•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 387
  • 388
  • 389(current)
  • 390
  • 391
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
خیلی ممنون . حرف من اینه که درسته ما ام اس داربم ولی باید جوری زندگی کنیم که دیگه بیماریمون دیده نشه و همه از خداشون باشه جای ما باشن میدونم سخته ولی میشهagreement2
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , 0MID , farda20032020
(2015/05/12, 08:53 AM)جاستینا نوشته است: خیلی ممنون . حرف من اینه که درسته ما ام اس داربم ولی باید جوری زندگی کنیم که دیگه بیماریمون دیده نشه و همه از خداشون باشه جای ما باشن میدونم سخته ولی میشهagreement2
خیلی خوشحالم که کسی با روحیات خودم رومیبینم
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : aztab , یاسی , mahsa24
منم همینطورم اصلآهمه میگن انگارنه انگارکه توام اس داریSmile
میگن توسالمیsmiling
ماهم مثل بقیه حق ازدواج داریم
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , 0MID , silent , mahsa24
(2015/05/12, 12:18 PM)mj.ny-luise نوشته است:
(2015/05/12, 08:53 AM)جاستینا نوشته است: خیلی ممنون . حرف من اینه که درسته ما ام اس داربم ولی باید جوری زندگی کنیم که دیگه بیماریمون دیده نشه و همه از خداشون باشه جای ما باشن میدونم سخته ولی میشهagreement2
خیلی خوشحالم که کسی با روحیات خودم رومیبینم

آره راس میگی منم خوشحالم این روحیات را وقتی میبینم به نظرم ما باید بمب انرژی و خنده مخصوصا فرد موفقی باشیم در خیلی از زمینه ها

تشکر شده توسط : یاسی , mj.ny-luise , 0MID , mahsa24
من قبلا همه ش حرص میخوردم و گریه میکردم اما دیدم فقط خودم ضرر میبینم الان دارم روی خودم کار میکنم و شاید خیلی از انسانهای سالم که ام اس ندارن حسرت منو میخورن..... خخخخخ چقدرم خودمو تحویل میگیرمBlush
 تشکر شده توسط : یاسی , niloofary , mj.ny-luise , 0MID , mahsa24 , kohedard
(2015/05/12, 12:55 PM)جاستینا نوشته است: من قبلا همه ش حرص میخوردم و گریه میکردم اما دیدم فقط خودم ضرر میبینم الان دارم روی خودم کار میکنم و شاید خیلی از انسانهای سالم که ام اس ندارن حسرت منو میخورن..... خخخخخ چقدرم خودمو تحویل میگیرمBlush

امیدوارم که در تمامی لحظات بهمین منوال باشی........icon_question
اراده محکم.....قدم به جلو ... توکل به خدا......ایمان راسخ .......
درتمام این لحظات حکم عقل و انتخاب راه صحیح رو فراموش نکن.....
عاقلانه و بادیدباز agreement2agreement2
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : یاسی , paeeze , mahsa24
خیلی ممنون راستش سخته ولی باید یه کاری کرد
 تشکر شده توسط : یاسی , mahsa24 , 0MID
سالها دقیقا 10سال خودم رو از حق ازدواج محروم کردم...الان که به عقب نگاه میکنم میبینم واقعا حالم از 70/80%دوربری هام بهتر بوده...اینهمه کار وپشتکار ودانشگاه و رفت وآمد روزانه به محل کار با یه ساعت فاصله و...تازه فهمیدم که فقط قربانی یه نام(ام اس) بودم والا واقعا حالم خوب بوده که تونستم اینهمه کار رو انجام بدم...فقط بخاطر ترس از نام ام اس....
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : mahsa24 , Reza_N , جاستینا , mohammad mehdi , 0MID , برگ 7 , شهریار , رضا ا , mj.ny-luise , alireza1111 , یاسی , بهار شیرازی
متاسفانه چون مردم اگاهی ندارن
 تشکر شده توسط : 0MID , mahsa24 , یاسی
(2015/05/13, 06:59 PM)successful نوشته است: سالها دقیقا 10سال خودم رو از حق ازدواج محروم کردم...الان که به عقب نگاه میکنم میبینم واقعا حالم از 70/80%دوربری هام بهتر بوده...اینهمه کار وپشتکار ودانشگاه و رفت وآمد روزانه به محل کار با یه ساعت فاصله و...تازه فهمیدم که فقط قربانی یه نام(ام اس) بودم والا واقعا حالم خوب بوده که تونستم اینهمه کار رو انجام بدم...فقط بخاطر ترس از نام ام اس....

سلام.هیچ وقت برای انجام کاری که دلت میخواد دیر نیست .از خدا کمک بخواه
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , fariba 68 , mahsa24 , 0MID , یاسی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 387
  • 388
  • 389(current)
  • 390
  • 391
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,250 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,857 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,540 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,389 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,125 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست