امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟!
(2017/06/13, 11:32 PM)Karen نوشته است:
(2017/06/12, 10:24 PM)siamak.m.h نوشته است: یعنی بین بیشتر از ۱۰/۰۰۰ نفر عضو ام اس سنتر چندنفر پیدا نمیشن شرایط الان ما رو تجربه کرده باشن بتونیم ازشون راهنمایی بگیریم؟!؟!؟!

سلام سیامک جان.
منم متاهلم. بعد از ام اس هم متاهل شدم.
ببخشید زیاد وقت نمیکنم سر بزنم توی تاپیک های سایت.
اگه بخوام فقط یه جمله بگم اینه که کسی که ام اس داره خییییسلی بهتره که با یه نفر که ام اس داره ازدواج کنه.
ولی اگه دلت پیش یه ادم غیر ام اسی گیره، به نظره من هییییچ لزومی نداره که خانوادش بدونن. ولی خود دختر باااید بدونه بخاطره اصل صداقت.
ضمنا اگز هم خانوادش بدونن هم ؛ اگر واقعا بخوادت فقط مال خودته و زمین هم که به اسمون بزسه پات میمونه و بالخره خانوادش هم مجبور
میشن که قبول کنن.
بازم اگه کمکی از دستم بربیاد یا همفکزی خواستید توی خصوصی در خدمتم.
سلام
سپاس
سلام دوستان
چون خودم این تاپیک رو زدم بنظرم بهتره روند پیشرفت این موضوع رو هم همینجا بگم!
چیزی که ازش میترسیدم پیش اومد!
مادرم، مادربزرگم و خالم یک جلسه رفتن صحبت کرد تا خانواده‌ها یکم آشنا بشن، بعد از این جلسه مادر راحله جان درباره وضعیت سربازی مناز راحله پرسیده و علت معافیتم رو خواسته بدونه که راحله مجبور میشه جریان رو تعریف کنه!
الان مادر و برادر بزرگش میدونن و همین باعث شد روند خواستگاری و آشنایی خانواده‌ها به تاخیر بیوفته تا خانوادش درباره بیماری و وضعیت من تحقیق کنن!
امیدوارم به خوبی بگذره
 تشکر شده توسط : alireza1111 , glassheart
(2017/07/08, 12:10 AM)siamak.m.h نوشته است: سلام دوستان
مادرم، مادربزرگم و خالم یک جلسه رفتن صحبت کرد تا خانواده‌ها یکم آشنا بشن، بعد از این جلسه مادر راحله جان درباره وضعیت سربازی مناز راحله پرسیده و علت معافیتم رو خواسته بدونه که راحله مجبور میشه جریان رو تعریف کنه!
الان مادر و برادر بزرگش میدونن و همین باعث شد روند خواستگاری و آشنایی خانواده‌ها به تاخیر بیوفته تا خانوادش درباره بیماری و وضعیت من تحقیق کنن!
امیدوارم به خوبی بگذره

سلام سیامک عزیز.
کاشکی میشد خودت هم باشی توی جلسه و از زبان خودت میشنیدند قضیه رو. اما الانم اشکال نداره. امید به خدا Smile ما شیرینی میخواااااایم! Tongue
 تشکر شده توسط : siamak.m.h
ترس برا چی؟
ترس برای زمانیه که آشنایی به شکل سنتیه
وقتی دو طرف دوست بودن و همدیگرو می خوان اینا دیگه تشریفاته فقط...
(2017/07/09, 08:14 AM)سها نوشته است: ترس برا چی؟
سلام.
خب سها جان خانواده راحله نمیدونن ما دوست بودیم، ترس برای اینکه خانوادش الان مخالف هستن دخترشون با کسی باشه که ممکنه ۲۰سال بعد ناتوان بشه ازدواج کنه (هرچند الان مشکلی نداشته باشه، اسم ام اس براشون بزرگه)
(2017/07/09, 04:29 PM)siamak.m.h نوشته است:
سلام.
خب سها جان :خانواده راحله نمیدونن ما دوست بودیم، ترس برای اینکه خانوادش الان مخالف هستن دخترشون با کسی باشه که ممکنه ۲۰سال بعد ناتوان بشه ازدواج کنه (هرچند الان مشکلی نداشته باشه، اسم ام اس براشون بزرگه)
سلام
سیامک تو دیگه چرااااDash2
اولا قرار نیس ناتوان شی!پس براچی تحت نظردکتری الان؟
اگه م بگی نه خب گفتم ممکنه،خب تمام این احتمالات برای هرکسی ممکنه.ولی متاسفانه اینو مایی ک یهویی ام اس گرفتیم درک میکنیم
شما نباید کلا حق بدی بهشون چون الان مشکلی نداری،خوش بین باش ایشالا ک موافقت میکنن
(2017/06/12, 10:24 PM)siamak.m.h نوشته است: یعنی بین بیشتر از ۱۰/۰۰۰ نفر عضو ام اس سنتر چندنفر پیدا نمیشن شرایط الان ما رو تجربه کرده باشن بتونیم ازشون راهنمایی بگیریم؟!؟!؟!

سلام. من میخواستم نگم گفتم ناامید نشین confused2confused2
منم با اینکه شهاب خودش نمیخواست بگیم بابام راضی نشد که نگیم (بابای منم از دوستی منو شهاب خبر ندارهSmile (16)Smile (16) )فقط قبول کرد اولش نگه. بعد چند مرحله رفت و آمد خانوادشون و.. وقتی همه چیز درست بود بابام گفت دخترم ام اس داره و شد آنچه شد که همه چی خراب شدicon_cryicon_cry البته شهاب داره تلاششو میکنه ولی خب آیا میشه نطر یه پیرمرد هفتاد ساله رو در مورد بیماری اونم بیماری خاص تغییر داد؟icon_cryicon_cry
امیدوارم خدا خودش فرجی برسونه icon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
سلام.
خب سها جان خانواده راحله نمیدونن ما دوست بودیم، ترس برای اینکه خانوادش الان مخالف هستن دخترشون با کسی باشه که ممکنه ۲۰سال بعد ناتوان بشه ازدواج کنه (هرچند الان مشکلی نداشته باشه، اسم ام اس براشون بزرگه)
مهم نیست که می دونستن یا نه یا هر دیدی که نسبت به ام اس دارن
شما با هم دوست بودید و هستید...
خانم وقتی با بیماری کنار اومده آگاهی داره و براش مهم نیست
پس دیگه صحبتی نمی مونه ممکنه مخالفت کنن ولی وقتی دختر بخواد دیگه ...
(2017/07/08, 06:33 PM)alireza1111 نوشته است:
(2017/07/08, 12:10 AM)siamak.m.h نوشته است: سلام دوستان
امیدوارم به خوبی بگذره

سلام سیامک عزیز.
کاشکی میشد خودت هم باشی توی جلسه و از زبان خودت میشنیدند قضیه رو. اما الانم اشکال نداره. امید به خدا Smile ما شیرینی میخواااااایم! Tongue
سلام. مرسی علیرضا جان.
با برادر راحله جان خودم صحبت کردم. اگر خوب پیش نره با پدر و مادرش هم صحبت میکنم!
چشم اوکی بشیم اولین دیدار شیرینی میدم

(2017/07/09, 06:06 PM)n70 نوشته است:
سلام.
خب سها جان :خانواده راحله نمیدونن ما دوست بودیم، ترس برای اینکه خانوادش الان مخالف هستن دخترشون با کسی باشه که ممکنه ۲۰سال بعد ناتوان بشه ازدواج کنه (هرچند الان مشکلی نداشته باشه، اسم ام اس براشون بزرگه)
سلام
سیامک تو دیگه چرااااDash2
اولا قرار نیس ناتوان شی!پس براچی تحت نظردکتری الان؟
اگه م بگی نه خب گفتم ممکنه،خب تمام این احتمالات برای هرکسی ممکنه.ولی متاسفانه اینو مایی ک یهویی ام اس گرفتیم درک میکنیم
شما نباید کلا حق بدی بهشون چون الان مشکلی نداری،خوش بین باش ایشالا ک موافقت میکنن
سلام.
من میدونم قرار نیست ناتوان بشم ولی کسانی که ام اس رو نمیشناسن همچین فکری میکنن، متاسفانه خود من تا پارسال (قبل از تشخیص ام اس) کلا فرد ام اسی رو یه آدم ویلچری و ناتوان میشناختم و هیچ اطلاعاتی از بیماری نداشتم!
راجعبه آینده و احتمالات که برای هرکسی ممکنه اتفاقی بیوفته با برادرش صحبت کردم!
ممنونم

(2017/07/09, 06:30 PM)سمیرا67 نوشته است:

سلام. من میخواستم نگم گفتم ناامید نشین confused2confused2
منم با اینکه شهاب خودش نمیخواست بگیم بابام راضی نشد که نگیم (بابای منم از دوستی منو شهاب خبر ندارهSmile (16)Smile (16) )فقط قبول کرد اولش نگه. بعد چند مرحله رفت و آمد خانوادشون و.. وقتی همه چیز درست بود بابام گفت دخترم ام اس داره و شد آنچه شد که همه چی خراب شدicon_cryicon_cry البته شهاب داره تلاششو میکنه ولی خب آیا میشه نطر یه پیرمرد هفتاد ساله رو در مورد بیماری اونم بیماری خاص تغییر داد؟icon_cryicon_cry
امیدوارم خدا خودش فرجی برسونه icon_questionicon_question
سلام.
چی بگم، ایشالا خدا گره از کارمون باز کنه، گره از کار همه باز کنه
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , alireza1111
قبول نمیکنن! این یه واقعیته. دیروز دکترم داشت با من حرف میزد که راضی بشم ازدواج کنم. من بهش گفتم شما اگه خودت برای پسرت بری خواستگاری و بفهمی دختره ام اس داره حاضری عروست بشه؟ اونم گفت پاسخ منطقی منفیه ولی تو خودت باید با پسری که عاشقت باشه و به خانوادش چیزی نگه ازدواج کنی. ولی من اصلا اهل این کارا نیستم
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 92,730 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,266 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,936 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,699 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,454 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,363 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  شباهت بيماري ام اس در اعضاي يك خانواده Ferfer 79 49,378 2015/07/28, 11:37 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,606 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,848 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  با گرما چطور کنار بیایم؟؟؟ mahdimotamedi 35 21,196 2014/06/03, 08:50 PM
آخرین ارسال: farbod bahmani

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان