•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟
khatoon jan age ye zamani bad ezdevaj moshkeli pish omad taraf mitone edeea kone ke bad az ezdevaj MS gerefte va hich hagh o hoghoghi be khanom nade va talaghesh bede .
chon MS joze bimary haye khase va darman nadare
 تشکر شده توسط : pariya1361
به نظر منم حتما باید این قضیه رو گفت ولی هیچ دلیلی نداره همون اول بگی به قول آنارام باید مراسم آشناییو اینا بگذره وقتی یک کم جدی شد. در ضمن به نظرم طرف اصلا نباید بعدا ناراحت بشه که چرا اول نگفتی اگرم شد باید منطقی بهش بگی توی جلسه اول و دوم هیچ دلیلی نداره تمام زندگیشو آدم بگه ممکنه هزار تا خاستگار برای یه نفر بیاد .اگه قرار باشه به همه آدم همه چیزو بگه که نمی شه اون پسر هم مطمئنا جلسه اول نمیاد تمام زندگیشو بگه
میگم بچه ها خوب شد یه غریبه اومد (البته شاید غریبه) یه چیزی گفت و رفت ...
این همه نظریات جمع شد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

فريبااااااا واقعا اين حرف رو خودت زدي ؟� ???
من شك دارم اي حرف تو باشه !!!!

منم با انارام موافقم
بزار اول همديگرو بپسنديد بعد كه از 60-70% رد شديد بگو .
ولي يه چيزي به كساني كه ميگن نگو !
خودتون رو بزاريد جاي طرف !
بعد از 1-2 سال زندگي اين موضوع رو ميفهميد ! چه احساسي بهتون دست ميده
بعد تازه تو اين يكي دو سال هيچ گونه دارويي هم استفاده نميكنيد و مريضيتون پيشرفته تر ميشه !

واقعا ارزششو داره ؟!

با پست اخر سينا هم موافقم� Smile
فكر كنم ايدا 3-4 سال ديگه بياد سايت� Smile . همين طور كه 3-4 سال پيش ثبت نام كرد و تازه اومدم يه پست داد !
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
hamid,ini ke goftam,hasele tajrobe 7 saleam bud!!! khob hamishe ke nemishe nazarate manteghi dad.mage MS age az noe khafifesh bashe,chie ke zendegimuno be khateresh kharab konim?albate man ham tu in 7sal ba nazare bacheha movafegh budam.akhiran nazaram avaz shode. ;-)
آقا همين كه گفتم .
حرفي هم توش نيس .� Tongue
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : parivash , pariya1361
(2009/11/16, 01:53 PM)anaram نوشته است: خيلي مطمئن حرف ميزنا!
>Sad
آنارم جونم چرا ناراحت شدی؟ :-[
واقعیته دیگه ???
آیدا جون اصلا بگو که به حرف من برسی عزیزم :-\
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
سلام سينا جان� Wink
من فقط يك سوال از دوستان پرسيدم فقط همين� :-X
من درسته كمتر خدمت ميرسم اما بالاخره بي خبر نيستم� Smile
اگه باعث زحمت شدم شما ببخشيد� � :-\
سلام بچه ها
چون بیمار ی ام اس ما از اطلاعات و اسرار زندگی شخصی ماست عقل حکم نمیکنه با کسی که هنوز وضعیتش باهامون شفاف نیست در میون بذاریم !!!
این حرفه من نیست ها !! حرف بزرگترین مشاورین ازدواجه ایرانه!! که با فرهنگ و عرف ایران اشنایی کامل دارند .
متخصصین میگن در انتهای جلسه ی دوم صحبت کردن به طرف مقابل بگید اگر هم گفت چرا جلسه ی قبل نگفتید بگویید : این مسئله از اسرار من بوده و جلسه ی قبل مشخص نبوده ما و شما تمایلی به اشنایی بیشتر داشته باشیم!!
icon_questionicon_questionicon_question
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : پرپری , pariya1361
سلام آیدا جان..من در شرایط مشابهی با تو بودم فقط جامون عوض شده..به نظر من بزار تو رو بشناسه یعنی تا 2-3 دیدار زمان بگذره و اگر تا اون موقع همه چیز به نظرت مناسب بود بعد بهش بگو..اول اسم بیماریتو نگو..براش توضیح بده..بگو خیلی بیماریه با کلاسه..دلیلشو هم بگو و توضیح بده که میلین ترمیم میشه و بعد از هر عود اگر رعایت کنی بهبودی داره..اسم کامل بیماریتو بگو (یعنی مالتیپل اسکلروزیس) و بعد اصلا خودتو ضعیف یا ناراحت نشون نده و منتظر عکس العملش بمون..نذار فکر کنه نقطه ضعف میدونی این موضوع رو برای خودت..اگر همه چیز خوب پیش رفت بگو بیاد تو سایت و با بچه ها آشنا بشه تا شرایط حاد تر رو هم ببینه یا بشنوه..شاید بهتر باشه یه فرصت حداقل 6 ماهه تا تصمیمات قطعی به خودتون بدی..در مرحله آخر و بحث خانواده ها موضوع کاملا به خودتون و شرایط بستگی داره اگر میبینی شرایط رو براتون سخت تر میکنه نگین..امیدوارم همه چیز طوری پیش بره که به صلاحته...icon_question

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
 تشکر شده توسط : بی تـــا , Narges , نازلی , Matilat , ساغر , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس و مراسم ازدواج؟؟ powerful 5 1,088 2023/01/17, 10:59 PM
آخرین ارسال: faryar
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,264 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,923 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,787 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,693 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,453 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,360 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,604 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,847 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,726 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان