•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 322
  • 323
  • 324(current)
  • 325
  • 326
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
من فک میکنم کی وچه جوری مطرح کردن این مساله خیلی تاثیرگذاره به نظرمن بهترین موقع توجلسه ی دوم سومه که اگه ازنظراخلاقی شماروپسندیده باشه ویه نموره علاقه تودلش ایجادشده باشه فرصت فک کردن به خودش میده wink2wink2
خداروچه دیدی شایدقبول کردagreement2
کاش میدانستی که جهانم بی توبی الف میشود...
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , OMG! , 111reza , الهه ی ناز
یه چیزی تو همین مایه هاagreement2
فقط شوهرگیر میاد شما چون نمیتونی ونمیخوای واقعیتی به نامms رو مطرح کنی زگهواره تا گور دانش میجوییhappy0065.gifhappy0065.gif
افتادagreement2agreement2agreement2wink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : حنانه74 , 111reza
نه سمیراجون این همه ادم که ام اس دارن ولی بایه ادمی که ام اس نداره ازدواج کردن وخوشبختن ضمن ازدواجم دانش میجویندlaughing3laughing3laughing3
کاش میدانستی که جهانم بی توبی الف میشود...
 تشکر شده توسط : 111reza , سمیرا67
(2013/12/26, 10:30 PM)حنانه74 نوشته است: نه سمیراجون این همه ادم که ام اس دارن ولی بایه ادمی که ام اس نداره ازدواج کردن وخوشبختن ضمن ازدواجم دانش میجویندlaughing3laughing3laughing3

قربون خواهرخوبم که ازدواج روحق ام اسی هام میدونه
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : حنانه74 , 111reza
از نظر شما دو نفر که ام اس دارن نباید باهم ازدواج کنند؟حتما باید با یک فرد سالم ازدواج کنید؟
خانواده هیچ دختری حاضر هست پسری رو قبول کنه که ام اس داره که ایندش مشخص نیست...
من فکر میکنم خانواده هیچ دختری راضی نشه
ولی به نظرم این ظلمه
من خانواده دختری رو میشناسم که ام اس داره ولی پسر ام اسی قبول نمیکند چون میگن نگرانی هامون دوبرابر میشه
حقم میگن
حرف حقم جواب نداره ولی خوب علاقه ات چی؟ اونهم باید بزاری در کوزه ابشو بخوری.علاقه کشکه
اگر عاشق هستم هنوز که هنوزه

نمیخوام دل تو واسه من بسوزه
 تشکر شده توسط : OMG! , مریییم , 111reza , zenith , الهه ی ناز , حنانه74
به نظرتون تو کشورای خارجی هم مثل ما این مشکل رو دارند؟ فکر می کنم شرایط خاص فرهنگی ، اجتماعی ما باعث شده که اما اسیا بیشتر از جای دیگه زندگی شون خالی از عشق و همراه باشه منظورم از همراه هم مشخصه وگرنه همون شرایط اجتماعی باعث شده که اینجا از حمایت خونواده مون برخوردار باشیم Smile (52)
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , kamyab , فاطمه جون
یه بنده خدایی بم گفت واجب نیست که ازدواج کنی
گفت باور کن اینجوری راحت تری هنوز دارم بش فکر میکنمbaybayAngel
...
 تشکر شده توسط : kamyab
(2013/12/27, 12:14 PM)ehsan 10054 نوشته است: یه بنده خدایی بم گفت واجب نیست که ازدواج کنی
گفت باور کن اینجوری راحت تری هنوز دارم بش فکر میکنمbaybayAngel

خب اون بنده خدا راست میگه احسان اینجوری نه فقط تو همه اینجوری راحت ترنicon_biggrin
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : kamyab , ehsan 10054 , nader_wanton
به شدت احساس میکنم هرچه سریع تر باید ازدواج کنم
قبلا زیاد به ازدواج فکر نمی کردم الان میگم اگر ازدواج کرده بودم آرامشم خیلی بیشتر بود خیالم راحت تر بود
الان باید با یکی حرف بزنم که بدونم ماله خودمه زودگذر نیست موندنیه ولی چنین کسی رو نمیشه یافت
چون اگر سالم باشه شاید بعدا که از ظاهر مشخص شد اون دیگه نخواد یا خودم کلا این طوری حال نمی کنم که احساس کنم دارم تحمیل میشم به کسی و اگر ام اس داشته باشه هم به دلایل موجهی بازم نمی خواد
خودشم بخواد خانوادش نمی خواد
بستگی به ادمش داره شاید خیلی ها بتونن با تنهایی سرکنن ولی من ادم این حرفا نیستم من می خوام زندگی تشکیل بدم Dodgy
زن بچه نوه Tongue
اگر عاشق هستم هنوز که هنوزه

نمیخوام دل تو واسه من بسوزه
 تشکر شده توسط : مریییم , ehsan 10054 , zenith , حنانه74 , برگ 7 , فاطمه جون , nader_wanton
ازدواج دو تا ام اسی واقعا دل و جرئت میخواد
اینکه هر دو طرف با اطمینان اینکارو بکنن
 تشکر شده توسط : 111reza , kamyab , kaveh_plus , حنانه74 , مرتضی , nader_wanton

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 322
  • 323
  • 324(current)
  • 325
  • 326
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,188 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,743 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,428 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,859 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
8 مهمان