•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟
بیماری باکلاسlaughing3laughing3

آقا ما میخوایم لو لول(low level) باشیم باید کیو ببینیم؟laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
همه نظرات رو قبول دارمsmiling

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : hanie , pariya1361
من دراین زمینه تجربه زیادی دارم باید بگم که تنها توصیه ای که بهت میکنم اینه که کاملا خونسرد باشی و آمادگی هرنوع برخوردی رو داشته باشی و ناراحت نشی
سعی کن جلسه اول نگی بهتره هرچند بضیا شاکی مشن چرا اولش نگفتی ولی تو اهمیت نده بگو من اول باید شمارو با فاکتورای مدنظر خودم بررسی می کردم
اول کل جریان بیماری رو براش توضیح بده آخرش بگو به این بیماری میگن ام اس همون موقع هم ازش بخواه که باهم برین پیش دکتر خودت یا هر دکتری که اون میخواد اما تاکید کن که دوس داری باهم برین و فقط دوتایی نذار تنها بره یا با خونوادش بره رو این قضیه تاکید دارم ازش بخواه تا شناخت کامل خودتون و بیماریت این موضو رو به خونوادش نگه بعدا اگه صلاح دونسین بگین
از الان بهت بگم آدما متفاوتن ممکنه برخوردای خیلی بد یا خیلی ترحم انگیز ببینی ناراحت نشو فک کن اینم جزیی از قضیه خاستگاریه من برخوردارو خیلی جدی میگرفتم و هنوز بعد از ازدواجم وقتی به بعضی رفتارا فک میکنم دلم میشکنه اما توصیه میکنم اشتباه منو تکرار نکن حتما بگو اما به موقع و بافکر و برنامه همینطوری سرسری یه چیزی نگو با منطق و برنامه پیش برو
 تشکر شده توسط : Aynaz , pariya1361
بچه ها حالا سوال منو لطفا جواب بدین
اگه پسره با این قضیه مشکلی نداشت و خواست فقط بین 2طرف بمونه و خانوادش چیزی ندونن چی؟
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2011/09/04, 09:59 AM)parivash نوشته است: بچه ها حالا سوال منو لطفا جواب بدین
اگه پسره با این قضیه مشکلی نداشت و خواست فقط بین 2طرف بمونه و خانوادش چیزی ندونن چی؟

خانواده طرف مقابل حتما و حتماً باید اطلاع داشته باشند. این خیلی مهمه و شوخی‌بردار نیست.
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
(2009/11/15, 09:13 PM)kami نوشته است: به نظر من . لزومي نداره بگي . فوقش بعدان ميفهمه بعد دعواتون ميشه يا شايد نهايتان طلاقتون ميشه
نه انيطوري كه فكر ميكنم� تازه هيجانش بيشتره� :-X
Sad

عزیزجون اینطوری انسان هم زندگی خودش را حروم میکنهconfusedهم زندگی دیگری راangry3اصلا هم هیجان نداره ،هیچ چیز مثل صداقت دوطرف درزندگی مهم نیستWinkWinkیک فرد ام اسی هم باید مثل دیگران مبنای زندگیش را با صداقت بنا گذارد wink2wink2هرچند به ضررش باشدsadsad
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

منم با سوسن جون موافقم باید حتماً خانواده اش بدونن در غیر این صورت در آینده مشکلات زیادی بوجود خواهد آمد.
(2009/11/15, 11:13 PM)anaram نوشته است: فريبا جون آيدا ميخواد زندگي كنه. ام اسي بودن جرم كه نيست . چرا بايد نگه كه بعد واسه تزريق داروش همش مجبور به پنهون كاري باشه يا مثن بعدش دروغ بگه .
بابا چرا اينقدر سختش ميكنين؟
اصن بنظره من حتي اين مساله امتحانش كن و اينا هم بيخوده . چرا ماجرا رو ميبرين به سمت امتحان اين استرس آدم همش با خودش فك كنه اگه يه وقت كنار كشيد و نتونست از اين امتحان من سربلند كنه چي ميشه
آيدا جون . هر آدمي تويه زندگيش قسمتهايي داره كه برايه همه عيانشون نميكنه . تو اين آدم رو چقدر ميشناسي؟ آيا رابطه عاطفي باهاش داري؟
يا اينكه ميخواي به عنوان يه كيس واسه ازدواج بررسيش كني؟
خب همونجور كه تو حق داري يواش يواش باهاش آشنا شي و قدم به قدم بيشتر ازش بدوني اونم همينطوره .
مساله اصن اين نيس كه حالا اگه پذيرفت ام اس داري مرد زندگيه يا اگه نپذيرفت همون بهتر كه بره .
مساله اينه كه تو بهش ميگي تا بتونه تو رو بشناسه و ام اس رو بعنوان يكي از خصوصيات خودت بهش معرفي ميكني . اون آدم هم بهر دليلي اين حق رو داره كه بعد نظرش عوض شه .
اين دليل نميشه ام اس رو مخفي كني يا اگه اون گفت بخاطره ام اس بات ازدوا نميكنه سرخورده شي.
تازه بعدشم كه بش گفتي و مثن اگه با اين مساله كنار اومد باز اين تويي كه بايد بيشتر اون آدم رو بررسي كني و فك كني اصن ميتوني باهاش باشي يا نه؟
يادت نره . هيچ وقت اجازه نده بقيه احساس كنن تو داري دست پايين رو ميگيري . بخصوص در اين باره
راهنمایی جامع وکاملی بود برای هم آیداجان وهم دیگر ام اسی های در حال ازدواجlove51love51بیان نکردن بیماری وپنهان نمودن آن نشانه این موضوع است که خودمان هنوز با بیماری کنار نیامده ایم وآن رانقص بزرگی می دانیم وتواناییهای خودمان را قبول نداریمangry2angry2هرچند زندگی با فرد ام اسی شرایط ویژه ای دارد که آنهم به نظر طرف مقابل برمی گردد؛زیرا اونیز به عنوان یک انسان حق انتخاب دارد که ما حق گرفتن آن رانداریمangryangry

(2009/11/16, 12:56 PM)simorgh نوشته است: آیدا جون گفتن همانا و رفتن طرف همانا Wink
خود دانی :-X

آیداجون اگررفتن هم مشکلی نیست ،هرچی خواست خداوندهWinkبه خداتوکل کن innocent0001.gifآرامش وسلامتی خودتت مهم ترین چیزهlove51love51
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست

به نظر من اصلا خونواده طرف نباید متوجه بشن ولی یک نفر درجریان موضوع بیماری و اطلاع داشتن هردوتون باشه مثل یه دوست مشترکتون یا یه مشاور که هردوبش اعتماد دارین
 تشکر شده توسط : ساغر , pariya1361
(2011/09/04, 10:09 AM)havaars نوشته است: خانواده طرف مقابل حتما و حتماً باید اطلاع داشته باشند. این خیلی مهمه و شوخی‌بردار نیست.
درسته که در ازدواج دوطرف مهم هستند،امادر فرهنگهای مختلف به خصوص ویژگیهای خانواده های ایرانی(به خصوص شهرهای خیلی سنتی)دانستن خانواده بسیار مهم است.زیرا دراثر ندانستن باعث بروز مشکلات عدیده ای در زندگی خواهدشد.SadSadsad

اول که یک چیزی بگم این خانمه سال 2009 سوال پرسیده الآن 2011 هم داره تموم میشه رفته ماه 9 امروز 4 سپتامبر هست داریم میرسیم به 2012 به نظرم یا ازدواجج سر گرفته الآن هم داره بچه داری می کنه یا سر نگرفته دیگه کلن یکی دیگه آمده و ... laughing3

اما یک چیزی می خوام بگم به خانم پریوش : ببین دوست جان خوبه من شما فرض بفرمایید با خانواده طرف می خواهید برید سفر ! کیف حمل داروتون را که می برید و بعد هم میرید تزریق می کنید ازتون نمی پرسن اینا چیه ؟ confused2 این کیف چیه ؟ این آمپولا چیه ؟ و....
پس نه که خانواده طرف بلکه به نظر من کل جهان هم باید بدونن ام اس داریم چون به نفع خودمونه خداییش من که به همه گفتم .
فقط یک چیزی که هست اینه که آدم اگر طرف مقابلش گاگول باشه اگرم با وجود ام اس دلش بخواد با شما ازدواج کنه بدترین شانس در زندگی هست چون مخ آدم رو سالاد می کنه کلن دیگه می فهمید منظورم رو ؟
یعنی دارم می گم :
خدایــــــــــــــا آدم رو گیر آدم های احمق ننداز ... الهی آمین sad2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس و مراسم ازدواج؟؟ powerful 5 1,088 2023/01/17, 10:59 PM
آخرین ارسال: faryar
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,264 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,923 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,787 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,693 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,453 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,360 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,604 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,847 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,726 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان