امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسي هاي با مدت زمان بيماري بيش از 10 سال
تو همانی می شوی که به آن می اندیشی

از زمانی که ام اس گرفتم 18 سال گذشته، البته فکر میکنم از سه سال قبل از اون مبتلا شده بودم. وقتی که آبله مرغان گرفتم و بقدری سردی خوردم که آبله مرغان خوب شد و ام اس بوجود اومد...

وقتی فهمیدم ام اس دارم همونطور که در ذهنم برآورد کرده بودم، اتفاق افتاد. غیر از موارد دیگه که زیاد در موردش صحبت کردم از قبیل تغذیه، فکر میکنم ذهن انسان قدرت جذب بالایی داره. پس سعی کنید به بهترینها فکر کنید و اونها را جذب کنید.
این زمان را کوتاهتر کنید و اینطور فکر کنید که تا 3سال آینده قراره بطور قطع درمان بشید نه اینکه به فلجی10 در سال بعد فکر کنید.
مثبت اندیش باشید.

میدونید چرا 10سال را درنظر می گیرید؟ چون در دهه دوم زندگی، ده سال بنظر زمان دوری میاد!

من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , Ghost , mahdie , تندیس , zohaa , tala , تنها , zohrevand , DavidBili , همسر یک قهرمان , niloofary
من فكركنم حدود ١٢ساله ك ام اس دارم ولي دوماه كه تشخيص دادن خدارو شكر حالم خوبه وهيج مشكلي ندارم
 تشکر شده توسط : mahdie , تندیس , محبوب64 , zohaa , تنها , DavidBili , همسر یک قهرمان , برگ 7
من سر2ماه فهمیدم ام اسه
موندم چطوری باش کناربیام
الان 6ماه نیس
سخته خب
 تشکر شده توسط : mahdie , تنها , DavidBili , همسر یک قهرمان , برگ 7
من حدوده 11-12 ساله
که ام اس دارم و بدون هیچ مشکلی درسم را تو دانشگاهای ایران تمام کردم و فعلا هم دارم پیش یکی از اقوام دورمون کار می کنم و تا حدودی یک کار فیزیکی سنگین هم هست agreement2agreement2agreement2wink2wink2
.محدودیت هم ام اس برای من ایجاد نکرده BlushBlush
فقط یک موقعیت به ظاهر خوب کاری را بخاطر معافی پزشکی از دست دادم که خیلی هم خوب شد icon_biggrinicon_biggrin
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : paeazan , mahdie , تندیس , محبوب64 , kohedard , zohaa , nahid , tala , HannahZ , baharan , تنها , DavidBili , همسر یک قهرمان
منم ده سال و نیم هست که ام اس دارم....خوشبختانه همیشه خوبم حتی در زمان حمله.icon_question
هیچ وقت خنده رو از لبام دور نمیکنم با وجود تمام مشکلات
الانم دارم دوره ارشد دانشگاهو طی میکنم
برای همه دوستام توهر مرحله از بیماری که هستن آرزوی شادی میکنم

(2014/07/10, 08:38 PM)tinookhe نوشته است: من سر2ماه فهمیدم ام اسه
موندم چطوری باش کناربیام
الان 6ماه نیس
سخته خب
عزیزم عادت میکنی خودتم نمیدونی چجوری
 تشکر شده توسط : paeazan , kohedard , FBF , zohaa , nahid , برگ 7 , tala , HannahZ , تنها , همسر یک قهرمان , tinookhe
11 سالی میشه که ...
در طول این مدت خصوصا چند سال اول نوسانت خلقی زیاد داشتمicon_cry ولی در کل خدا راشاکرم چون ام اس اون تصورات ذهنی نبود که راجع بهش داشتمinnocent0001.gif وبا توجه به شرایط کاری سخت و متحمل شدن فشار روحی همچنان با روحیه مضاعف دارم به کارم ادامه میدمagreement2 و ام اس مشکل جدی رو واسم ایجاد نکرده...Dodgy
السلام علی الحسین
و علی علی بن الحسین
وعلی اولاد الحسین
و علی اصحاب الحسین
 تشکر شده توسط : paeazan , maryam.N , kohedard , FBF , تندیس , zohaa , nahid , HannahZ , تنها , DavidBili , همسر یک قهرمان
من 12سال پیش ام ار ای کردم سه جها پلاک توی سرم بود
هرجی هم حمله داشته ام توی نوا حی چشم وصورتم بوده
والان از لخاط جسمی کاملا خوبم
[size=large]
 تشکر شده توسط : kohedard , tala , HannahZ , baharan , تنها , DavidBili
از هر 4 نفر یکی خیلی زیاده خوب؟!!!!؟!!!confused2confused2confused2HuhHuhHuh
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : kohedard , تنها , DavidBili
به خاطر این تایپک خیلی خیلی ممنون.وقتی بچه ها از خودشون میگن از استرس ها کم میشه.وقتی بدونیم بچه ها اینقدر با روحیه هستن انرژی میگیرم.امید وارم همتون شادو سلامت باشین.wink2wink2wink2wink2agreement2agreement2
خدایا شکرت به خاط روزهای قشنگی که بهم هدیه دادیwink2
 تشکر شده توسط : تنها , مریم۷۲ , tatagoli
من 6ساله تشخیص دادن که مبتلام. چندین سال قبل از تشخیص مبتلا بودو خبر نداشتمconfused2confused2
خداروشکر فعلا سرپامو سرحالagreement2
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : DavidBili , همسر یک قهرمان , مریم۷۲ , kohedard , حکمت خدا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,529 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,931 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
  شباهت بيماري ام اس در اعضاي يك خانواده Ferfer 79 49,853 2015/07/28, 11:37 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  زمان تشخیص تا...زندگی عادی! tinookhe 14 8,041 2014/06/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: tinookhe
  چه بيماري خود ايمني ديگه اي شبيه دويك و ام اس وجود داره.؟ warrior 2 8,946 2013/02/24, 11:00 AM
آخرین ارسال: maryamnaji11
  زمان ايجاد پلاك تا رويت آن farzadm 14 8,807 2012/11/30, 09:39 PM
آخرین ارسال: mary-j
  سير بيماري ostad2000 3 3,901 2010/08/23, 05:51 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست