•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 384
  • 385
  • 386(current)
  • 387
  • 388
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
مردم. اگر یاد بگیرن به ام اس با نگاه ترحم و ترسناک نگاه نکنن نصف مشکلات ازدواج جوانانی که مبتلا به ام اس هستند حل میشه....
بیشتر مشکلات و بار مشکلات رو خوده ام اسی ها دارن حمل میکنن که به جامعه بگن ما باادم عادی فرقی نداریم
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , successful
(2015/04/24, 04:27 PM)شهرزاد نوشته است: مردم. اگر یاد بگیرن به ام اس با نگاه ترحم و ترسناک نگاه نکنن نصف مشکلات ازدواج جوانانی که مبتلا به ام اس هستند حل میشه....
بیشتر مشکلات و بار مشکلات رو خوده ام اسی ها دارن حمل میکنن که به جامعه بگن ما باادم عادی فرقی نداریم
نمیشه
اگرم ما بخواییم کاری کنیم که اینااااااااااااااااااااااااااااا بفهمن هزار بار میمیریم و زنده میشیم پس اگه بفهم بفهمن اگرم نفهمن بدرک
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
جوجو جان حالا انقدم خشونت احتیاج نیستsmiling

ولی جدا از شوخی هر کدوم از ما باید خودش اقدام کنه...
جامعه تو فقر فرهنگیه...
ماباید به هر کی که سد راهمون هست توضیح بدیم تا اونم روشن شه...
وگرنه از رسانه بخاری بلند نمیشه
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : یاسی , arezooo82 , پریا حقیقت پور , successful
(2015/04/24, 04:47 PM)شهرزاد نوشته است: جوجو جان حالا انقدم خشونت احتیاج نیستsmiling

ولی جدا از شوخی هر کدوم از ما باید خودش اقدام کنه...
جامعه تو فقر فرهنگیه...
ماباید به هر کی که سد راهمون هست توضیح بدیم تا اونم روشن شه...
وگرنه از رسانه بخاری بلند نمیشه
دوست عزیزمن شرمنده زیاد تجربه کردم نمیخوام حالم از این بدتر بشه
 تشکر شده توسط : شهرزاد , یاسی , 0MID , پریا حقیقت پور
من به یکی از خواستگارام که خیلی سمج بود گفتم ms دارم فکر میکردم برهAngelAngelرفت تحقیق کرده برگشته confusedconfusedوالا شعور بعضیا خیلی بالاستagreement2agreement2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : majid1 , همراز , Reza_N , farda20032020 , mohammad mehdi , 0MID , arezooo82 , پریا حقیقت پور , successful , Ayda.sa
دلم تنگ شده واسه موقعی که بدون ترس برم خواستگاری و با اونیکه دوست میدارم بدون ترس ازدواج کنم .
دلم تنگ شده واسه زمانیکه بدون ترس از افتادن یا بد راه رفتن (پچ پچ دیگران) با همسرم راه برم .
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : aztab , simin , 0MID , arezooo82 , پریا حقیقت پور
(2015/04/25, 06:43 AM)farda20032020 نوشته است: دلم تنگ شده واسه موقعی که بدون ترس برم خواستگاری و با اونیکه دوست میدارم بدون ترس ازدواج کنم .
دلم تنگ شده واسه زمانیکه بدون ترس از افتادن یا بد راه رفتن (پچ پچ دیگران) با همسرم راه برم .
رفیق نترس چرا باید ترسو تو خودت راه بدی وقتی که سحر نزدیک است ایشالله به آرزوت میرسی

(2015/04/25, 06:43 AM)سمیرا67 نوشته است: من به یکی از خواستگارام که خیلی سمج بود گفتم ms دارم فکر میکردم بره رفت تحقیق کرده برگشته والا شعور بعضیا خیلی بالاست

به به عزیزم اون سمج نیست اون عاشقته

تشکر شده توسط : farda20032020 , mohammad mehdi , 0MID , arezooo82 , سمیرا67 , پریا حقیقت پور
ان شا ا...

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : 0MID , پریا حقیقت پور
منکه تو هفت سال ازدواجم جز تحقیرشدن واسه بیماریم هیچ خیری عایدم نشد......sad2sad2
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : mahdie , farda20032020 , majid1 , arezooo82 , mj.ny-luise , پریا حقیقت پور , یاسی , successful
بعد میگن ازدواج واسه ما بدبختا خوبه smilingsmiling

تشکر شده توسط : arezooo82 , majid1 , 0MID , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 384
  • 385
  • 386(current)
  • 387
  • 388
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,227 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,827 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,509 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,206 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,118 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست