•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دراز مدت شدن برخي عوارضms
(2018/08/18, 04:49 PM)Silverlight نوشته است:
(2018/08/17, 03:54 PM)samiramiss نوشته است: من تنها عارضه ای که دراز مدت شده و بعد 7 ماه هنوز خوب نشده دیسفاژیِ (اخنلال بلع)...
دیسفاژی به خاطر کاهش سطح استیل کولین (پیام رسان عصبی) هم رخ می دهد. ضعف حافظه کوتاه مدت، خستگی ذهنی و جسمی، یبوست، تنبلی و تاخیر در تخلیه معده، خشکی چشم، سرگیجه و ضعف و کاهش فشار خون در هنگام ایستادن، التهاب و قرمزی پوست صورت، تندتپشی و گشادشدن مردمک، از دیگر علایم کمبود استیل کولین است.

اين یکیو دیگه نشنیده بودم!!!!!
واسه من که علتش مشخصه برا ام اسه
مشکلم الان راه درمانشه...
من این علائمی که گفتید رو کمابیشم دارم Undecided
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
(2018/08/18, 10:02 PM)samiramiss نوشته است: اين یکیو دیگه نشنیده بودم!!!!!
کاهش سطح استیل کولین، لزوماَ به دلیل ام اس نیست.
مصرف داروها (مثل آنتی‌کولینرژیک، آنتی‌هیستامین، آنتی‌بیوتیک، ضد اسید معده، ضد اسپاسم، ضد فشار خون، ضد افسردگی و ...)، رژیم غذایی گیاهی و کم چربی، سموم محیطی و ... از علل اصلی کمبود استیل کولین در بدن می باشد.
شما می توانید، سطوح استیل کولین خود را به طور طبیعی، با مصرف موادغذایی غنی از کولین و چربی سالم و با اجتناب از داروهای آنتی کولینرژیک و ... افزایش دهید.
(2018/08/19, 08:43 AM)Silverlight نوشته است:
(2018/08/18, 10:02 PM)samiramiss نوشته است: اين یکیو دیگه نشنیده بودم!!!!!
کاهش سطح استیل کولین، لزوماَ به دلیل ام اس نیست.
مصرف داروها (مثل آنتی‌کولینرژیک، آنتی‌هیستامین، آنتی‌بیوتیک، ضد اسید معده، ضد اسپاسم، ضد فشار خون، ضد افسردگی و ...)، رژیم غذایی گیاهی و کم چربی، سموم محیطی و ... از علل اصلی کمبود استیل کولین در بدن می باشد.
شما می توانید، سطوح استیل کولین خود را به طور طبیعی، با مصرف موادغذایی غنی از کولین و چربی سالم و با اجتناب از داروهای آنتی کولینرژیک و ... افزایش دهید.
من نزدیک دو ماه از این دکتر به اون دکتر رفتم تا قطعی شد برای ام اسه!!! حالا نمیدونم شما چه اصراری دارید مربوط به ام اس نیستconfused
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : Silverlight

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان