•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 18: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد امور بیمار�
دوستان
عزیزانی که رفتن بازارچه اگه ممکنه از وضعیتش بگن
که بخوایم بیایم چه جوریاست
منظورم پارکینگ و میزان پیاده روری و جمعیتی که میان و این که جای نشستن داره یا نه و ....
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nanaz , fireboud , hamid , pariya1361
من به چندتا از دوستام که تهرانن و تعدادی از بچه های سایت که تهرانن و اخیرا سایت نیومدن اس ام اس بازارچه رو فرستادم.امید است که استقبال شده باشه.لطفا یه گزارشی هم برای مایی که نیومدیم بازارچه، بنویسین.مرسی

خب آقا ابراهیم تلفنی از حمید یا فربود بپرس
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ابراهیم , nanaz , hadisss , fireboud , hamid , hilda , pariya1361
انــــــــــــــــــــــقده دوس داشتم بیام و کارامو بیارمSleepy

(تابلو فرش - خیاطی- قلاب بافی-و... چیه مگه فیزیکیا روح ندارنDodgy )
 تشکر شده توسط : نارنجی مدرسه موشها , nahid , hadisss , fireboud , hamid , mahdiye1989 , hilda , pariya1361
قابل توجه دوستان قزوینی که میخوان فردا (جمعه) بیان بازارچه خبرشو بدن با هم بریم
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hadisss , fireboud , hamid , mahdiye1989 , pariya1361
همه چی عالی بود,دست تمامی دوستان که برای تحقق این امر خیر زحمت کشیدن درد نکنه
صندلی برای نشستن , کلی چیز واسه خریدن , همه جور خوراکی,نمازخونه , سرویس بهداشتی تمیز و.... همه چی هست,لطف کنید دیدن بفرمایید , خرید بفرماییدsmiling
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , ابراهیم , matin , nahid , Kamyar , hadisss , آرزو , paeazan , maryam.N , fireboud , hamid , nanaz , hilda , pariya1361
آقا ابراهیم پارکینگ نداشت اما تو خود خیابون بهار جا برای پارک کردن داشت.
بچه ها حتما فردا برید منم اگر بتونم باز میام خیلی خوب بود هم بچه هارو دیدیم هم خرید کردیم agreement2
من نمی دونستم فربود و حمید انقدر هنرمندن حتما حتما برید کاراشون و ببینید یه چیزایی ساخته بودن که کار هرکسی نیست به گفته خودشون وقتی بالای کوه بیکار میشدن ساختن اونا رو evilgrin0039.gif
دست هنرمندان گرامی از جمله نازنین، مامان نازنین، افسانه، مونا، آرزو که با ماهیاش غوغا کرد icon_biggrin، میهن، هیلدا (درست گفتم کارت تبریکا کار هیلدا بود؟) و همچنين آقا کاميار با سى دى ها اگر کسی رو جا انداختم بگید خودتون Blush درد نکنه icon_question
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : ابراهیم , nahid , Kamyar , hadisss , آرزو , paeazan , یه غریبه , maryam.N , fireboud , hamid , mahdiye1989 , nanaz , hilda , pariya1361
ممنون متین جان
شلوغ بود؟
پیاده روی زیاد داشت؟
حداقل چندتا عکس از بازارچه میذاشتین

تشکر شده توسط : matin , hamid , mahdiye1989 , pariya1361
من 5و نیم بود داشتم میومدم تعداد بازدید کننده ها داشت زیادتر میشد اما نه زیاد شلوغ نبود فردا که جمعست احتمالا شلوغ تر میشه.
نه پیاده روی نداشت اگر از صدر میاین صدر غرب به شرق یه خروجی نوشته کاوه شمال که داخل همون بهار میشید 11 که من اونجا بودم سر همون سعید شرقی جا پارک بود پارک کردم ساختمون نبش کوچست پیاده روی اصلا نداره.
حمید زیاد عکس گرفت من متاسفانه حواسم نبود وگرنه می گرفتم که بذارم تو سایت احتملا حمید میذاره Smile
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : ابراهیم , nahid , سمیرا67 , fireboud , maryam.N , afsaneh , hamid , mahdiye1989 , موناامیدوار
باسلام به همه دوستان...الحمدولله برنامه خوب پیش رفت..
از همه تشکر میکنمagreement2
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : آرزو , paeazan , fireboud , maryam.N , afsaneh , hamid , matin , mahdiye1989 , hilda
خدا قوت مونا جانicon_question خسته نباشیagreement2

تشکر شده توسط : mahdiye1989

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,062 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,445 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,839 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,964 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,283 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,503 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 46,395 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 97,001 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,161 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,785 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست