امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسي هاي با مدت زمان بيماري بيش از 10 سال
خواهشا كسايي كه بيش از 10 ساله مبتلان بيان اينجا و شرايطشونو بگن.هممون نگران آيندمونيم.اگه ير شروع و روندشمبگنخيلي خوبه ميشهمقايسه كرد.ممنون
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : mysis , نازی ی , Ghost , zohaa , Hasty , DavidBili , سمانه ٧
نمی شه هیچ بیماری رو با بیمار دیگه مقایسه کرد، به نظر من که این تاپیک اشتباهه، باعث کاهش اعتماد به نفس می شه...
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : مـه ســـا , mysis , mehdernet2 , HannahZ
من خیلی از دوستان رو میشناسم که بیش از ۱۰ ساله ام اس دارن و بدون کوچکترین مشکلی دارن زندگی میکنن ولی متاسفانه این دوستان اینجا عضو نیستن شاید ...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : paeeze , محدثه , DavidBili , afsaneh , mysis , ارزو , نازی ی , ghaside , mehdernet2 , hyd69hyd , HannahZ , zohaa , سمانه ٧
تاپیک بی معنیه
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : DavidBili , mysis , mehdernet2 , HannahZ
(2012/11/14, 03:44 PM)Sina نوشته است: من خیلی از دوستان رو میشناسم که بیش از ۱۰ ساله ام اس دارن و بدون کوچکترین مشکلی دارن زندگی میکنن ولی متاسفانه این دوستان اینجا عضو نیستن شاید ...

منم افرادی رامی شناسم که مبتلا هستن اماسالم وسرحالند smilingواز چنین سایتی بیخبر و شاید هم .....wink2wink2wink2wink2wink2wink2wink2wink2
 تشکر شده توسط : mysis , mehdernet2 , Ghost , zohaa , سمانه ٧
دوست عزیز تاپیک بی معنی نیست ولی mehdernet عزیز هیچ دو بیمار ام اسی را نمی توان یافت که علائم یکسانی داشته باشند.
من 23 ساله ام اس دارم و با اینکه روی ویلچرم کارهایی میتونم انجام بدم که افراد به ظاهر سالم نمی تونن. این بستگی داره به روحیه خود فرد و سازگاری با بیماری و طرز برخورد نزدیکان و بستگان. Tongue
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : DavidBili , mysis , nahid , Hasty , نازی ی , mehdernet2 , sooorooosh , shahrzad.s , Ghost , zohaa , tala , محمد جواد , سمانه ٧ , tatagoli
من مدت 20 وخورده ای ساله که ام اس دارم بیشترین چیزی که در حال حاضر اذیتم می کنه خستگیه ومشکل خاص دیگه ای ندارم به امید بهبودی همگیییییییییhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_questionicon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : paeazan , DavidBili , afsaneh , mysis , nahid , نازی ی , ghaside , parisa2011 , mehdernet2 , shahrzad.s , زهرا59 , zohaa , tala , محمد جواد , سمانه ٧ , tatagoli
دوست عزيز اين نگراني رو حتي در تايپ كردن شما هم ميشه حس كرد

منم بيش از ده ساله مبتلام و خوشبختانه مشكلي ندارم
 تشکر شده توسط : afsaneh , mysis , nahid , Hasty , ارزو , نازی ی , parisa2011 , mehdernet2 , sooorooosh , shahrzad.s , Ghost , HannahZ , zohaa , tala , DavidBili , محمد جواد , سمانه ٧
من از سال تشخیصم سه ساله میگذره ولی میدونم بیش از ده ساله ام اس یا دست کم cis دارم.یعنی ام آر آی اینو نشون میده ها نه این که خودم فکر میکنم.
خداروشکر مشکل مهمی که در اثر ام اس باشد ندارم .خستگی رو دارم ولی راه حل داره.
همون طور که دوستان گفتن ، نمیشه همه رو باهم مقایسه کرد. ولی شما منظورتون گرفتن آماری از وضعیت بیماران با سابقه هست .
اگرفکر میکنید بیشتر دوستان سالهای اول ابتلا رو میگذرونن و بعدها ممکنه مشکلی داشته باشن ، اینطور نیست. چیزی که توی مدت سه سال از همین تجربه بچه های سایت مشخص و ثابت شده اینه که هروقت فشار روحی و درگیری فکری زیاد بشه احتمال عود بیماری بیشتر میشه.
پس اگه آدم از نظر روحی راحت باشه و مسایل رو سخت نگیره و هی به آینده ای که هیچکس خبر نداره فکر نکنه ، به امید خدا ام اس برای ما مشکلی به وجود نمیاره ، این ماهستیم که هرجور بخواهیم ام اس رو می پرورونیم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Hasty , mysis , parisa2011 , mehdernet2 , shahrzad.s , zohaa , tala , DavidBili
من فکر کنم حدود 14 سال هست که ام اس دارم اما 6ساله تشخیص داده شده
اگه عدد10 بهترین شرایط باشه من عدد 3 هستم
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , zohaa , DavidBili

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,151 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,522 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
  شباهت بيماري ام اس در اعضاي يك خانواده Ferfer 79 49,369 2015/07/28, 11:37 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  زمان تشخیص تا...زندگی عادی! tinookhe 14 7,918 2014/06/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: tinookhe
  چه بيماري خود ايمني ديگه اي شبيه دويك و ام اس وجود داره.؟ warrior 2 8,896 2013/02/24, 11:00 AM
آخرین ارسال: maryamnaji11
  زمان ايجاد پلاك تا رويت آن farzadm 14 8,703 2012/11/30, 09:39 PM
آخرین ارسال: mary-j
  سير بيماري ostad2000 3 3,851 2010/08/23, 05:51 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان