•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 82
  • 83
  • 84(current)
  • 85
  • 86
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
آخه مگه ازدواج چقدر مهمه؟ برای من ازدواج کردن یا نکردن اصلا موضوعی نیست که بخوام در موردش فکر کنم. مهم اینه که احساس خوشبختی کنم حتی اگه تنهای تنها باشم هر چند تنها نیستم... خدا هست.
بدون امضا
می دونین؟! ... کسانی که قبول ندارن ام اسی ها هم می تونن یک ازدواج موفق داشته باشن در واقع حدود خودشون رو خیلی پایین درنظر گرفتن angry2 ... اصلاً نمی فهمم که چرا شماها اینقدر بدبین هستین. confused2 . آدمها تا ارتباط ذهنی موفقی باهم برقرار نکنن نمی تونن کنار هم قرار بگیرن . ارتباط ذهنی به حدی توی زندگی مهمه که گاهی تعمداً از ظاهر چشم می پوشیم و به قلب و ذهن طرفمون اعتماد می کنیم . اساساً انسان ها با ذهنیت و روح هم عشق بازی می کنن نه با قیافه و هیکل و سلامتی جسم هم !
واقعا تفکر غلطیه که توی ازدواج مقوله ی ذهنیت و باور و فرهنگ رو ندید بگیریم و بچسبیم به MS !
ضمناً یادتون نره که قانون راز میگه : " به هرچی که زیاد فکر کنی میاد سراغت " !!!
پس لطفا به این تفکرات غلط و تاریک خاتمه بدین . ممنونم
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : i3aran , TootFarangi , parisa2087
حالا نظرت چی هست پروانه؟مثل دختر کبریت فروش هانس کریستین اندرسن راه بیفتیم تو خیابون و بگیم خانوما شوهر نمی خواین من یک شوهر خوب هستم یا برعکس دخترها برن بگن آقایون زن نمی خواین.من یک دختر خوب هستم.badtaste
به قول سعدی :به دست آهن تفته کردن خمیر به از دست بر سینه پیش امیرsmiling
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : BanOoOo
(2011/07/26, 06:00 PM)بهرنگ نوشته است: حالا نظرت چی هست پروانه؟مثل دختر کبریت فروش هانس کریستین اندرسن راه بیفتیم تو خیابون و بگیم خانوما شوهر نمی خواین من یک شوهر خوب هستم یا برعکس دخترها برن بگن آقایون زن نمی خواین.من یک دختر خوب هستم.badtaste
به قول سعدی :به دست آهن تفته کردن خمیر به از دست بر سینه پیش امیرsmiling

ای ول ...agreement2 از بیکار نشستن بهتره ... فقط باید شب کریسمس این کار رو بکنی تا به متن اثر وفادار باشی ...:35:
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : BanOoOo
[QUOTE='parvaneh' pid='93741' dateline='1311710309']

ای ول ...agreement2 از بیکار نشستن بهتره ... فقط باید شب کریسمس این کار رو بکنی تا به متن اثر وفادار باشی ...:35:[/
باشه.به توصیه ات گوش می دم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
من ترجیح می دم غم تنهایی رو بجون بخرم و در مقابل تمام نیروم را برای حفظ سلامت وتندرستیم بکار ببندم.
نه برای دست وپنجه نرم کردن با مشکلات بیشمار زندگی مشترک اون هم با شرایط خاص!
سلامتی از همه چیز برایم مهمتره وحاضر به همچین ریسکی نیستم.
بعضی واقعیت ها رو باید در زندگی پذیرفت.من در تنهایی به دنبال رشد وکمالم می گردم.
اگه خدا اینطور خواسته پس چیز بدی نمی تونه باشه.
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : yas
یک ازدواج موفق باعث شادی وحتی بهترشدنه اما کی میتونه موفق بودنه یه رابطه روتضمین کنه؟Dodgy
خیلی جالبه انقدر نظرهای متفاوت داریم خود ما ام اسی هاShy
حرف بزنم قول میدید سردرد نگیرید؟نظر منه اگر اصلا ازم خوشتون نمیاد اول کاری پیشنهاد میکنم اصلا نخونش
به نظرم حس و فطرتی که خدا تووجودمون گذاشته نباید نادیده بگیریم چون حتما برای بشر لازم وضروری بوده که خدادر نهادمون گذاشته یکی از این حسها حس غریزه جنسی ایه که راه تامینشو درازدواج برای ما گذاشتن تو اسلام.درست مثل حس گرسنگی که خداراه تامینشوباغذاخوردن با نعمت میوه وغذابرامون فراهم میکنه.نمیدونم چرا بعضیا انقدر مستبدانه وبی منطق میخوان سرکوب کنن این حسو توی وجودشونconfusedconfusedconfused
به خدا ام اس دیابت نقص عضو سرطان وهزاران هزاره دیکه که ما انسانها اسمشو بیماری گذاشتیم جلوی تقدیر و خواست خدارو نمیگیره خدا بنده هاشو امتحان میکنه با نعمتهایی که میده یا احیانا ازش میگیره.ما که تو امتحانای این دنیا دوست داریم همیشه برنده باشیم چرا یه خورده به امتحانایی که نتیجه اش توی یه دنیای باقی قراره معلوم بشه بی اهمیتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ازدواجو نمیشه منکر دوست داشتنش شد چون خداهمه رو یکسان افریده.مگه به من یه چشم داده وبه دیگری 3تا؟نه همه یکسانیم.متوجه منظورم میشید؟
همونجور که اختیارواراده بهمون داده یکی به یه نیاز فطری وغریزش بیشتر توجه میکنه یکی به دیگرین نیازش.ازدواج زوری نیست به نظرم ام اس رو سدی برای ازدواج نکنیم.انسانیت واعتقادبه وجود خدا این ذهنیات رو به دنبال نداره که ام اس مانع ازدواجه.
خانومها واقایونیو میشناسم یا اصلا بچه هایی رو که اگر بریمو باهاشون هم کلام بشیم تازه میفهمیم که.......................sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
من عضو محک هستم هر وقت دلت خداروو فرشته هارو خواست حتما یه سری به اونجا بزن میبینی که زندگی و ام اس اونقدرها ضعیفه که............
 تشکر شده توسط : رامين , نازلی , havaars , هانیه
تا اونجا که من دیدم و شنیدم خانمه راحتر با بیماری طرف مقابل کنار میان ولی آقایون به سختی و کمتر با بیماری خانمها کنار میان.
 تشکر شده توسط : hedieh , successful , parisa2087
منم با فريبا كاملا موافقم الان تو خانواده من جز پدر و مادرم هيچكس نميدونه من ام اس دارم بخاطر همين هر روز يه آدم جديد معرفي ميكنند و منم مجبورم دائم ايراداي بني اسرائيلي بگيرم كه فلاني به دردم نميخوره آخه حق مسلم اون بنده خداست كه بدونه ولي كدوم پسري حاظره با يه دختري كه ام اس داره ازدواج كنه اونم با اين هزينه بالاي آمپول كاش جامعه ما اينطوري نبود منم كلا مبحث ازدواجو از ذهنم پاك كردم ولي انصافا سختهSad
(2011/07/26, 12:30 PM)parvaneh نوشته است: می دونین؟! ... کسانی که قبول ندارن ام اسی ها هم می تونن یک ازدواج موفق داشته باشن در واقع حدود خودشون رو خیلی پایین درنظر گرفتن angry2 ... اصلاً نمی فهمم که چرا شماها اینقدر بدبین هستین. confused2 . آدمها تا ارتباط ذهنی موفقی باهم برقرار نکنن نمی تونن کنار هم قرار بگیرن . ارتباط ذهنی به حدی توی زندگی مهمه که گاهی تعمداً از ظاهر چشم می پوشیم و به قلب و ذهن طرفمون اعتماد می کنیم . اساساً انسان ها با ذهنیت و روح هم عشق بازی می کنن نه با قیافه و هیکل و سلامتی جسم هم !
واقعا تفکر غلطیه که توی ازدواج مقوله ی ذهنیت و باور و فرهنگ رو ندید بگیریم و بچسبیم به MS !
ضمناً یادتون نره که قانون راز میگه : " به هرچی که زیاد فکر کنی میاد سراغت " !!!
پس لطفا به این تفکرات غلط و تاریک خاتمه بدین . ممنونم
اره حرفتو دربست قبول دارم ولي فكر كن با اين هزينه اي كه بيماريمون داره فقط بايد به قارون فكر كنيم تا بياد سراغمون الان پسرا خرج روز مره زندگيشونو به سختي ميدن چه برسه به ...
دو دفعه بره 13 آبان عاشقي از سرش ميپره
ولي با همه اينها به قول قديميا " پيشوني منو كجا ميشوني "

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 82
  • 83
  • 84(current)
  • 85
  • 86
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,206 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,759 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,445 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,958 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان