امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس در محيط کار
(2010/04/23, 04:15 PM)mirali نوشته است: بچه ها ما از اين ام اس بيچاره ميتونيم خيلي سوءاستفاده بكنيم.علاوه بر محيط كار.من هم تو تربيت بدني 1 هم تربيت بدني 2 تو هر جفتش 20 گرفتم.بردم فرم بيماريمو نشون استاد دادم همون اولين جلسه بهم گفت كلاس نيا.موقع امتحان پايان ترم هم بازم همون آشو همون كاسه و گفتش تو امتحان نده و20 شدم.البته شانس بيارم از مسئولين دانشگاه آزاد كسي عضو انجمن نباشه كه مدركمو ابطال كنن.confused confused confused confused

اصلا اين حرفا چيه.....
بيجا ميكنن باطل كنن مگه حق اين كارو دارن اصلا
چه حرفيه
برو كارتتو بكوب رو ميز رييس دانشگاه اگه حرف زيادي زد بيا به من بگو من ميدونم چيكارش كنمangry
 تشکر شده توسط : hessam
دلم نمیخاد کسی هوامو داشته باشهangry2
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise
اون اولین بار که بستری شدم خانوم یکی از همکارام رو تو بیمارستان دیدم ولی کلی اصرار کردم که به همسرش نگه
کار منم بقدری استرس زاست که اگر بیماریم رو بدونن بهم میگن برو
حالا بیا بهشون بفهمون من به جای استرس از کارم لذت میبرم
ترجیح میدم هیچوقت نفهمن
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise
چرا که نه؟من تمام همکارانم از این موضوع باخبر هستند.اتفاقابه آدم این حس رو میده که چقدر تو قوی و منحصر به فرد هستی چراکه با وجود بیماریت سرپاوایسادی و به آینده لبخند میزنی Shyآدم های اطرافت ازتو یاد میگیرند که هیچوقت ناامید نشن و اینقدر به این زندگی بیچاره نق نزنن البته این نظرشخصی من بودwoman bye
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , leili-asmaneh
فقط یه خورده تعادلم مشکل دارم. که دارم با ورزش بهترش میکنم که میشه مشکل رو وصلش کرد به تصادف و تکل دو پا تو فوتبالو evilgrin0039.gif ...
من اگه تو محیط کار بفهمن ام اس دارم اونجا رو ترک میکنم
5 سال تجربه دارم. تخصصم جوری شده که دنبال کار بگردم راحت پیدا می کنم
بالا پایین داره ولی ...fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gificon_cryicon_cryfighting0030.giffighting0030.gif

در ضمن از نظر خستکی هم اونایی که ام اس ندارن خسته تر از من هستن ... تو محیط کار آدم خسته زیاده ..
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : مریم۷۲
دوست داشتم موقعيت كاريم از لحاظ اقتصادي بهتر بود اما چكنيم كه فعلا نميشه
جايگاه شغليمو خيلي دوست ندارم اما شركت خصوصي بسيار مهم كشور هست و كارم خداروشكر سبك و كم استرس هست.از يكنواختي كارم خسته شدم.حس مفيد بودن ندارم.

مديرعامل خيّر و خوبي داريم كه منو خيلي قبول داره.به نظر شما بايد ام اس و باهاش مطرح كنم؟
يكي از مديرهاي خودش كه البته خانوم هم هست، تومور مغزي داره و بهش افتخار ميكنه.
اما با مدير مستقيم خودم دوست ندارم مطرح كنم بيماري رو
تاحالا ام اس مانع كارم نشده اما هفته قبل كه براي اولين بار براي پالس كورتون رفتم الكي گفتم تصادف كوچيكي كردم و نميتونم چند روز بيام.كه خداروشكر به خير گذشت.
دوستان لطفا نظر بدين
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
ارزو جان به نظر من تا وقتی خیییلی احتیاج به گفتنش نیست نگو.
منم کار قبلیم فقط آخرش که میدونستم دیگه اونجا نمیمونم بهشون گفتم و اینکه مرخصی های طولانی مدت داشتم ، عکس العملشون هم خوب بود، کارامو نصف کردنsmiling ولی خب تهش یه حس ترحم هست دیگه و اینکه گفتی دوست داری رشد کنی تو کارت نه کارای تکراری ، وقتی اونا بفهمن مسلما تو خیلی از کارا که مسولیت زیادی داره و استرس و حجم بالا نمیزارن ورود کنی و شاید تو روحیت تاثیر بزاره.
خیلی عادی با این مورد برخورد کن
دایما فکر کردن به اینکه من چون ام اس دارم نمیتونم این کارا رو انجام بدم خود همین فکر ناتوانی میاره.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : ارزو
(2015/11/25, 10:44 AM)ارزو نوشته است: دوست داشتم موقعيت كاريم از لحاظ اقتصادي بهتر بود اما چكنيم كه فعلا نميشه
جايگاه شغليمو خيلي دوست ندارم اما شركت خصوصي بسيار مهم كشور هست و كارم خداروشكر سبك و كم استرس هست.از يكنواختي كارم خسته شدم.حس مفيد بودن ندارم.

مديرعامل خيّر و خوبي داريم كه منو خيلي قبول داره.به نظر شما بايد ام اس و باهاش مطرح كنم؟
يكي از مديرهاي خودش كه البته خانوم هم هست، تومور مغزي داره و بهش افتخار ميكنه.
اما با مدير مستقيم خودم دوست ندارم مطرح كنم بيماري رو
تاحالا ام اس مانع كارم نشده اما هفته قبل كه براي اولين بار براي پالس كورتون رفتم الكي گفتم تصادف كوچيكي كردم و نميتونم چند روز بيام.كه خداروشكر به خير گذشت.
دوستان لطفا نظر بدين

منم موافق گفتنش نیستم عزیزم.
خواهی نخواهی ترحم بوجود میاد.
به نظرم دنبال پیشرفت تو کارت باش.
بعدا اگه دوست داشتی بگو.
icon_questionicon_questionicon_question

تشکر شده توسط : ارزو , آنا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست