•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟
ایا جون اول فکر کن ببین واقعا می خوایش بعدم یه جلسه ی معرافه بزار ببین اونم تورو واقعا می خواد

بعد بگو می خوای یه چیزی بگی که شاید باعث تجدید نظرت بشه بعدم بگو و کامل توضیح بده

بعدم ازش بخواه اگه جوابش منفی بود به کسی بروز نده

من به 2 نفر این راهکارو دادم که یکی ازدواج کرد یکی هم نکرد

فقط کامل ام اس توضیح بده آخه خیلی دید جامعه بد شده

اومیدوارم خوب پیش برهlove28love28love28love28
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : pariya1361
تاریخ اولین ارسال رو با آخرین چرا مقایسه نمی کنه کسی تو این انجمن ؟ confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
من دیدم تاپیک بالا ارسال کردم فکر کردم جدید

مشکل از من نیست میلو ببین کی اول تاپیک اورد بالاSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)wink2wink2wink2
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : ساغر , pariya1361
Sad 
سلام دوستان
من نیاز به کمک فوری دارم
به نظر شما چطوری باید قضیه رو به طرف مقابل بگیم که هم صداقت رو رعایت کرده باشیم هم طرفو فراری نکنیم.
لطفا اگه کسی تجربه ای داره به من کمک کنه
--------------------------------------------------------------------------------
یا من اسمه دوا و ذکره شفاء
دوست عزیز کاش یه عنوان مناسب برای تاپیک انتخاب میکردین ...
ولی در مورد این که چجوری بگین ... فکر میکنم خودتون بهتر از همه طرف مقابل رو میشناسین و بهتر از همه میتونین راه حل پیدا کنین
راهی که من برای یه نفر استفاده کردم که خیلی هم خوب جواب داد اینه که قبل از اینکه اسم بیماری رو بگم کل بیماری رو توضیح دادم و اسمی از ام اس نبردم ... چند مدت بعد گفتم که اونی که برات توضیح داده بودم اسمش ام اس هستش
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : ارزو , Ghost , sohaa , Hasty , dr.dentist , niloufar , arezooo82 , zenith , DavidBili , MFhealth , nazii , شهرزاد , baran , sara.i , آنا , pariya1361
دوست عزیز بهتر نیست این کمک رو تو قسمت ازدواج مطرح می کردی چون ممکنه همه این قسمت رو نبینن!
راهی که آقا سینا گفتن بهترین راهه
یه نفرو میشناسم که اینطور مطرح کرده بود:
یکی از دوستام جدیدا یه مساله ای پیدا کرده به نام ام اس.شما آشنایی داری ؟ و خلاصه طرف رو به عنوان کمک گرفتن وادار کرده بود به تحقیق در مورد ام اس.
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : dr.dentist , arezooo82 , DavidBili , شهرزاد , pariya1361
(2012/05/01, 11:20 AM)ارزو نوشته است: دوست عزیز بهتر نیست این کمک رو تو قسمت ازدواج مطرح می کردی چون ممکنه همه این قسمت رو نبینن!
راهی که آقا سینا گفتن بهترین راهه
یه نفرو میشناسم که اینطور مطرح کرده بود:
یکی از دوستام جدیدا یه مساله ای پیدا کرده به نام ام اس.شما آشنایی داری ؟ و خلاصه طرف رو به عنوان کمک گرفتن وادار کرده بود به تحقیق در مورد ام اس.
ممنون از راهنماییتون. ارزوی عزیز اونجا هم نوشتم ولی کسی جواب نداد.میدونی چون خیلی فوریه هر دو جا نوشتم که زودتر جواب بگیرم

یا من اسمه دوا و ذکره شفاء
من این تجربه رو داشتم.
اول در مورد وضعیت خودم توضیح دادم.بعد کم کم ام آر آی هامو آوردم آخر سر هم گفتم اسم این جونور ام اسه.بعد هم با هم رفتیم پیش دکترم.
هیچ حقیقتی رو پنهان نکن.چون باید بپذیریم که موضوع مهمیه.هم از کاستی ها بگو هم از نقاط مثبت و تواناییهات،اینکه هرکسی تو زندگیش دستش یه جوری به یه چیزی بنده،ما هم به ام اس که شاید اسمش از خودش بیشتر آزاردهنده باشه.
هم تو حق داری هم اون.بهش فرصت بده.بذار خوب فکر کنه.ولی در هیچ شرایطی نقش یک قربانی رو بازی نکن.نه برای خودت نه برای اون.به تجربه برام ثابت شده افراد به سمت بیماران مقاوم و با روحیه خیلی بیشتر از حتی افراد سالم جذب میشن.
محکم و صادق باش .
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
 تشکر شده توسط : ساغر , dr.dentist , DavidBili , nazii , شهرزاد , baron , pariya1361
من متاهل هستم و شوهرم قبل از من فهمید که من این بیماری را دارم به من چیزی نگفت ولی یادم میاد که خیلی حالش بد بود!!!! الان هم نمی خواد قبول کنه که دارمش!!!!
اگر مجرد بودم اول یک سری اطلاعات ازش میگرفتم تا بفهمم که راجع به ام اس چیزی میداند یا نه ؟؟ الان اکثر خانواده ها با این بیماری آشنا هستند ومعمولا دور وبرشان شنیدند که این بیماری چه جوری است ...... ولی اگر هیچی نمی دانست و دید ش منفی بود میبردمش پیش مشاور تا اون از راحش بهش بگه!! angry2
:تازه از کجا معلوم شاید شما این را بهش بگی اون هم یک چیزی از خودش بگه که تا حالا نگفته!!!!!!!!!!confused2confused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : dr.dentist , DavidBili , pariya1361
معمولا دیدشون منفیه و خیلی راحت میگن اول فکر میکنیم بعدم جواب میدیم و میرن پشت سرشون نگاه نمیکنن یا اینقد اطارفیانش میترسوندش که بنده خدا تا سکته میره
پس همون بهتر بهش بگی اگه خواست که هیچی نخواست از همون اول میفهمی چند مرده حلاجه ولی برای خانمها خیلی سختره ازدواج تا اقایون اگه زنی مردی رو دوست داشته باشه ام اس اقا رو قبول میکنه و به هیشکی نمیگه ولی اگه خانم داشته باشه تا اقا شنید جا خورد به بقیه هم میگه البته در همه نه در اکثرا و بعد منصرف میشه و دوست ندارن عروسشون یا خانمشون بیمار باشه پس شنما نگران نباش دختره اگه دوست داشته باشه خیلی راحت قبول میکنه و ککشم نمیگزه
 تشکر شده توسط : dr.dentist , DavidBili , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس و مراسم ازدواج؟؟ powerful 5 1,137 2023/01/17, 10:59 PM
آخرین ارسال: faryar
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,296 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 103,937 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 20,410 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,914 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,693 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,449 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,703 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,886 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 33,071 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست