• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟
سلام به همه دوستان ام اسي� 8)يك سوال داشتم كمكم كنيد ممنون� :-[
يك پسر خوب وخوش تيپ از آشنايان ازم خواستگاري كرده البته توسط خواهرش پيش مامان� :-[
از بيماري من خبر نداره ميترسم� :-\
چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام دوست عزیز
هیچ کس از راستی و درستی و صداقتکاری پشیمون نشده عزیز!! بهتره تو جریانش بذاری اگه موافقت نکرد مطمئن باش توی زندگی هم اگه پا بگیره نمی تونه درکت کنه همون بهتر که این زندگی سر نگیره. اگه نگین ممکنه برای آینده ات خوب نباشه.
حرف حق رو بزنید اگرچه به ضررتان باشه.
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : filis , parastoo joon , simin , pariya1361
(2009/11/15, 02:01 PM)AIDA نوشته است: سلام به همه دوستان ام اسي� 8)يك سوال داشتم كمكم كنيد ممنون� :-[
يك پسر خوب وخوش تيپ از آشنايان ازم خواستگاري كرده البته توسط خواهرش پيش مامان� :-[
از بيماري من خبر نداره ميترسم� :-\
چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

آیدا جان خوش اومدی .... چقدر هم دست پر اومدی
در این که باید بهش بگی شکی نیست ... حالا اگه تو مدل گفتنش مشکل داری خوب تو نگو مامانت بگه ... اگه مامانت نمیدونه بابات بگه ... اگه کلا هیچکس نمیدونه و خودت هم نمیتونی بگی باهاش قرار بزار و� کارت ام اس رو بهش نشون بده ... اگر هیچیک از موارد فوق هم صحیح نمی باشد اصلا نگو ولش کن
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : sargol , arezooo82 , hyd69hyd , pariya1361
Smile (16) Smile (16)
سينا جون امروز فكر كنم يه سفر رفتي با حميد1 تاكستانو برگشتيا Smile (16) Smile (16) Smile (16) ;D ;D
بزنم به تخته خيلي خوشحالي 8)
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام آيدا جون . ببين من فك كنم بهتره اول بذاري ببيني اين آدم اصن فاكتورايه اوليه ازدواج رو داره يا نه؟ يكم براندازش كن و اجازه بده هم رو بهتر بشناسين . تويه مرجله دوم با خودش ( تنها) صحبت كن و بش بگو من اين مسئله رو دارم . ببين ميتوني باش كنار بياي يا نه؟ اگه آره كه بسم الله . مراحل بعدي طي شه و باز بيشتر هم رو بشناسين اگه نه هم كه ازش بخواه مسئله بين خودتون بمونه ( البته اگه تو هم از اون دسته اي هستي كه ام است رو به كسي نميگي )� Wink
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : parivash , kohedard , pariya1361
آنی جون حالا ما اومدیم و این آقا داماده تو اون مرحله اول وابسته آیدا جون شد و تو مرحله دوم بعد از فهمیدن قضیه شاکی شد که چرا بهم نگفتی؟؟؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : sargol , arezooo82 , kohedard , pariya1361
بابا سينا مرحله اول يعني وقتي خانواده ها چك ميشن و اول ميبينن اصن از نظر ستينگ خانوادگي بهم ميان يا نه؟ و اينكه دختر و پسر حداكثر دو بار با هم حرف زده باشن .
مرحله اول خيلي پيش رفته نيس برادره من .� Wink
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : kohedard , pariya1361
به نظر من اول باید حقیقت رو گفت بعد به سیتینگ خانوادگی رسید. حالا بعد از کلی رفت و آمد و... سیتیگم انجام شد اگه طرف نخواهد همسرش چنین مشکلی نداشته آیا وقت تلف کردن و با احساسات طرف بازی کردن نیست؟
اول باید میخ محکم بکوبی و مشکلت رو براش بیان کنی و ازش بخوای به دور از احساسات عاشقی، مسئله رو خوب بفهمه اگه تونست به آینده زندگیش و با مشکل شما کنار بیاد برید سر مرحله بعدی در غیر اینصورت اگه بعدا بفهمه هم ایشون ممکنه شوکه بشه و هم ممکنه شما آزرده.
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : golenarges , pariya1361
سلام آيدا جون

به نظر من موقعي كه با داماد تنها صحبت ميكني بهش بگو كامل توضيح بده ام اس رو و بهش بگو اگه خواست� با هم بريد پيش دكترت و باهاش صحبت كنيد .

اتفاقا خيليم خوبه اگه موند مرد زندگي هستش اگرم رفت همون بهتر كه بره Wink

من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
 تشکر شده توسط : fariba 68 , pariya1361
(2009/11/15, 06:36 PM)anaram نوشته است: بابا سينا مرحله اول يعني وقتي خانواده ها چك ميشن و اول ميبينن اصن از نظر ستينگ خانوادگي بهم ميان يا نه؟ و اينكه دختر و پسر حداكثر دو بار با هم حرف زده باشن .
مرحله اول خيلي پيش رفته نيس برادره من .� Wink

آهان پس اینجوریه ؟؟؟
من بلد نیستم خوب چیکار کنم
من فکر میکردم اطلاع دادن به خونواده ها مرحله چهارم باشه

تشکر شده توسط : sargol , arezooo82 , مینا ح , pariya1361

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس و مراسم ازدواج؟؟ powerful 5 1,088 2023/01/17, 10:59 PM
آخرین ارسال: faryar
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,263 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,921 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,786 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,693 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,453 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,360 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,603 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,847 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,723 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست