•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 71
  • 72
  • 73(current)
  • 74
  • 75
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
اما من از زندگیم راضیم با همسرم خوشبختم بچه های خوبی دارم نازنین جان نا شکر نباش خدا همسر وپسرت را برات نگه داره و از خدا می خوام مجرد های سایت رو سر وسامان بده چون تنهائی سخته من بشخصه همیشه فکر می کنم اگه تنها بودم از پس بیماریم بر نمی امدم قربون خدا برم خیلی دوستم داره چون همسر خوبی دارم
 تشکر شده توسط : i3aran , TootFarangi
نه انگار متوجه منظور من نشدين

اصلا بي خيال همينجوري يه چيزي گفتم confused

بله . خداروشكر...........
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
(2011/06/02, 09:59 PM)montazer نوشته است: دکتر به من هم گفت مشکلی برای ازدواج نداری ولی دور و بر رو که نگاه میکنم میبینم چقدر مردم نسبت به سلامت بودن شریک زندگی آیندشون حساسند و علاوه بر آزمایشهای معمول بعضیها آزمایشهای دیگری هم از دکتر میخوان که براشون بنویسه تا مطمئن بشن طرف مقابل سالمه.حالا ما چطور بریم جلو وبا صداقت بگیم دردمون چیه و انتظار داشته باشیم قبول کنه . فقط کسی قبول میکنه که عاشقانه طرف مقابلش رو دوست داشته باشه.

خود من زمانی که سالم بودم هیچ اهمیتی به این جور مسائل نمیدادم و برام فرقی نمی کرد که سالم باشه یا مریض . نمیشه این صفت رو به همه تعمیم داد .
دوست من ، این مریضی باعث می شه که ما با حساسیت بیشتری دنبال یک همسر باوجدان و مسئول و عاشق بگردیم . و ازدواجمون شبیه بقیه نشه . کاری که بقیه نمی کنن و ضربه ش رو توی زندگی می خورن !
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : yas , montazer
آفرین پروانه جان این حرف خوبیه که ما باید انتخابمون یه انتخاب خوب و بی عیب باشه یعنی منظورم اینکه باید حساستر باشیم بذار هر چی سن بره بالا بذار هر کی هر چی دلش میخواد بگه ولی ما باید خودمون سرنوشتمون رو درست کنیم

یادمه یه نفری البته مثلا خوب بودن ولی بخاطر قد دختر اون ول کرد البته توی مراسم خواستگاری ولی بدبختی اینجا بود که کل شهر فهمیده بودن فلانی رفته خواستگاری فلانی یعنی اون نامرد و خونوادش پخش کرده بودن فکر کردن فقط یه پسر خوب افتاده بود رو زمین باید یه زن خوبی پیدا کنه وبه همین خاطر بعد از 2-3 جلسه حرف زدن و بعد بخاطر قد دختر ول شد و رفت پی کارش حالا شما تصور کنید اگه دختره بعد از چند سال ام اس میگرفت او شوهرش بود چی میشد ؟confused2

خدا آخر و عاقبت همه رو بخیر بکنه icon_biggrin آدمهایی که آبروی دیگران رو هم میبرن ایشالله .................. خیلی نامردن خدا ایشالله شفاشون بده
 تشکر شده توسط : parvaneh , احسان
,واااااااااااای واااایconfused
خوبه بعضیای شما هنوز ازدواج نکردین و بچه ندارید چون اگر وقت ازدواج بچه هاتون بود خیلی سخت میگرفتید!
بابا بیخیال هر کی قصد ازدواج داره اول با خودش روراست باشه بعد با طرفش
چرا فکر میکنید ام اس یه فاکتور منفیه؟sad2
ولی میتونم بهتون قول بدم اگر انقدر حساس و سخت گیر نباشید چه متاهل باشی وچه مجرد بمونی میتونی لذت دنیاروببری و همیشه احساس خوشبختی کنیدagreement2
 تشکر شده توسط : احسان
(2011/06/02, 09:59 PM)montazer نوشته است: دکتر به من هم گفت مشکلی برای ازدواج نداری ولی دور و بر رو که نگاه میکنم میبینم چقدر مردم نسبت به سلامت بودن شریک زندگی آیندشون حساسند و علاوه بر آزمایشهای معمول بعضیها آزمایشهای دیگری هم از دکتر میخوان که براشون بنویسه تا مطمئن بشن طرف مقابل سالمه.حالا ما چطور بریم جلو وبا صداقت بگیم دردمون چیه و انتظار داشته باشیم قبول کنه . فقط کسی قبول میکنه که عاشقانه طرف مقابلش رو دوست داشته باشه.

اون آزمایش هایی که شما می فرمایید نسبت به بیماری های واگیر دار هست ، بیماری های مقاربتی و ج ن س ی که باید انجام بشه .
دو تا آزمایش هست یکی مربوط به ایدز و یکی مربوط به هپاتیت که همیشه انجام میشه و یک آزمایش اعتیاد هست که کلن همه انجام میدن ولی گاهی مواردی پیدا میشه که یکی دوست داره ازز لحاظ ژنتیکی هم چکاب کامل بشه و یا مثلا آزمایش دیابت و ...
کسی برای ام اس نمیره آزمایش بده که .
اون بیماری ها هم خطرناک هستن. آزمایش های کم خونی مینور و ... که گاها باعث به وجود آمدن بچه های ناقص میشه . ام اس چه ربطی به اینا داره آخه ؟ confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
مثلا فکر کن طرف بگه یه سری MRI از کل بدنت بگیر بیام ببینم خوشم میاد یا نهconfused

laughing3laughing3laughing3laughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : عمومهربان
(2011/06/06, 01:30 PM)sara.161 نوشته است: مثلا فکر کن طرف بگه یه سری MRI از کل بدنت بگیر بیام ببینم خوشم میاد یا نهconfused

laughing3laughing3laughing3laughing3

laughing3laughing3اره والله نه اینکه مادر شوهرا هم حساسن باید همین کارم بکنیم confused
یه وقت نگن موضوع رو به انحراف کشیدیم

اگه نگم تو گلوم سنگینی حس میکنم:55:نیست که پسراشون هیچ مشکلی ندارن فقط با این پز میدن که ما هیچ وقت نمیریم دکترlaughing3

بعد یه هو میذارن میمیرن چون نمیدونستن 10 ساله بیمارنconfused
یکی از آشناهامون پسرش 35 ساله بود که واسه ناراحتی قلبی فوت شد طفلک بچه 5 ساله داشت زنش میگفت درد داشته ولی نمیرفته دکتر

بازم آخرش دودش تو چش دختره میرهangry3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

سلام نسترن عزیزم
می دونم که این متن را نمی خونی
بیشتر برای دل خودم می نویسم
بدون که تمام تلاشم را برای خوبی وخوشبختیت تا نهایت توانم می کنم
از این بیماری که داری متنفرم ولی شاید اگر این جور نبودی عاشقت نمی شدم
این بیماری آنقدر تو را بزرگ، صبور و بی نهایت دوست داشتنی کرده که نمی تونم ازت دل بکنم
ولی باز هم پیشنهاد ازدواج مرا قبول نمی کنی
با تک تک سلول های بدنم تو رو دوست دارم و عاشقتم
 تشکر شده توسط : maryamm , khatoon25 , بهــار , goli61 , sange sabor

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 71
  • 72
  • 73(current)
  • 74
  • 75
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,248 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,851 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,514 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,368 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,122 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان