امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟!
(2018/07/08, 02:04 PM)امیرپوریا نوشته است: شارژ ایرانسل میگیرم خانواده همسر راضی میکنم :دی
agreement2 icon_biggrin N_aggressive (37) aloofandbored laughing3

(2018/07/08, 05:35 PM)الی کوچولو نوشته است: تجربه ثابت کرده که وقتی پای خانواده بیاد وسط دیگه قضیه منتفیه. اگه طرف واقعن عاشق باشه به خانوادش چیزی نمیگه و در غیر اینصورت کار تمومه. میگن نه!
مرسی از دلداریت الی جان Dash2
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , elham 66
بنظرم این تاپیک که بیشتر شخصی شده میشد با تاپیک ازدواج و ام اس ترکیب بشه ...icon_cryicon_cryicon_cryببخشید البته هااااا
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , nazaninamiri70
(2018/07/09, 03:54 PM)silent نوشته است: بنظرم این تاپیک که بیشتر شخصی شده میشد با تاپیک ازدواج و ام اس ترکیب بشه ...icon_cryicon_cryicon_cryببخشید البته هااااا
این موضوع خاص بود برای همین تاپیک جدا زدم، خودتم گفتی دیگه، شخصی بود میخواستم مشکلمون حل بشه که نشد!Dash2
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , elham 66
سلام سیامک جان
من خیلی فکر کردم ، با توجه به اینکه خانواده راحله جان حاضر نیستند برن با مشاور صحبت کنن و تنها کسی که از نظر منطقی میتونه این موضوع رو حل کنه مشاوره تنها راه اینکه مشاور تون به خانه راحله جون زنگ بزنه و صحبت کنه . یک روانشناس خوب اینکارو میکنه و نظرش رو میگه .
پس برو دنبال این مسئله .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , elham 66
(2018/07/11, 01:33 AM)yas8866 نوشته است: سلام سیامک جان
من خیلی فکر کردم ، با توجه به اینکه خانواده راحله جان حاضر نیستند برن با مشاور صحبت کنن و تنها کسی که از نظر منطقی میتونه این موضوع رو حل کنه مشاوره تنها راه اینکه مشاور تون به خانه راحله جون زنگ بزنه و صحبت کنه . یک روانشناس خوب اینکارو میکنه و نظرش رو میگه .
پس برو دنبال این مسئله .
سلام صدیقه جان، مرسی از پیشنهادت، بهش فکر میکنم icon_question
 تشکر شده توسط : elham 66
سلام
یه چیزی جدا ازین همه بحث منطقی دوستانsmiling
سیامک عزیز اصلا خانواده راحله جان از خداشونم باشه خواستگار خاص دامادشون باشه
تماااااام wink2icon_biggrin
(2018/07/08, 05:35 PM)الی کوچولو نوشته است: تجربه ثابت کرده که وقتی پای خانواده بیاد وسط دیگه قضیه منتفیه. اگه طرف واقعن عاشق باشه به خانوادش چیزی نمیگه و در غیر اینصورت کار تمومه. میگن نه!

منم موافقم پای خانواده که میاد وسط اکثرا جواب نه میشه
خودمونیم دیگه منطقی نیست آدم دخترشو به یک نفر که بیماری داره بده حالا هر بیماری که باشه ...!
فقط دوست داشتن می تونه معادله رو بهم بزنه و جواب مثبت بگیری (چه از طرف مقابلت چه خانوادش)
اینجور جاها بهتره به طرف مقابل بگی و یک بار پیش دکتری که تحت نظرش هستی بری تنهایی از روند بیماریت اطلاع داشته باشه
درد یک پنجره را پنجره‌ها می‌فهمند
معنی کور شدن را گره‌ها می‌فهمند

سخت بالا بروی، ساده بیایی پایین
قصه‌ی تلخ مرا سرسره‌ها می‌فهمند
حالا برا من برعکس این موضوع اتفاق افتاد
فامیل بودیم و خانواده ش میدونستن و راضی بودن.
من از این روند و اینجور آشنایی سنتی راضی نبودم اما خب دیگه پیش اومد.

یه شب اومدن و خواستگاری اولیه انجام شده بود و حرفامون رو زدیم
قرار شد بازم صحبتها مدتی ادامه داشته باشه

پسره هم اولش که شنید ام اس رو راضی بود و صحبتهامون رو کردیم
یکماهی و اندی با هم حرف زدیم زیر نظارت خانوادمون
حالا نمیدونم بگم ام اس نمی دونم بگم چی
دیگه وقتی قطعی شد پاشن خواستگاری رسمی بیان پسره گفت نه من نمیام منصرف شدم
تا شب قبلش هم داشتیم باهم حرف و قرار مدارامون رو میذاشتیم و اوکی بودیم با هم
یهو جا زد.....
===حدود دو ماه هم حرفامون رو زده بودیم
خوانوادش زنگ زدن عذرخواهی و ... و کلی احساس ناراحتی از کار پسرشون
و من فقط مونده بودم خب ینی پسره چرا خودش معرفت نداشت لااقل دلیلو بهم بگه
فقط میدونم کلی حرف عاشقونه دروغ و قرارای دروغ و برنامه های دروغ بهم گفت و رفت...
من که همون شب گذشتم و اصراری نکردم که حتی ببینم چرا
سختبش اینجا بود به خانواده م بگم چرا پسره جا زد یهو
به قول دکترم که میگه هر کسی شایسته شما نیس و هر کسی نمیتونه درک کنه بیماریتون رو

اون بخش از فامیلامون الان دیگه رو ندارن توی روی ما نگاه کن و خجالت زدن. قشنگ دیدم همچین حالاتی رو ازشون
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , silent , elham 66
(2018/07/12, 06:52 PM)Rezvan.A نوشته است: سلام
یه چیزی جدا ازین همه بحث منطقی دوستانsmiling
سیامک عزیز اصلا خانواده راحله جان از خداشونم باشه خواستگار خاص دامادشون باشه
تماااااام wink2icon_biggrin
مرسی رضوان جانagreement2N_aggressive (37)

(2018/07/12, 08:52 PM)sms نوشته است: منم موافقم پای خانواده که میاد وسط اکثرا جواب نه میشه
خودمونیم دیگه منطقی نیست آدم دخترشو به یک نفر که بیماری داره بده حالا هر بیماری که باشه ...!
فقط دوست داشتن می تونه معادله رو بهم بزنه و جواب مثبت بگیری (چه از طرف مقابلت چه خانوادش)
اینجور جاها بهتره به طرف مقابل بگی و یک بار پیش دکتری که تحت نظرش هستی بری تنهایی از روند بیماریت اطلاع داشته باشه
حالا که ما به خانوادش هم گفتیم، خودش موافقه باید ببینیم چطور میشه اونا رو راضی کرد.
ببین خب هر بیماری دیگه‌ای بود اونا راحت تر کنار میومدن، اگر دیابت یا فشار خون یا مشکل قلبی بود اینجوری نمیکردن، ام اس اسمش بزرگه همه رو میترسونهDash2

(2018/07/13, 12:23 AM)hadisss نوشته است: حالا برا من برعکس این موضوع اتفاق افتاد
فامیل بودیم و خانواده ش میدونستن و راضی بودن.
من از این روند و اینجور آشنایی سنتی راضی نبودم اما خب دیگه پیش اومد.

یه شب اومدن و خواستگاری اولیه انجام شده بود و حرفامون رو زدیم
قرار شد بازم صحبتها مدتی ادامه داشته باشه

پسره هم اولش که شنید ام اس رو راضی بود و صحبتهامون رو کردیم
یکماهی و اندی با هم حرف زدیم زیر نظارت خانوادمون
حالا نمیدونم بگم ام اس نمی دونم بگم چی
دیگه وقتی قطعی شد پاشن خواستگاری رسمی بیان پسره گفت نه من نمیام منصرف شدم
تا شب قبلش هم داشتیم باهم حرف و قرار مدارامون رو میذاشتیم و اوکی بودیم با هم
یهو جا زد.....
===حدود دو ماه هم حرفامون رو زده بودیم
خوانوادش زنگ زدن عذرخواهی و ... و کلی احساس ناراحتی از کار پسرشون
و من فقط مونده بودم خب ینی پسره چرا خودش معرفت نداشت لااقل دلیلو بهم بگه
فقط میدونم کلی حرف عاشقونه دروغ و قرارای دروغ و برنامه های دروغ بهم گفت و رفت...
من که همون شب گذشتم و اصراری نکردم که حتی ببینم چرا
سختبش اینجا بود به خانواده م بگم چرا پسره جا زد یهو
به قول دکترم که میگه هر کسی شایسته شما نیس و هر کسی نمیتونه درک کنه بیماریتون رو

اون بخش از فامیلامون الان دیگه رو ندارن توی روی ما نگاه کن و خجالت زدن. قشنگ دیدم همچین حالاتی رو ازشون
اینم یه جورشه، بنظرم اون پسر بخاطر خانوادش تا اونجا پیش رفته بود، وگرنه اگر خواست خودش بود و قلبی بود وایمیستاد جا نمیزد.
فکرشو نکن، امیدوارم خدا عاقبت هممونو بخیر کنه
 تشکر شده توسط : hadisss , nazaninamiri70 , elham 66
از ۱۶مرداد۹۵ که این پست رو برای کمک گرفتن از شما دوستان عزیز گذاشتم بیشتر از ۲سال میگذره، ما ۱سال با خانواده راحله درگیر بودیم که رضایتشون رو بگیریم اما نشد، آخر سر هم بخاطر این اوضاع بد و اینکه ما قصدمون ازدواج بود و نشد، رابطمون سرد و کمرنگ شد تا اینکه بعد از ۲سال و ۹ماه و ۹روز رابطه ۲روز پیش تمومش کردیم angry2
درست یا غلط با این اتفاق برای منی که ام اس دارم اینجوری تعریف شد که نباید برای ازدواج به کسی دل ببندم چون ام اس دارم، یه غووول بی شاخ و دم، هه...
متاسفم برای هرکسی که تو این زمونه با بیماری هایی مثل ام اس اینجوری برخورد میکنه، تو زمانی که هرروز داره درمانی برای یه بیماری صعب‌العلاج پیدا میشه،
متاسفم برای اونایی که مثل پدر و مادر راحله به خواست و نظر بچشون اهمیتی نمیدن و خودخواهانه برای آینده اون تصمیم میگیرن...
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , glassheart , hourieh , elham 66 , نازلی , N@RGES , simin

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 92,712 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,264 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,923 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,693 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,453 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,360 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  شباهت بيماري ام اس در اعضاي يك خانواده Ferfer 79 49,372 2015/07/28, 11:37 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,604 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,847 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  با گرما چطور کنار بیایم؟؟؟ mahdimotamedi 35 21,193 2014/06/03, 08:50 PM
آخرین ارسال: farbod bahmani

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست