امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید
سلام دوستان يه سوالي ازتون دارم
مي خوام بدونم كسي هست كه قبلا سينووكس يا هر داروي تزريقيه ديكه اي استفاده مي كرده ولي حالا به دستور بزشك قطع كرده وديكه نيازي به تزرىق نداشته باشه
بله سعیده رو میدونم که آونکس زده سه سال ، بعد دکتر گفته دیگه نمیخواد بزنی. چون حمله ای نداشته.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
افسانه جون من بیش از سه ساله که دارم سینوکس تزریق میکنم و چندوقت پیش ام آرآی دادم و دکتر بهم گفت دیگه نیازی به تزریق ندارم و پلاکم خاموشه و هیچ حمله ی نداشتم. البته به هر بدنی یه چیزی میسازه من قبل از سینوکس آوونکس میزدم که گاها بعدش تشنجم داشتم ولی خدارو شکر الان فقط استخوان درد و دیگر هیچ (البته خدارو شکر حالم عالیههههههههه) agreement2
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : Aynaz , nahid , saffari_mo , yummy
(2011/10/14, 05:33 PM)hedieh نوشته است: افسانه جون من بیش از سه ساله که دارم سینوکس تزریق میکنم و چندوقت پیش ام آرآی دادم و دکتر بهم گفت دیگه نیازی به تزریق ندارم و پلاکم خاموشه و هیچ حمله ی نداشتم. البته به هر بدنی یه چیزی میسازه من قبل از سینوکس آوونکس میزدم که گاها بعدش تشنجم داشتم ولی خدارو شکر الان فقط استخوان درد و دیگر هیچ (البته خدارو شکر حالم عالیههههههههه) agreement2

خدا میدونه که چقدر خوشحال شدم که فهمیدم اگه حمله نداشته باشی بالاخره از شر تزریق خلاص میشی....وقتی از دکتر قبلیم میپرسیدم تا کی باید تزریق کنم میگفت که محدودیت زمانی نداره ...!
 تشکر شده توسط : hedieh
حالا هدیه جان تزریقت تموم شدن یا هنوز ادامه داری ؟ اخه دکترم به من همین حرفو زده که نیازی به تزریق نداری
ولی برای همیشه یا مدتی / البته از همون اول بهم گفت 5 ساله هست درمانتicon_biggrin
ashamed0006.gifاوممیدوارم 000همینطور باشه شاید اشتباه کردم که نزدم نمیدونم شاید درست بود راه سخت انتخاب کردم
...
(2011/10/14, 07:18 PM)Aynaz نوشته است: خدا میدونه که چقدر خوشحال شدم که فهمیدم اگه حمله نداشته باشی بالاخره از شر تزریق خلاص میشی....وقتی از دکتر قبلیم میپرسیدم تا کی باید تزریق کنم میگفت که محدودیت زمانی نداره ...!

دکتر منم روز اولی که ازش پرسیدم دقیقاً همین رو گفت، ولی حالا به این نتیجه رسیدم که از بس بخاطر امیدواری دادن به مریضاشون دادگاهی شدن میترسند که بگن هیچی نیست و خوب میشی بقول همکارم که میگی( مریض سفارش شده زیر عمل میمیرهconfused) البته این مثال کاری به ماها ربطی نداره که نه عمل ونه مملwink2 برای ما همیشه همه چیز عالیه فقط خدا این تلنگر رو زده که عزیزم بیشتر فکر خودت باش و این دنیا فقط و فقط محل لذت و آرامشه و هرکی حرص بخوره و عصبی بشه دیوووووووووونه استevilgrin0039.gif
پس بخندید و شاد باشید :60:party0048.gifhappy0065.giflaughing3 طوری که تا الان نبودیدagreement2
دوستانه از همتون میخوام نتنها نگران تزریقاتون نباشید بلکه بهش فکرهم نکنید Smile (52) فقط لبخند بزنید و شاد باشیدlove51
(2011/10/14, 08:16 PM)yas نوشته است: حالا هدیه جان تزریقت تموم شدن یا هنوز ادامه داری ؟ اخه دکترم به من همین حرفو زده که نیازی به تزریق نداری
ولی برای همیشه یا مدتی / البته از همون اول بهم گفت 5 ساله هست درمانتicon_biggrin

تحت کنترل پزشکم از آخر امسال قطع میشه Smile (16)
من راهش رو بهتون گفتم حالا خودتون تصمیم بگیرید love51

(2011/10/15, 11:17 AM)ehsan 10054 نوشته است: ashamed0006.gifاوممیدوارم 000همینطور باشه شاید اشتباه کردم که نزدم نمیدونم شاید درست بود راه سخت انتخاب کردم

هنوزم دیر نیست ! به دکترتون مراجعه کنید و آزمایشات لازم رو بدید و طبق نظر پزشک تزریق رو شروع کنید. فقط حواستون به مواد غذاییتون هم باشه . بهتون قول میدم اگر نکات رو رعایت کنید بسرعت به بهبودی کامل میرسید wink2
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : min00
سلام
پزشک اول من خانم ابوالفضلی می گویند تا آخر عمر باید تزریق انجام داد!!!!!
آقای دکتر سلطان پور هم می گویند حالا بزن؟؟؟؟؟؟؟؟
من الان 16ماه است که تزریق می کنم و تو این مدت خوب بودم وحمله ای نداشتم.
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد واز نوشروع کند اما.........
همه می توانند از حالا شروع کنند
 تشکر شده توسط : نسترنى , DavidBili
قبلا میگفتن اگه 3 سال حمله نداشته باشی دیگه نمیخواد بزنی یا یه مدت مهلت استراحت میدادن
ولی امسال من پیش هر دکتری رفتم گفت باید بزنی

خیلی زود خسته شدیا ! 6 ماه که چیزی نیست
من از 87 به بعد دیگه حمله نداشتم . البته عید امسال یه شبه حمله 2-3 روزه بود که خودش خوب شد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : (shahrzad.s) , DavidBili
دكتر من هم خانم ابوالفضلى هستندولى من كه ازشون سوال كردم تا كى بايد آمپول بزنم گفتند: دو تا پنج سال ، نگفتند تا آخر عمر! icon_question
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : (shahrzad.s) , DavidBili

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 49,459 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 92,730 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  حمله چه مشخصاتی داره ؟ mina 70 102,169 2022/02/20, 01:10 PM
آخرین ارسال: طلوع..
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 38,913 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,266 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,938 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,164 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,434 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,802 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  نظر متفاوت 2 پزشک.. نظر شما چیه؟ mohamad88 31 16,306 2017/12/01, 09:30 PM
آخرین ارسال: hourieh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان