•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 48
  • 49
  • 50(current)
  • 51
  • 52
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
ولی مردی که من رو بخواد باید خودش انرژیش رو 4 برابر کنه چون من کله صبح بیدارش می کنم می برمش کوه و بدو بدو و ورزش و ... بعدش ساعت 6:30 صبح باید صبحانه اش رو بخوره بره سره کار شب هم خسته بیاد خونه بخوابه laughing3laughing3laughing3
جدی می گم ها !! فکر نکنید شوخیه چون خودم واقعا همین طوری زندگی می کنم wink2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
این خستگی که میگید فقط شامل ما ام اسی ها نیست..
خیلی از خانوما حتی آقایون زود خسته میشن

اینکه یکی بخواد واسه اینکه طرف مقابل زود خسته میشه شاید نتونه غذا درست کنهconfused شاید نتونه بچشو بزرگ کنه laughing3

از ازدواج با اون منصرف شه(با فرض اینکه بقیه شرایط خوبه) واقعا مغزش معیوبه

یه خانم ام اسی از اقوام سراغ دارم که همسر و بچه هاش ازش واقعا راضی اند

ایشون علاوه بر انجام کارهای منزل مدیر عامل شرکتشون هم هستند smilingاز نظر انرژی تک هستن
پس فاکتور خستگی رو بی خیال شینagreement2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : نازلی , زهرا59
چرا این عنوان 2 تا شد!؟
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
به نظر منم اصلا نباید معنی و مفهمومی داشته باشه مال من مال تو پول من پول تو
تو زندگیه مشترک هر کدوم از طرفین بدون هیچ چشمداشتی باید هرچی دارن بزارن وسط واسه شادی و آسایش همدیگه
یه زن اگه کار میکنه لذتش به اینه که دستمزدش از اون کار صرف ماتیحتاج زندگیش بشه وقتی یه خانم بتونه فشار کاری و بار سنگین مخارج زندگی رو از رو دوش شوهرش کم کنه چرا که نه چرا واسه این کار منم منم کنه و وظیفه خودش ندونه
وقتی دو نفر با هم همپیمان میشن این مسئولیت و وظیفه ناخودآگاه میاد وسط و هردو قاطی میشن باهاش
توی خونه باید یه کاسه باشه هرچی میاد توی اون ریخته بشه شمارش هم نشه مال کی چقدر بوده کی چقدر برداشته گه آدم واسه کی داره زندگی میکنه واسه عشقش واسه خودش واسه مردش یا واسه زنش واسه آرامش کنار هم وقتی کاسه زن و مرد از هم جدا بشه یه سری مسائل دیگه هم پشت سرش بوجود میاد
به نظر من این اشتباهه که همه این وظیفه به دوش مرد خونه باشه سهیم شدن یه زن تو این قضیه چیزی از زن بودنش کم که نمیکنه هیچ افتخار آفرین هم خواهد بود واسه همسرش
ازدواج همه قشنگیاش به همینه که دیگه فردیت و منمها بره کنار و بی معنی بشه یعنی یه سفره
پول گذاشتن تو سفره خونه که دیگه کمترینکاریه که یه زن و مرد در کنار هم باید انجام بدن اما اگه یکدوم دریغ کنن عواقبش خیلی سنگینه و فشاری که ممکنه یکی از طرفین رو دامن گیر کنه از اون هم بدتر
من حاضر نیستم یک شب آروم خوابیدن همسرم رو با سالها دستمزدی که میگیرم عوض کنم این پول دیگه ارزشی نخواهد داشت
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : MAHDI , fireboud
چرا این تاپیک دو تا ازش هست ؟ confused2
این تاپیک با این یکی : http://mscenter.ir/showthread.php?tid=10...1#pid59111
یه مدل اند چرا ؟ confused2
دل رو بزنید به دریا ،برید جلو .این مساله اونقدر که ما فکر میکنیم برای ازدواج مشکل ایجاد نمیکنه.
شاد باشید
[تصویر:  0_0_30042.gif]
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : nazanin , i3aran , h.kakavand
eyyyyyyyval
are ras mige manam movafegham
mohem ine ke adamesh peyda beshe baghish hale
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...

نمیدونم چرا این روزا همه در مورد ام اس اینطور فکر میکنن
زن همسایه که هفته پیش مرده آخه مریض بوده ام اس داشته angry3
زن همسایه که من هر روز میرم بهش سر میزنم زمین گیره میدونی چرا آخه ام اس داره بنده خدا angry3

آخی دختر فلانی ام اس گرفته دیگه نمیتونه هیچ وقت بچه دار بشه دیگه ازدواجش پیش کش angry3

اینا رو دارم میشنوم از آدمهایی که نزدیکمن و حرفهای عامیانه شدن گرچه نمیدونن من یه ام اسی هستم در کنارشون و تمام این القابیکه به همه ام سیها میچسبونن درست نیست ولی معلومه از دکترهایی که تو صدا و سیما میان یا فیلم طلا و مس یا هر فیلمی دیگه ایکه فرهنگ سازی میشه معلومه اینطور باید قضاوت شهrolleyes

بیخییال ما نخواستیم ازدواج کنیم agreement2
 تشکر شده توسط : TootFarangi
قصد داشتم با روابط عمومی صدا و سیما تماس بگیرم و هر چی دلم می خواد بارشون کنم واسه اون فیلم طلا و مس و بی خود مزخرفه ... angry
گفتم بیخیال اینا یک عده آدم بی سوادن چه فایده داره من خودمو عذاب بدم حرص بخورم ؟ confused2
چقدرم از اون فیلمه بی خوده ضایع تقدیر شده laughing3 خداییش اینا بی سوادن ؟ یا خنگ اند ؟ فکر کنم اون خانم هنر پیشه را بردن پیش یک عده که 40 سال پیش ام اس گرفته بودن دارویی نبوده امکاناتی نبوده angry2 واقعا که چقدرم به خودش افتخار می کرد حالم بد شد badtaste
 تشکر شده توسط : h.kakavand

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 48
  • 49
  • 50(current)
  • 51
  • 52
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,216 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,772 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,465 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,055 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست