•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 304
  • 305
  • 306(current)
  • 307
  • 308
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
ازدواج خوب بییید love28love28به شرطی که شریک زندگیتو درست انتخاب کنی به قول پروانه جووووون خودمون بین ام اس ها کلی دخمل و پسر مجرد دالیییییییییییم هولااا هولااااااااااااا happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
بزرگترین اقیانوس جهان (آرام) است پس آرام باش تا (بزرگ)شوی
 تشکر شده توسط : الهام ج , visko , simin , arezooo82 , فاطمه جون , بیخیال , zmm
بستگی به طرفت داره

هستند زن و شوهرایی که یکی تا مریض میشه اون یکی ولش میکنه

برعکس این قضیه هم مصداق داره ولی خدایی خیلی کم

خیلی از بچه ها هستن هم قیافه دارن هم تحصیلکرده هستن و هم اخلاق و منش دارن

تو اطرافیان خودم

قصد ازدواج هم داشتند ولی چندین مورد به دلیل بیماری جواب رد شنیدن

واقعا اونایی که طرفشون ولشون نکرده و به هم رسیدن باید قدر طرف مقابل رو خیلی بدونن
 تشکر شده توسط : رامنا , طلایی , zenith , visko , simin , نازلی , arezooo82 , kiana , nazanin200312 , برگ 7 , بیخیال , zmm
ولی من خیلی نگرانم که هیچوقت ازدواج نکنم ...
بیشتر وقتا ترجیح میدم بهش فکر نکم تا دپرس نشمsad
 تشکر شده توسط : visko , simin , elham 66 , فاطمه جون , بیخیال
همش به طرف مقابلت بستگی داره. زندگی زیر یه سقف خیلی خیلی جدی.
 تشکر شده توسط : visko , simin , بیخیال
هرکسی قسمتی داره مطمنا قسمت هیچکیم تنهایی نیست پس مطمن باشید وقتی که موقش بشه همه چی حل میشه.نگران نباشید خدا خودش هوامونو داره
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , simin , royaaa , نازلی , arezooo82 , kiana , برگ 7 , بیخیال , perspolis
واسه من خوب راه رفتن مهمتر از ازدواجه.دیگه خسته شدم از نگاه های ترحم برانگیز مردم!!!

ازدواج خوبه ولی من به این نتیجه رسیدم که دیگه نباید بهش فکر کنم.میگن ازدواج حق همس اما بعضی از حقا رو هیچ جوره نمیتونی بگیری.منم فهمیدم نمیتونم این حقی که باید از آدم دو پا بگیرمو،بگیرم!!پس اولویت زندگیمو تغییر دادم و گفتم حقی رو بخوام که در گرفتنش پای هیچ آدمی نباشه.حق خوب راه رفتنو خواستم که اوونم باید فقط و فقط از خدا خوست.
 تشکر شده توسط : visko , simin , رامنا , برگ 7 , Exhautless , kiana , بیخیال
(2013/08/27, 12:04 PM)moon light نوشته است: واسه من خوب راه رفتن مهمتر از ازدواجه.دیگه خسته شدم از نگاه های ترحم برانگیز مردم!!!

ازدواج خوبه ولی من به این نتیجه رسیدم که دیگه نباید بهش فکر کنم.میگن ازدواج حق همس اما بعضی از حقا رو هیچ جوره نمیتونی بگیری.منم فهمیدم نمیتونم این حقی که باید از آدم دو پا بگیرمو،بگیرم!!پس اولویت زندگیمو تغییر دادم و گفتم حقی رو بخوام که در گرفتنش پای هیچ آدمی نباشه.حق خوب راه رفتنو خواستم که اوونم باید فقط و فقط از خدا خوست.

ایشالله مشکلت حل بشه
 تشکر شده توسط : simin , رامنا , برگ 7 , Exhautless , بیخیال , perspolis
نظرتون چیه بچه ها؟؟؟

تشکر شده توسط : simin , نازلی , رامنا , moon light , برگ 7 , nazanin200312
دقت کردین؟فقط مردادیا هستن که با هرکی ازدواج کنن بد نمیشه ازدواجشون!پس نتیجه چی میشه؟
فقط با مردادی ها ازدواج کنید!!
 تشکر شده توسط : رامنا , arezooo82 , nazanin200312 , بیخیال
سلام بچه ها من ام اس دارم الانم 1سال و خورده ایه ازدواج کردم حالا هم باردارم
به نظر من آرامش میتونه خیلی مشکلات 12 بیمار ام اسی رو برطرف کنه به شرطی که طرف واقعا با همه چیزه بیمار ام اسی کنار بیاد و حتی اگه الان مشکل خاصی ندارید مشکلات آینده و بد بداشو بفهمه و با عقلش تصمیم بگیره نه از روی ترحم
 تشکر شده توسط : رامنا , moon light , الهام ج , elham 66 , برگ 7 , بیخیال , zmm

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 304
  • 305
  • 306(current)
  • 307
  • 308
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,209 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,759 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,445 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,970 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان