•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 341
  • 342
  • 343(current)
  • 344
  • 345
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام حکمت جان
مریضی ما اونقدرم که فکر میکنی ترسناک نیست فقط اسمش بد دراومده
وگرنه میتونی باهاش دوست بی که اگه دوست بشی اونم باهات دوست میشه و هیچ مشکلی توکل به خدا نخواهی داشت
خوش اومدی تو اون جمع دوستانه
اینجا دوستانی پیدا خواهی کرد که مثل خواهر و برادر هم کمکت میکنند و هم هواتو دارن
پس نگران هیچی نباش
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : omid_nejad , عسل راد , سمیرا , حکمت خدا , kohedard , 111reza , مریم امیدوار
Rainbow 
اصلا نمیشه نگفت! فردا خواستی بچه دار شی اگه داروها روجنین تاثیر بدی بذاره که دیگه یعنی بدبختی به معنای واقعی.
راستی سالومه جون من تا حالا این اسمو نشنیده بودم خیلیییی واسم جالبه اسمت .فکر کنم اگه دختر داشتم اسمشو همین میذاشتم (البته اگه مسلمون بودم)
پروردگارم ! آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنچنان بمیرانم که به وجد نیاید کسی از نبودنم.
 تشکر شده توسط : آنا , kohedard , 111reza
سلام. من از وقی فهمیدم ام اس دارم تصمیم گرفتم هیچ کسی رو وارد زندگیم نکنم مگر اینکه ارزشش رو داشته باشه اون زمان مطمئنم با کمال صداقت این موضوع و تمام مشکلاتش رو میگم. حقیقت اینه خیلی از ما ها زندگی بهتری نسبت به مردم عادی داریم چون قدر لحظه لحظه هامون رو میدونیم من خودم از وقتی فهمیدم زندگیم خیلی بهتر و هدفدارتر شد اما متاسفانه خیلی ها اینجوری فکر نمی کنند. قطعا اگر کسی ما رو برای خودمون بخواد این موضوع براش بی اهمیت میشه مخصوصا وقتی با زندگیمون بیشتر اشنا بشه.
وسیع باش و تنها و سر به زیر و سخت ۰۰۰
 تشکر شده توسط : kohedard , 111reza , رهاورد , برگ 7 , مریم امیدوار
من میخوام ازدواج بکنم مشکلمم ام اس نیست فقط چون وضع مالیم ناجوره نمیتونم اصلا کی کفته که من چون ام اس دارم نباید ازدواج کنم به خدا اینا همش حرفه اخه کی از فرداش خبر دارهparty0048.gif
 تشکر شده توسط : Exhautless , 111reza , رهاورد , مریم امیدوار , spring
اگه بگی بزار پولدار بشم بعد ازدواج کنم اشتباه هست
سه دسته موفق هست اولی دسته زود از خانواده جدا بشه دسته دوم زود ازدواج کنه دسته سوم زود کار پیدا کنه و بازنششته شه
 تشکر شده توسط : 111reza , kohedard
بابا مگه چیه؟؟؟؟این یه پرسه ایه که دیر یازود تو زمان خودش اتفاق میوفته...گیرم نیوفته...ربطیم به ام اس نداره...
درسته یکم سختتر میشه اما نشد نداره
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : 111reza , ms13 , رهاورد , kohedard , مریم امیدوار , spring
(2014/04/04, 03:57 PM)ms13 نوشته است: اگه بگی بزار پولدار بشم بعد ازدواج کنم اشتباه هست
سه دسته موفق هست اولی دسته زود از خانواده جدا بشه دسته دوم زود ازدواج کنه دسته سوم زود کار پیدا کنه و بازنششته شه

به نظرت با بی پولی به کسی بگی ام اس هم داری کسی باهات ازدواج میکنه اگه ازدواج بکنه مطمعن باش مخش ایب دارهangry3angry3angry3
 تشکر شده توسط : مریییم , مریم امیدوار , Exhautless , booshveg
من که از اول بیماریم کلن بیخیال ازدواج بودم
ولی یه مورد مثل خودم پیدا شد که حسابی نقره داغم کرد
حالا هم خوش و خرم بدون اینکه بخوام به ازدواج فکر کنم زندگی میکنم
ولی میدونم یه روز اگه عمرم قد بده با یه آدم خیلی خوب ازدواج میکنم
البته زهی خیال باطل!!!
 تشکر شده توسط : مینا غلام نژاد , booshveg
(2014/04/05, 02:26 AM)كوه درد نوشته است:
(2014/04/04, 03:57 PM)ms13 نوشته است: اگه بگی بزار پولدار بشم بعد ازدواج کنم اشتباه هست

به نظرت با بی پولی به کسی بگی ام اس هم داری کسی باهات ازدواج میکنه اگه ازدواج بکنه مطمعن باش مخش ایب دارهangry3angry3angry3
نه اقا اشتباه نکن اول توکلت به خدا باشه بعدش ملاک همه برا ازدواج پول نیست از خدا بخواه درست میشه مگه گناه کردید که مبتلا به ام اس شدید خداهست
 تشکر شده توسط : مینا غلام نژاد , kohedard
(2014/04/05, 06:57 AM)مریم امیدوار نوشته است:
(2014/04/05, 02:26 AM)كوه درد نوشته است:

نه اقا اشتباه نکن اول توکلت به خدا باشه بعدش ملاک همه برا ازدواج پول نیست از خدا بخواه درست میشه مگه گناه کردید که مبتلا به ام اس شدید خداهست

توکل به خدا...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : ms13

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 341
  • 342
  • 343(current)
  • 344
  • 345
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,248 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,856 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,521 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,384 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,125 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست