودنی بود ولی خب همیشه نواقصی هست که با درایتی که من از بچه ها دیدم بی شک این نواقص به نقاط اوجی تبدیل خواهد شد.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 68
  • 69
  • 70(current)
  • 71
  • 72
  • ...
  • 82
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,948 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,396 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,590 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,769 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,718 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,351 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,820 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,503 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,970 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 30,417 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان