امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟!
(2017/10/19, 09:05 PM)i_sh نوشته است:
(2017/07/11, 08:07 PM)yas8866 نوشته است:
(2017/07/08, 12:10 AM)siamak.m.h نوشته است: سلام دوستان
چون خودم این تاپیک رو زدم بنظرم بهتره روند پیشرفت این موضوع رو هم همینجا بگم!
چیزی که ازش میترسیدم پیش اومد!
مادرم، مادربزرگم و خالم یک جلسه رفتن صحبت کرد تا خانواده‌ها یکم آشنا بشن، بعد از این جلسه مادر راحله جان درباره وضعیت سربازی مناز راحله پرسیده و علت معافیتم رو خواسته بدونه که راحله مجبور میشه جریان رو تعریف کنه!
الان مادر و برادر بزرگش میدونن و همین باعث شد روند خواستگاری و آشنایی خانواده‌ها به تاخیر بیوفته تا خانوادش درباره بیماری و وضعیت من تحقیق کنن!
امیدوارم به خوبی بگذره

سلام اقا سیامک ، الان بنظرمن بهتره شما دوباره با برادر راحله جان صحبت کنی و براشون راجع به بیماری توضیح بدین و سعی کنی قانع شون کنی .
کاش خودت هم رفته بودی ، اینجوری هم دیده بودنت که خدارو شکر خوبی وهم اینکه خودت بهتر و راحت تر می تونستی براشون توضیح بدی .
الان هم توکل بر خداکن ، هنوز دیر نشده با برادرشون صحبت کن .
اصلا بهشون بگو با چند نفر دیگه از افراد ام اسی هستن صحبت کنن و راجع به ام اس بیشتر تحقیق کنن .

به خوبی میگذره
فقط به نظرم .. هیچ کس رو ندارین ، مگر خلافش ثابت بشه .. نباید دل ببندین .. ام اس خیلی خطرناکه .. رو پا هستین .. راه میرین .. محتاج کسی نیستین .. فکر کنید من هم مثل برادرتون بهتون میگم .. من ام اسم از یه Dash2نه شروع شد .. الان بعد ۱۲ سال هنوز ناراحتی ام اسی اون نه ای رو دارم میکشم که ۱۲ سال پیش شنیدم.. طرفتون شعورشو داشته باشه لیاقتتون رو داره ..نداشته باشه بهتره سریعتر کات بشه، متاسفانه در یک جامعه بسته ی جهان سوم داریم زندگی میکنیم چند روز پیش حالا رادیو داشت میگفت ۱۴.۵ ملیون کم توان وناتوان داریم ولی ..مملکتمون بالغ نشده رفتار درست داشته باشه ..ام اس چیه .. طلا و مس پخش میشه جایزه میگیره .......تو این فیلم و رسانه ی میلی که کمترین کارو نتونستن بکنن

مرسی از دلداری که دادی! ما که ام اس داریم اینجوری صحبت کنیم دیگه از بقیه چه انتظاری هست!!!
طرف منم خیلی شعورش هم میرسه و بخاطر با من بودن جلو خانوادش وایساده و داره میجنگه رضایتشونو جلب کنه...
بله متاسفانه تو این جامعه هستیم و خودمون این جامعه رو تشکیل دادیم!!!
 تشکر شده توسط : glassheart , مُنا_منتظر المهدی , yas8866 , سمیرا67
سلام سیامک
نا امید نشو ، و دست از تلاش بر ندار .
دلگیرم از خودم از جامعه از همه چیز ....
وقتی به خدا توکل کردی وقتی دست خدا رو گرفتی دیگه هیچ چیز ...
خدایا ...
sad2sad2sad2sad2rolleyesrolleyesrolleyes
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : siamak.m.h
(2017/10/23, 07:16 AM)yas8866 نوشته است: سلام سیامک
نا امید نشو ، و دست از تلاش بر ندار .
دلگیرم از خودم از جامعه از همه چیز ....
وقتی به خدا توکل کردی وقتی دست خدا رو گرفتی دیگه هیچ چیز ...
خدایا ...
sad2sad2sad2sad2rolleyesrolleyesrolleyes
سلام
ممنون صدیقه جان
 تشکر شده توسط : yas8866 , i_sh
(2017/10/22, 09:21 PM)siamak.m.h نوشته است:
(2017/10/19, 09:05 PM)i_sh نوشته است:
(2017/07/11, 08:07 PM)yas8866 نوشته است:
(2017/07/08, 12:10 AM)siamak.m.h نوشته است: سلام دوستان
چون خودم این تاپیک رو زدم بنظرم بهتره روند پیشرفت این موضوع رو هم همینجا بگم!
چیزی که ازش میترسیدم پیش اومد!
مادرم، مادربزرگم و خالم یک جلسه رفتن صحبت کرد تا خانواده‌ها یکم آشنا بشن، بعد از این جلسه مادر راحله جان درباره وضعیت سربازی مناز راحله پرسیده و علت معافیتم رو خواسته بدونه که راحله مجبور میشه جریان رو تعریف کنه!
الان مادر و برادر بزرگش میدونن و همین باعث شد روند خواستگاری و آشنایی خانواده‌ها به تاخیر بیوفته تا خانوادش درباره بیماری و وضعیت من تحقیق کنن!
امیدوارم به خوبی بگذره

سلام اقا سیامک ، الان بنظرمن بهتره شما دوباره با برادر راحله جان صحبت کنی و براشون راجع به بیماری توضیح بدین و سعی کنی قانع شون کنی .
کاش خودت هم رفته بودی ، اینجوری هم دیده بودنت که خدارو شکر خوبی وهم اینکه خودت بهتر و راحت تر می تونستی براشون توضیح بدی .
الان هم توکل بر خداکن ، هنوز دیر نشده با برادرشون صحبت کن .
اصلا بهشون بگو با چند نفر دیگه از افراد ام اسی هستن صحبت کنن و راجع به ام اس بیشتر تحقیق کنن .

به خوبی میگذره
فقط به نظرم .. هیچ کس رو ندارین ، مگر خلافش ثابت بشه .. نباید دل ببندین .. ام اس خیلی خطرناکه .. رو پا هستین .. راه میرین .. محتاج کسی نیستین .. فکر کنید من هم مثل برادرتون بهتون میگم .. من ام اسم از یه Dash2نه شروع شد .. الان بعد ۱۲ سال هنوز ناراحتی ام اسی اون نه ای رو دارم میکشم که ۱۲ سال پیش شنیدم.. طرفتون شعورشو داشته باشه لیاقتتون رو داره ..نداشته باشه بهتره سریعتر کات بشه، متاسفانه در یک جامعه بسته ی جهان سوم داریم زندگی میکنیم چند روز پیش حالا رادیو داشت میگفت ۱۴.۵ ملیون کم توان وناتوان داریم ولی ..مملکتمون بالغ نشده رفتار درست داشته باشه ..ام اس چیه .. طلا و مس پخش میشه جایزه میگیره .......تو این فیلم و رسانه ی میلی که کمترین کارو نتونستن بکنن

مرسی از دلداری که دادی! ما که ام اس داریم اینجوری صحبت کنیم دیگه از بقیه چه انتظاری هست!!!
طرف منم خیلی شعورش هم میرسه و بخاطر با من بودن جلو خانوادش وایساده و داره میجنگه رضایتشونو جلب کنه...
بله متاسفانه تو این جامعه هستیم و خودمون این جامعه رو تشکیل دادیم!!!

شاید نظرم تند بود .. ولی کسی که صدمه میبینه در صورت شکست خودتی و اگه امادگیشو نداشته باشی .. تو باید از اونایی که تجربشو دارن کمک بگیری .. ممکنه عشق و عاشقی کورمون کنه ولی واقعیت چیز دیگه است .. این نوشته نیاز به دلداری نداشت.. نیاز به تلنگر داشت، من خودم از نوشته ی بالا احساس خطر کردم .. امیدوارم ده سال دیگه نگی اشتباه کردم ..فیلم هندی نیست که .. با داشتن روحیه فقط میتونیم از هر اتفاق جانبی احتمالی برای خودت پیشگیری کنی .. اره همه دوست دارن .. همه غم میببنن .. همه هم خوشحال میشن .. ولی هزینه ی غم برای ما شاید زیاد باشه .. امادگی شو داشتن روحیه ی یک ام اسی هست ..چیزی بوده که واسه خودم پیش اومده و الان هم مشکلاتش واسم هست،اگر روحیه ام خوب بود صدمه نمیدیم .. دوست ندارم واسه کسی پیش بیاد ..
موفق باشی..happy0065.gif
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : siamak.m.h
منم باگفته دوستمون موافقم ما فقط بايد كاري كنيم كه موجب ناراحتي
برامون نشه يا حداقل كمتر
منم از يه ضربه روحي. با اين مشكل مواجه شدم الان واقعا وقتي
فكر ميكنم فقط پشيمون هستم وميگم كاشك انقدر سماجت نميكردم
الان ديگه سعي ميكنم بيشتر خودمو بسپارم به خدا واز اون بخوام
بهترين را برام بخواد نه اينكه كاري نكنما ولي زياد سماجت نميكنم
ببخشيدا قصدم نصحيت كردن نيست فقط يه تجربه بود
البته عشق اين چيزا حاليش نميشهicon_question
اميدوارم خدا براي همه براي همه گروهمون خوب بخواد
براي اقا سيامك هم خيلي بيشتر خوب بخواد وانچه مراد دلش هست
نصيبش بشه امينUnknown
فقط اقا سيامك انقدر از نه دل برات دعا كردم. منو عروسيت دعوت كنياicon_biggrin
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , i_sh , elham 66
سلام سلام سلام دوستان
از آخرین باری که وضعیتمون رو براتون گفتم ۱سال میگذره، تو این ۱سال چندباری با خانواده راحله جان صحبت کردم نتیجه نداشت، آخرین بار هم مادرم زنگ زد خونشون که اجازه بگیره بریم صحبت کنیم مادرش گفت نه و تمام!
به توصیه روانشناس رفتیم مشاوره پیش از ازدواج و تست شخصیت دادیم و باهامون صحبت که شد مشاور گفت اگر راحله با بیماری تو و آیندتون مشکلی نداره از نظر من مشکلی برای ازدواج ندارید، فقط میمونه رضایت خانواده راحله، که اونم مخمون دیگه نمیکشه چیکار کنیم، هیچ قدمی حاضر نیستن بردارن، نه پیش متخصص برن نه پیش مشاور، کلا فقط میگن نه!
ما هم موندیم confused
 تشکر شده توسط : elham 66 , nazaninamiri70 , hadisss , الی کوچولو , alireza1111
خودشون از خداضمانت نامه دارن که هیچ وقت مریض نمیشن؟؟!!!ای خدااااااااااا
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , siamak.m.h , nazaninamiri70
(2018/07/07, 12:45 PM)silent نوشته است: خودشون از خداضمانت نامه دارن که هیچ وقت مریض نمیشن؟؟!!!ای خدااااااااااا
پای احساسات و آینده فرزند میاد وسط دیگه منطق میره کنار sad2
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
شارژ ایرانسل میگیرم خانواده همسر راضی میکنم :دی
زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , alireza1111
تجربه ثابت کرده که وقتی پای خانواده بیاد وسط دیگه قضیه منتفیه. اگه طرف واقعن عاشق باشه به خانوادش چیزی نمیگه و در غیر اینصورت کار تمومه. میگن نه!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , مُنا_منتظر المهدی , sms

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 92,719 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,265 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,928 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,694 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,454 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,362 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  شباهت بيماري ام اس در اعضاي يك خانواده Ferfer 79 49,373 2015/07/28, 11:37 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,604 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,847 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  با گرما چطور کنار بیایم؟؟؟ mahdimotamedi 35 21,193 2014/06/03, 08:50 PM
آخرین ارسال: farbod bahmani

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست