امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس در محيط کار
سلام
منم مثل شما شاغل هستم و همين مشكلو دارم ولي به عنوان كسي كه همين مشكل داره دوستانه بهت ميگم كه نه به رئيست و نه به همكارات نگو شايد تو بعضي مسائل رعايتتو كنن ولي خيلي زود يادشون ميره و ديگه هيچ حسابي روت نميكنن و اينجوري نگاهت ميكنن كه تو نميتوني خيلي كارا رو انجام بدي و بدردشون نميخوري (متاسفانه )
 تشکر شده توسط : montazer , baran
سلام
ما کارمون تو تابستون خیلی سنگین میشه مدارس که تعطیل میشه بچه ها هجوم میارن کانون پرورش فکری منم مجبورشدم بگم اما نگفتم اسم بیماریم چیه فقط گفتم بیمارم از من کار سنگین نخواید اونها هم قبول کردن. خدا تنشونو سالم نگه داره. icon_questionicon_questionicon_question
ولی با این شرایط باز هم همیشه خسته ام تازه ساعت کاریم 12/30 تا 17/30angry3angry3
 تشکر شده توسط : گل یاس
سلام بنظر من اصلا این موضوع را به کسی نگی بهترهicon_question
راست میگی

منم نگفتم

از نگاه ترحم آمیز متنفرم
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : PARASTOO8080
من که بیکارم که بخوام به فکر ام اس تو محیط کار باشم
من تازه چند روزه به مدیرم گفتم . خیلی خوب باهام برخورد میکنه و راحت تر شدم اما خودم پشیمون شدم چون همش به این فکر میکنم که نکنه داره مراعات می کنه یا ترحمangry3
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : fireboud
بهترین کارو کردی
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : Narges , sargol
معنی ترحم مگه چیه ؟
اصلا چرا فکر میکنی ؟ مگه فرق مراعات و ترحم چیه ؟ به هر دلیل هواتو داره دیگه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Narges
من دیروز به استادم گفتم که اینطوریم داروهامو نیاوردم و از این مشکلا............

کلی متاثر شد

ولی باز گفت باید گزارش اولیه حداقل 80 صفحه باشهconfused2

چرا به من ترحم نمیکننconfused
شاید اصلا نفهمید من چی گفتم
احتمال دومی قوی ترهlaughing3laughing3laughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2010/03/11, 12:24 PM)Sara_286 نوشته است: سلام به همه دوستاي عزيز ام اسي
ذهن من مدتيه که درگير اين مسئله است که آيا درسته در محيط کار مشکلمو (ام اس) با مديرم در ميون بذارم يا نه؟ از يک طرف فکر مي کنم شايد اگه اطلاع داشته باشه در بعضي موارد شايد بيشتر رعايت وضعيت جسمي منو بکنه، و از طرف ديگه مي ترسم برام مشکلات جديدي بوجود بياد. البته در ظاهر هيچکس متوجه نميشه که من ام اس دارم. اما انجام بعضي کارها واقعا انرژيمو از بين مي بره. مي خواستم نظر دوستاي عزيزم رو بدونم.
متشکرم
سلام منم مثل شما همین مشکلو داشتم، کلی کلنجار رفتم تا به مدیرم گفتم. بعدش فهمیدم اونم مثل من همین مشکلو داره و کلی دلداریم داد. با توکل به خدا همه چی به بهترین نحو ممکن پیش میره واز سرزنش یا ترحم نباید ترسید. به امید سلامتی و ارامش کامل برای همه دوستان.Smile

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست