•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2011/01/18, 11:52 PM)MAHDI نوشته است: لیلی جان خانم شما هیچ مشکلی نداری
اولین مسئله اینه که خودتو باور کنی اینکه به خودت اعتماد داشته باشی
برای ازدواج هیچ وقت دیر نمیشه
مهم اینه که اون یارتو پیدا کنی
بسیاری از بچه های اینجا تو اجتماع آدمای موفقی هستن و باعث افتخار جامعه و خونوادشونن. ام اس یه نقص نیست یه شرایط خاصه که تو رو یه ادم خاص کرده. هممون خاص شدیم. یه ویزگی خاص داریم.
خیلیا براشون ام اس مهم نیست. تو همین سایت ما نمونشو داشتیم. من اسم نمی یارم اما قدیمیای سایت می دونن کیا رو میگم. از یکی پرسیدم که وقتی میدونی طرفت ام اس داره چرا عاشقشی؟ گفت چون بهم کمک می کنه تا به خودم نشون بدم انقدر عاشقم که تو هر شرایطی حاضرم کنارش باشم. Rolleyes
این عشق ارزش داره
نه می خوام بهت امید واهی بدم نه شعار اما اگه کسی واقعا عاشقت بشه این ویژگیت تاثیری روش نداره و اونوقته که ارزشه با تو بودنو داره
خدا دوسمون داره کنارمونه با ماست تو همه سختیا یه راه و همیشه باز میذاره. مطمئن باش خدا رهامون نمی کنه
دیگه از این حرفا نزن
چقدر قشنگ بود دلداریتونicon_biggrin
 تشکر شده توسط : احمدرضا , sange sabor
آقا مهدی شرمنده این سوالا میپرسم اما واسم جالبه
شما اگه ام اس نداشتین و طرف مقابلتون ام اس داشت قبولش میکردین؟
(2011/01/18, 08:27 PM)ليلي نوشته است: سلام دوستاي نازنينم،تازه ديدم سايت از بند...دراومده!خوشحالم كه هستينicon_biggrin مشكل من شايد به نظرتون مسخره باشه، براي خودم كه شرم آورهConfusedبعد از دو سال ام اس داشتن و تزريق بتافرون،هرچي زمان ميگذره فكر اينكه بايد قيد ازدواجو بزنم بيشتر آزارم ميده.حتي به كسايي كه ازدواج كردن حسوديم ميشهDodgyديگه دلم نميخواد برم عروسيه كسي.از شانس بد دختر مجرد تو فاميل زيادهRolleyesبا اينكه عاشق تك تكشونم همش نگرانم كه يه روز همه ميرن و ليلي ميمونه و ام اسشrolleyesحالا من چي كار كنم؟كسي ميدونه؟

لیلی جون من اعتقاد دارم که هر کسی یه قسمتی داره و گاهی قسمت آدما جوری میشه که هیچ وقت و اصلا و ابدا حتی یه لحظه ام فکرشو نمیکردی
پس از الآن غصه این موضوعو نخور مطمئنم که یه روزی از قسمتت شوکه میشیlove51
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : احمدرضا , TootFarangi
سلام به تمام دوستان
من می گم اصلا نبید ازدواجی انجام بشه ، و اگر کسی دوست داشت ازدواج کنه به نظر من بهتره بایک فرد همانند خودش ازدواج کنه تا بهتر همدیگر را درک کنند و از بچه دار شدن جلوگیری کنند ، بخاطر اینکه در نظریه های متعدد در مورد بیماری ms یکی از راه انتقال احتمالی از نظر کارشناسان و متخصصین ژنتیک است.
پس قبل از هر تصمیمی در این مورد بهتر است کمی فکر و تحقیق کنیم.
همدیگر را هم از نتایج تحقیقات مطلع کنیم.
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
نه تو دلمو خالی نکن با حرفات
چی میشه با کسی ازدواج کنی که ام اس نداشته باشه مگه جزام داره ام اسی؟angry2angry2sad2sad2
 تشکر شده توسط : TootFarangi
سارا جون بعضی وقتا یه فرد غیر ام اسی میتونه بیشتر یه فرد ام اسی رو درک کنه پس ته دلت خالی نشهlove51
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : nazaninn , shokolat , احمدرضا
كافيه دو نفر دلاشون باهم جفت شده ديگه هيچي نميتونه مانعي بشه واسشون
اگه هم جفت نشه هر پر كاهي يه سد و يه بهانه ميشه واسه عقب نشيني و دلخورياي الكي و آخرشم بن بست
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , احمدرضا , TootFarangi , MAHDI
(2011/01/22, 05:17 AM)ho.kakavand نوشته است: سلام به تمام دوستان
من می گم اصلا نبید ازدواجی انجام بشه ، و اگر کسی دوست داشت ازدواج کنه به نظر من بهتره بایک فرد همانند خودش ازدواج کنه تا بهتر همدیگر را درک کنند و از بچه دار شدن جلوگیری کنند ، بخاطر اینکه در نظریه های متعدد در مورد بیماری ms یکی از راه انتقال احتمالی از نظر کارشناسان و متخصصین ژنتیک است.
پس قبل از هر تصمیمی در این مورد بهتر است کمی فکر و تحقیق کنیم.
همدیگر را هم از نتایج تحقیقات مطلع کنیم.

سلام اگه منظورت انتقال بیماری به فرزند مانع ازدواجه، باید بگم که انتقال از بیمار به فرزند کمتر از 5 درصد احتمال داره (طبق گفته دکتر صحرائیان)
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : احمدرضا
مرسی از جواباتون.بابا دلگرمی دادینicon_biggrin
پس همه امسال ازدواج کنن.
من اجازه میدم .smiling
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
واي اين جريان انتقال به بچه ديگه چيه؟نگين تو رو خدا. كم غصه دارم حالا بايد غصه بچه يا بچه هاي نداشتمم بخورم!من از وقتي يادم مياد مادر بودم!باورتون نميشه از عروسكام بپرسينwink2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,197 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,752 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,435 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,894 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست