•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 385
  • 386
  • 387(current)
  • 388
  • 389
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
اگه ام اس و بزاریم کنار،با این شرایط اقتصادی و بیکاری ازدواج کردن تو این مملکت و این شرایط خیلی مشکله.
من خودم به شخصه خودم دارم قانع میکنم که با این شرایط بیماری و افتصادی خیلی سخته ازدواج کردن.
امیدوارم همدردایی که مشکل اقتصادی ندارن سرو سامون بگیرن.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : arezooo82 , ali1357 , یاسی , خاطره68 , 0MID , پریا حقیقت پور , successful
(2015/04/29, 11:53 PM)0MID نوشته است: منکه تو هفت سال ازدواجم جز تحقیرشدن واسه بیماریم هیچ خیری عایدم نشد......sad2sad2

چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی آخه این کارو کرده ؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : یاسی , 0MID , پریا حقیقت پور
هیچ کس نمیتونه حق ازدواج کردن رو از دیگری بگیره چه با ms چه بی اون خیلیا مشکلات بزرگتر از بیماری دارن ولی دلیل نمیشه حق ازدواج رو ازشون گرفت درست انتخاب کنید و واقع بین باشین همه چی خوب پیش میرهwink2wink2wink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : majid1 , mstoday , 0MID , پریا حقیقت پور , یاسی
موافقم منم سراغ دارم دختری رو اینجا که ام اس داره و الان 5 ساله که ازدواج کرده و زندگی خیلی خوبی هم با شوهرش داره باید درست انتخاب کرد...
میدانی تنهایی کجایش درد دارد؟؟؟
""انکارش""
 تشکر شده توسط : mstoday , 0MID , پریا حقیقت پور
(2015/04/30, 11:22 AM)شهرزاد نوشته است:
(2015/04/29, 11:53 PM)0MID نوشته است: منکه تو هفت سال ازدواجم جز تحقیرشدن واسه بیماریم هیچ خیری عایدم نشد......sad2sad2

چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی آخه این کارو کرده ؟

چراش حاصل 6 سال زندگیه که یکطرفه بود.......
مسببش هم فقط وفقط خودمم که ms دارم وبسsad2sad2sad2
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : majid1 , شهرزاد , پریا حقیقت پور
اگه من جای تو بودم جوری میزدم تو دهنش که کرده ونکرده خودش پشیمون بشه
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : juju , پریا حقیقت پور , 0MID
(2015/05/03, 02:29 PM)mj.ny-luise نوشته است:

عمو مجید نمیشه ....... الان دیگه نمیشه...... من فکر بچمم که 7 سالشه و میره دبستان.....نمیخام بره زیر دست کسیکه براش دلسوز نیست نه......
والا خودم طوری میزدم تو دهنش که یادگاری براش بمونه.....angry3
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
 تشکر شده توسط : farda20032020
(2015/05/03, 11:24 PM)0MID نوشته است:
(2015/05/03, 02:29 PM)mj.ny-luise نوشته است:

عمو مجید نمیشه ....... الان دیگه نمیشه...... من فکر بچمم که 7 سالشه و میره دبستان.....نمیخام بره زیر دست کسیکه براش دلسوز نیست نه......
والا خودم طوری میزدم تو دهنش که یادگاری براش بمونه.....angry3

این چه حرفیه؟!!!!خب همسرتونم انسانه و شاید ضعیفه و تحملش کمه. شما که مردید و تو فرهنگ این کشور خیلی راحت میتونید جدا بشید...البته اگر زندگی اینقدر سخته. من چی باید بگم که همسرم به روانشناس گفت چون من بخاطر بیماری ایشون طلاقش نمیدم و تحملش میکنم پس اونم باید در عوض همیشه کوتاه بیاد و هر چی من میگم بگه چشم!!!حتی اگر برخلاف میل و عقیدش باشه.
 تشکر شده توسط : 0MID
برای درست زندگی کردن هیچ وقت دیر نیست
من شرایط زندگی شما را نمیدونم
وحتی نیت نصیحت کردن را هم ندارم
در مدت این دو سالی که بیمار شدم خیلی ها با هر قصد ونیتی سعی کردن به من سرکوب بزنند منم یا بدون اینکه جوابشون رو بدم باهاشون قطع رابطه کردم یا ازموضع قدرت جوابشون را دادم
هیچ کسی حق نداره به خاطر بیماریمون ما را تحقیر کنه
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : 0MID , paeeze
(2015/05/03, 11:55 PM)mj.ny-luise نوشته است: برای درست زندگی کردن هیچ وقت دیر نیست
من شرایط زندگی شما را نمیدونم
وحتی نیت نصیحت کردن را هم ندارم
در مدت این دو سالی که بیمار شدم خیلی ها با هر قصد ونیتی سعی کردن به من سرکوب بزنند منم یا بدون اینکه جوابشون رو بدم باهاشون قطع رابطه کردم یا ازموضع قدرت جوابشون را دادم
هیچ کسی حق نداره به خاطر بیماریمون ما را تحقیر کنه

درست میفرمایید......
من حق رو به همسرم میدم........چون موضع قدرت منم سرکوب شده و الان در شرایطی هستم که فقط وفقط میتونم راهی رو برم که به نفع بچمه.....
شرایط من خیلی خوب بود تااینکه شخص ثالثی از اعضا خانواده ام تونست با سواستفاده از موقعیت من زندگی رو برام تلخ کنه........با پررنگ شدن نقش اون وکمرنگ شدن روزبروز من عنان زندگیم از دستم خارج شد و اختلافات سرباززدند.......تنها بهانه ای که برای ایفای نقشش داشت ام اس من بود.....sad2sad2sad2sad2
 تشکر شده توسط : یاسی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 385
  • 386
  • 387(current)
  • 388
  • 389
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,249 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,856 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,529 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,385 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,125 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست