•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 299
  • 300
  • 301(current)
  • 302
  • 303
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2013/07/06, 04:14 PM)free نوشته است: یعنی باید تا ابد مثل خدا که تنهاست تنها باشیم؟این بیماری همه درای زندگیمو بست...sad ازدواج به درک بقیم خراب کرد لعنتیsad2
چقدر غمگین صحبت میکنین!
برای هر فردی در دنیا یه جفت قرار داده شده
هر کس اندازه ی خودش
من اونبار به یگی دیگه هم گفتم ، وقتی شما سلامتی رو کامل ندارین خب باید بپذیرین که طرف مقابل هم همه چیو کامل نداشته باشه. همین جمله رو اون شخص مثلا قبول نداشت و میخواست همه ی برنامه هاش مثل قبل باشه و ازدواجش هم مثل قبل

این نظر شخصیمه

خیلی از بیمارهای ام اس ازدواج میکنن
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hadisss , FBF , برگ 7 , visko , omid , Arezu Esmaeili , سورنا , kiana
با سلام ......جمله بسیار بسیارجالبی برای امضاتون انتخاب کرده اید.جمله بامعنی ....همشه باید امید داشته باشید......تنها چیزی که انسان را به اوج خوشبختی می رسونه .امید است واستقامت دوست عزیز...بی خیال این چیزها باش نیندیش به پیش پا دور را نگاه کن ......به ستاره ها خواهم سپرد بر جاده های شبت بتابند تا مسیر ارزوهایت بی نور نماند!!!!!!!
 تشکر شده توسط : برگ 7 , Arezu Esmaeili , سورنا , hadisss
کسایی که میگن من ازدواج رو بخاطر ام اس فراموش کردم! یا کسایی که میگن من چون ام اس دارم کسی با من ازدواج نمیکنه! یا کسایی که میگن اگه دو تا ام اسی با هم ازدواج کنن بهتره! یا کسایی که میگن یکی باید سالم باشه بخاطر اینکه 10 سال یا 20 سال دیگه رو هم فکرشو باید بکنید!
باید به همتون بگم نقش خدا رو این وسط پاک فراموش کردید! این جملات و این روزاتون رو یادتون باشه،چند سال دیگه خندتون میگیره! خدا همچین کارارو درست میکنه که خودمونم نمیفهمیم چطوری شد! تو زندگی من هم آدمای زیادی اومدن و تا شنیدن ام اس دارم،رفتن! یکیشونم که خودش مشکلی نداشت، مامانه فهمید و نذاشت.اولش مثل شما فکر میکردم ولی رفته رفته فهمیدم کار خدا بود که نشد! چرا که اگه همون موقع با اولین نفری که اومد،ازدواج کرده بودم،الان تو این موقعیت خوب تحصیلی و کاری نبودم! باید بچه تر و خشک میکردم!

پس صبر کنید و همه چیزو بسپرید به خود خدا Smile
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : برگ 7 , hadisss , paeeze , visko , spring , omid , فاطمه جون , Arezu Esmaeili , سورنا
آرزو جان منم با حرفهای تو کاملاً موافقمsmiling smiling smiling smiling
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : arezooo82 , Arezu Esmaeili , سورنا
(2013/07/06, 09:06 PM)arezooo82 نوشته است: کسایی که میگن من ازدواج رو بخاطر ام اس فراموش کردم! یا کسایی که میگن من چون ام اس دارم کسی با من ازدواج نمیکنه! یا کسایی که میگن اگه دو تا ام اسی با هم ازدواج کنن بهتره! یا کسایی که میگن یکی باید سالم باشه بخاطر اینکه 10 سال یا 20 سال دیگه رو هم فکرشو باید بکنید!
باید به همتون بگم نقش خدا رو این وسط پاک فراموش کردید! این جملات و این روزاتون رو یادتون باشه،چند سال دیگه خندتون میگیره! خدا همچین کارارو درست میکنه که خودمونم نمیفهمیم چطوری شد! تو زندگی من هم آدمای زیادی اومدن و تا شنیدن ام اس دارم،رفتن! یکیشونم که خودش مشکلی نداشت، مامانه فهمید و نذاشت.اولش مثل شما فکر میکردم ولی رفته رفته فهمیدم کار خدا بود که نشد! چرا که اگه همون موقع با اولین نفری که اومد،ازدواج کرده بودم،الان تو این موقعیت خوب تحصیلی و کاری نبودم! باید بچه تر و خشک میکردم!

اینجا عزیزانی که صاحب کودک هستن هم میانااااااconfused

خب مگه چیه من دلم میخواد بچه ترو خشک کنم یکی دیگه دلش نمیخواد ....اینکه یه نفر مادر خونه بشه دلیل بر بدبختی نیست یکی هم بره اتاوا استاد دانشگاه بشه و هیچ وقت ازدواج نکنه چون داره پیشرفت میکنه دلیل برخوشبختیش نیست.

یه سری چیزا رو نباید به هم ربط داد!!!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : earth , MFhealth , ابراهیم , visko , omid , Arezu Esmaeili , سورنا , kiana
(2013/07/06, 09:42 PM)paeeze نوشته است:
(2013/07/06, 09:06 PM)arezooo82 نوشته است: کسایی که میگن من ازدواج رو بخاطر ام اس فراموش کردم! یا کسایی که میگن من چون ام اس دارم کسی با من ازدواج نمیکنه! یا کسایی که میگن اگه دو تا ام اسی با هم ازدواج کنن بهتره! یا کسایی که میگن یکی باید سالم باشه بخاطر اینکه 10 سال یا 20 سال دیگه رو هم فکرشو باید بکنید!

اینجا عزیزانی که صاحب کودک هستن هم میانااااااconfused

خب مگه چیه من دلم میخواد بچه ترو خشک کنم یکی دیگه دلش نمیخواد ....اینکه یه نفر مادر خونه بشه دلیل بر بدبختی نیست یکی هم بره اتاوا استاد دانشگاه بشه و هیچ وقت ازدواج نکنه چون داره پیشرفت میکنه دلیل برخوشبختیش نیست.

یه سری چیزا رو نباید به هم ربط داد!!!!

عزیزم شما انگار کلا متوجه نشدی من چی میگم!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : Arezu Esmaeili , سورنا
بله اگه خدا بخواد اصلا نمیفهمی چی شد یهو میبینی نشستی پای سفره و طرف مقابل به اندازه تمام هیکلش دوستت داره ولی خب باید بالاخره اتفاق بیفته یهو نمیشه که ولی اگه خدا بخواد همه چیزهاییکه فکر نمیکنی میشه
ایشالله برای همه دوستان اتفاق بیفته ایشالله icon_question

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : omid , arezooo82 , فاطمه جون , Arezu Esmaeili , سورنا , kiana
نقل قول: عزیزم شما انگار کلا متوجه نشدی من چی میگم!

برعکس !!!!دقیقا میدونم هر یوزری چی تو ذهنشهsmiling

ام اس گرفتن دلیل بر برتری نیست، یا اینکه زندگیه فردی صرفا به دلیل ام اس بخواد روند بهتری از قبل بگیره یا اینکه چون خدا مارو دوست داره ام اس داده یا هر بیماری دیگه.از منظر های مختلف میتونم موضوع رو بسط بدم ولی ظاهرا با مباحث مذهبی تداخل میکنه و احتمال میره که یه سری از باور ها رو من دارم به چالش میکشم و یه عده از دوستان ممکنه ناراحت بشن !در حالی که کل ماجرا چیز دیگه ایه....
اینو 1000 بار تو سایت با بچه ها صحبت کردم ولی ظاهرا ....

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : FBF , Arezu Esmaeili , سورنا , kiana
به نظر من برای یه ازدواچ موفق هر دو طرف اول باید بفهمن که هدفشون از ازدواج چیه ؟؟؟ فرار از موقعیت فعلی یا تکامل و یا هر هدف دیگه مشخص کردن این هدف خیلی مهمه اگه آدم ندونه برای چی میخواد ازدواج کنه نمیتونه با مسایل کنار بیاد خیلی زود خسته میشه .حالا یه موقع ممکنه یکی از دو طرف یا هر دو طرف بیمار باشن اون یکم حساس تر میکنه کار رو و نیاز به دقت بیشتری هست
 تشکر شده توسط : omid , saeid , arezooo82 , Arezu Esmaeili , سورنا
اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخی
اااااااااااااااااااااااااااای مزدوجی............
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : movahedi , Arezu Esmaeili , سورنا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 299
  • 300
  • 301(current)
  • 302
  • 303
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,206 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,759 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,444 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,957 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
9 مهمان