•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 303
  • 304
  • 305(current)
  • 306
  • 307
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
هیچی برا گفتن ندارم
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : spring , minoshka , kiana , kamal
چرا حرفي نداري؟اگه تو صف نونوايي باشي يكي بره تو نوبتت و بره جلو هيچي بهش نميگي؟؟؟واقعــــــــــــــــــاconfused2
عشق و زندگي از نون هم واجب تره و حق هر كسي هستش نبايد بزاري ديگري ازت جلو بزنه fighting0030.gif
ام اس هست درست شرايط برا ماها فرق ميكنه درست icon_cryاما قرار نيست عقب نشيني كنيمagreement2
ما معتاد يا چيزي شبيه اون نيستيم كه با اختيار و انتخاب خودمون گرفتار شده باشيم پس نبايد خجل و نگران باشيمwink2
فعلا خيلي ها هستن سن اشون زياده و سالم هستن اما مجردن اما مهم اينكه نااميد نباشيم و دست از تلاش بر نداريمicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : spring , kiana , mari , nazanin200312 , visko , ehsan 10054 , رامنا , حسن , minoshka , behbab , asmg , ابراهیم , arezooo82 , برگ 7 , zmm
AngelAngelAngelAngelAngel

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

تشکر شده توسط : spring , mari , minoshka , الهام ج , ابراهیم , zenith , برگ 7
باسلام خدمت همه ی دوستان عزیز
اره من با اینکه خیلی ها اشنایی درست ودرمونی بااین هم خونه ی ما ندارن موافقم ولی به قول خیلیاتون این یه امتحانShyنظر من خودم اینه پیش هوه ی دوستانم این صحبت رو دارم که خدا یه جور خاص ماها رو دوست داره به این خاطره یه بیماری خاص هم بهمون داده من به همه ی بچه های انجمن البته اونایی که احتیاج دارن میگم بین خودمون دنبادیگه رو بهتر درک میکنیدagreement2البته ما کسایی رو هم داریم که درکشون نسبت به این بیماری زیاده مثلا عشق خودم شاید باورتون نشه بعضی مواقه که من خسته میشم اون بایه روحیه ی عجیب منو کمک میکنهicon_questionولی ایت رو بهتون بگم اصلا بیماریم رو از کسی مخفی نمیکنم تازه خیلی جاهادر موردش حرف میزنم که حداقل بتونم تاجایی که میشه بهشون بفهمونم اونجوری که اونا فکر میکنن نیس پس مامیتوانیمagreement2icon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : visko , nazanin200312 , aster , neda.n , minoshka , ابراهیم , zenith , نازلی
داشتم فکر میکردم
گفتم هر که ازدواج میکند باید ک کو ه باشد که
زیره مشکلات مانند بید مجنون خم نشود اونوقت مرد و زن شاید بتونند زندگی کنندangry2
...
 تشکر شده توسط : FBF , aster , الهام ج , visko , kiana , mmz
خداحافظ ازدواااااااااااااااااااجangry2

تشکر شده توسط : الهام ج
بچه ها بنظرتون هرکی بفهمه ما ام اس داریم باهامون ازدواج نمیکنهsad2؟
 تشکر شده توسط : الهام ج
(2013/08/15, 11:55 PM)پروانه نوشته است: چرا حرفي نداري؟اگه تو صف نونوايي باشي يكي بره تو نوبتت و بره جلو هيچي بهش نميگي؟؟؟واقعــــــــــــــــــاconfused2
عشق و زندگي از نون هم واجب تره و حق هر كسي هستش نبايد بزاري ديگري ازت جلو بزنه fighting0030.gif
ام اس هست درست شرايط برا ماها فرق ميكنه درست icon_cryاما قرار نيست عقب نشيني كنيمagreement2
ما معتاد يا چيزي شبيه اون نيستيم كه با اختيار و انتخاب خودمون گرفتار شده باشيم پس نبايد خجل و نگران باشيمwink2
فعلا خيلي ها هستن سن اشون زياده و سالم هستن اما مجردن اما مهم اينكه نااميد نباشيم و دست از تلاش بر نداريمicon_question

(2013/08/24, 08:32 PM)طلایی نوشته است: بچه ها بنظرتون هرکی بفهمه ما ام اس داریم باهامون ازدواج نمیکنهsad2؟
اصلا این طوری نیست. اونی که واقعا دوستت داشته باشه و در مورد این بیماری اطلاعات خوبی داشته باشه و اگه تو هم خصوصیات خوبی داشته باشی (یعنی اخلاق، رفتار و ...) حتما باهات زندگی می کنه.
 تشکر شده توسط : الهام ج , رامنا , zenith , visko
چقدر قشنگ هست ازدواج یکی کامل شدن
چقدر قشنگ هست به یکی اعتمد کردنHeart
...
 تشکر شده توسط : الهام ج , visko
به نکته مثبت ام اس فکر کنبد
ام اس راهی است برای فرار از ازدواج
خودش همه چیزو درست میکنهlaughing3laughing3laughing3
شوخی کردم نا امیدی عین ناشکریه
زندگی
 تشکر شده توسط : رامنا , ehsan 10054 , damoun , visko , liliyam , kiana

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 303
  • 304
  • 305(current)
  • 306
  • 307
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,173 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,720 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,406 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,752 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
38 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست