•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 353
  • 354
  • 355(current)
  • 356
  • 357
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
1سوال برام پیش اومده ایا برا ازدواج بیمار ام اس از طرف انجمن ام اس هم وام میدنconfused
 تشکر شده توسط : ehsank , DavidBili
سواله خوبیه، نمی دونم کی باید جواب بده!
با چقدر وام کارتون راه میافته؟
 تشکر شده توسط : kohedard , نونا
خیلی خوشال شدم که بحثه تلخ و شیرینه ازدواج اینجا مطرح شده.
5 صفحه ی آخره این تاپیک رو خوندم، چه کامنتهای قشنگی!
اگه اجازه بدین پابرهنه بپرم وسط بحثتون:
بهرهال اکثر جوونها دنباله یکی هستن که زندگی راهت و آرومی داشته باشن، با طرفشون برن کنار ساحل قدم بزنن، برن مسافرت و خوشگذرونی، خلاصه از قافله عقب نمونن. خیلی هم خوب!

تنها عده ی قلیلی هستن که فهمیده اند این دنیا "داره مکافاته" و نباید خوشی رو در این دنیا دنبالش گشت! با خدا قمار عشق می کنن و طعم عشق رو به هم نوعشون می چشونن.
آن کیست که از راه کرم با چون منی یاری کند....
 تشکر شده توسط : kohedard , elhamtanha , نونا
(2014/06/16, 09:51 PM)ehsank نوشته است: سواله خوبیه، نمی دونم کی باید جواب بده!
با چقدر وام کارتون راه میافته؟

اگه شما رایس بانک باشی با60-70ملیونconfused
 تشکر شده توسط : ehsank , paeeze , DavidBili
بچه ها سلام
کاش میشدهمه چی روباپول خرید
وقتی میفهمن msدارم انگاراژدها دیدن
اینوچکار کنم؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
 تشکر شده توسط : Exhautless , elhamtanha , مریم۷۲ , DavidBili , ارکیده , زرگر
(2014/06/17, 12:13 AM)علی ۶۵ نوشته است: بچه ها سلام
کاش میشدهمه چی روباپول خرید
وقتی میفهمن msدارم انگاراژدها دیدن
اینوچکار کنم؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh

فقط میتونم بگم براشون متاسفم!
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , همسر یک قهرمان , برگ 7 , kohedard , مریم 1361 , مریم۷۲ , elhamtanha , ارکیده
هرچی یه
سنی داره اینم تمام میشه ومن ازدواج نمیکنم آهconfused
...
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , همراز , برگ 7 , اميدوار , Exhautless , kohedard , مریم 1361 , مریم۷۲ , آرزو
(2014/06/16, 10:57 PM)ehsank نوشته است: خیلی خوشال شدم که بحثه تلخ و شیرینه ازدواج اینجا مطرح شده.
5 صفحه ی آخره این تاپیک رو خوندم، چه کامنتهای قشنگی!
اگه اجازه بدین پابرهنه بپرم وسط بحثتون:
بهرهال اکثر جوونها دنباله یکی هستن که زندگی راهت و آرومی داشته باشن، با طرفشون برن کنار ساحل قدم بزنن، برن مسافرت و خوشگذرونی، خلاصه از قافله عقب نمونن. خیلی هم خوب!

تنها عده ی قلیلی هستن که فهمیده اند این دنیا "داره مکافاته" و نباید خوشی رو در این دنیا دنبالش گشت! با خدا قمار عشق می کنن و طعم عشق رو به هم نوعشون می چشونن.
آن کیست که از راه کرم با چون منی یاری کند....

اقا احسان سلام.
متشکرم از اینکه به نیت خیر وارد این انجمن شدی. و قصد کمک به بچه ها رو داری.
بسیاری از بچه هایی که ام اس دارند از خیلی از افراد به ظاهر سالم، سرحال تر هستند و همپای اونا تو جامعه کار، ورزش، فعالیت های اجتماعی و .... دارند.
اونا قادرند کوه نوردهای قابلی باشند. و یا مسافت طولانی رو دوچرخه سواری کنندو...
اونا میتونند مثل خیلی های دیگه از لذت دریا و جنگل و کوه ودشت و.... بدون هیچ مشکلی برخوردار بشن.
اونا میتونن بهترین زندگی رو بدون نیاز به ترحم دیگران داشته باشن.همانطوری که مردم نسبت به خیلی دیگه از بیماریها این دید رو ندارن.
مشکل توی مسایل بالا خلاصه نمیشه. مشکل ما ام اسی ها از جامعه و برداشت ناقصی است که از بیماری ام اس داره و روز به روز هم داره دید مردم رو نسبت به این بیماری منفی تر میکنه.
نمیدونم من حرفتون رو بد برداشت کردم یا منظورتون همینه.
ولی ای کاش در ابتدا کمی بیشتر با این بیماری اشنا بشید و در مرحله بعد کمک کنید دید مردم نسبت به این بیماری مثبت بشه. در این صورت بهترین کمک رو کردید.
بازهم ممنونم
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : minoshka , همسر یک قهرمان , اميدوار , paeeze , ehsan 10054 , kohedard , مریم 1361 , شیوا29 , تنها , ارکیده
با سلام اگر ممكن است آدرس دكترت را آقاي سيد جلال حسيني

را برايم بفرست با تشكر قبلي
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , kohedard
سلام اول اینکه انجمن هیچ وام ازدواجی نمیده شاید اونم شاید ممکنه یه وسیله ای چیزی بده مثلا به من یه فرش 12 متری دادن ، دوما : باید بری بهزیستی فرم درخواست پر کنی که یه مبلغی رو بلاعوض میدن ممکنه امسال بیشتر شده باشه ولی سال 92 مبلغش 1 میلیون تومان بود
گاهی سکوت برای بقا لازمه ؛نشکونش
 تشکر شده توسط : kohedard , tinookhe , paeeze , شیوا29 , ehsank , تنها

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 353
  • 354
  • 355(current)
  • 356
  • 357
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,252 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,884 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,546 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,392 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,125 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست