•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2010/06/11, 10:54 PM)Matilat نوشته است: بايد نذري بديم
ميگم مامان حالا كه داداش محسن پيدا شده ،‌بهش زنگ بزن ببين دوست و رفيق خارجكي داره با من شوهر بشه؟

آره مادر
اتفاقا خودمم به این موضوع فک کردم
ولی گفتم بذار اول هممون به سلامتی بریم اونوره آب . بعد اونجا خودمون میگردیم یه پسره توپ تور میکنیم smilingSmile (52)
آنارام باشید
(2010/06/11, 10:48 PM)anaram نوشته است: یاد بگیر بهنام
به این میگن یه برادره فداکار
راستی بهنام فهمیدم اون یکی داداشتم پیدا شده؟
جونه من؟
راس میگی؟
این عکسی که سعیده گذاشته همین محسن داداشته؟
کجاس؟
چیکار میکنه؟
چرا خبری ازش نیست
بچه ها آماده شین . باید یه سوره اساسی ترتیب بدیم بمناسبت پیدا شدنه داداشتون محسن icon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrin
بهنام مادر ببین بلیطی چیزی گیر میاد همه بلند شیم بریم ور دله داداشت ؟
خب اگه وضعش خوبه بذار یه نون و نوایی به ما هم برسه .
هر چی باشه فک فامیلشیم . از یه خونیم

چشم ننه! همه چیزو راجع به محسن میگم...

ایشالا میریم پیشش همگی! icon_biggrin ننه باید واسه دیدنش بریم لباس نو بیگیریم!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
(2010/06/11, 10:48 PM)anaram نوشته است: یاد بگیر بهنام
به این میگن یه برادره فداکار
راستی بهنام فهمیدم اون یکی داداشتم پیدا شده؟
جونه من؟
راس میگی؟
این عکسی که سعیده گذاشته همین محسن داداشته؟
کجاس؟
چیکار میکنه؟
چرا خبری ازش نیست
بچه ها آماده شین . باید یه سوره اساسی ترتیب بدیم بمناسبت پیدا شدنه داداشتون محسن icon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrin
بهنام مادر ببین بلیطی چیزی گیر میاد همه بلند شیم بریم ور دله داداشت ؟
خب اگه وضعش خوبه بذار یه نون و نوایی به ما هم برسه .
هر چی باشه فک فامیلشیم . از یه خونیم
واقعا دستت درد نکنه آبجی.خوب حقمو گذاشتی کف دستم.مگه من تو این 20 سال واستون کم گذاشتم که میخوای پاشی بری بلاد کفر که به یه نون و نوایی برسی؟مردم بشنون چی میگن؟
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
(2010/06/11, 10:56 PM)anaram نوشته است: آره مادر
اتفاقا خودمم به این موضوع فک کردم
ولی گفتم بذار اول هممون به سلامتی بریم اونوره آب . بعد اونجا خودمون میگردیم یه پسره توپ تور میکنیم smilingSmile (52)
قربون مامان فهميدم برم
جووووونمي بالاخره بختم باز شد :35:
خان دايي توام بيا بريم شايد يكيو واست پيدا كرديم wink2
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2010/06/11, 10:58 PM)Matilat نوشته است: قربون مامان فهميدم برم
جووووونمي بالاخره بختم باز شد :35:
خان دايي توام بيا بريم شايد يكيو واست پيدا كرديم wink2
بشکنه این دست که نمک نداره.مگه من کم گذاشتم واستون؟ها؟مردم بشنون چی میگن؟ها؟نمیگن خان داییشون واسشون کم خدمت کرده که اینا پامیشن میرن اونور آب تا واسه خودشون به پول و پله برسن و شوهر پیدا کنن؟نمیگن داییشون بی غیرته؟به ای سبیلام نمیخندن؟خوب ماد رو دختر حقمو گذاشتید کف دستم.این بئد جواب این همه محبتم؟دستت درد نکنه خواهر که یه همچین دختری تربیت کردی که واستاده رو در روی خان داییشو به روی داییش میگه من شوهر میخوام.confused confused confused
(2010/06/11, 10:57 PM)tanha نوشته است: چشم ننه! همه چیزو راجع به محسن میگم...

ایشالا میریم پیشش همگی! icon_biggrin ننه باید واسه دیدنش بریم لباس نو بیگیریم!
آفرین
فقط مادر جون باید یاد بگیری از حالا به بعد این لفظه لاتیه ننه رو از زبونت برداری بهم بگی مامی
مامی آنی یا مامی آنا یا مامی آنارام
یا بگی مام
(2010/06/11, 10:58 PM)mirali نوشته است: واقعا دستت درد نکنه آبجی.خوب حقمو گذاشتی کف دستم.مگه من تو این 20 سال واستون کم گذاشتم که میخوای پاشی بری بلاد کفر که به یه نون و نوایی برسی؟مردم بشنون چی میگن؟
داداش جون عزیزم
غصه نخور
تو رو هم میبریم
میگن دخترای فرنگی خیلی خوشگلن agreement2
(2010/06/11, 11:03 PM)mirali نوشته است: بشکنه این دست که نمک نداره.مگه من کم گذاشتم واستون؟ها؟مردم بشنون چی میگن؟ها؟نمیگن خان داییشون واسشون کم خدمت کرده که اینا پامیشن میرن اونور آب تا واسه خودشون به پول و پله برسن و شوهر پیدا کنن؟نمیگن داییشون بی غیرته؟به ای سبیلام نمیخندن؟خوب ماد رو دختر حقمو گذاشتید کف دستم.این بئد جواب این همه محبتم؟دستت درد نکنه خواهر که یه همچین دختری تربیت کردی که واستاده رو در روی خان داییشو به روی داییش میگه من شوهر میخوام.confused confused confused
اوا
شما ناراحت نشو
دم سفر یهو سکته کنی ما چه خاکی بریزیم سرمون؟
د ِ آخه اگه شما بلایی سرت بیاد که ما نمیتونیم سفرو به تعویق بندازیم و بمونیم ازت مراقبت کنیم
بذار دعواهاتو واسه اونور که حداقل یکی باشه ازت مراقبت کنه
confused
آنارام باشید
(2010/06/11, 11:04 PM)anaram نوشته است: آفرین
فقط مادر جون باید یاد بگیری از حالا به بعد این لفظه لاتیه ننه رو از زبونت برداری بهم بگی مامی
یا بگی مام
(2010/06/11, 10:58 PM)mirali نوشته است: واقعا دستت درد نکنه آبجی.خوب حقمو گذاشتی کف دستم.مگه من تو این 20 سال واستون کم گذاشتم که میخوای پاشی بری بلاد کفر که به یه نون و نوایی برسی؟مردم بشنون چی میگن؟
داداش جون عزیزم
غصه نخور
تو رو هم میبریم
میگن دخترای فرنگی خیلی خوشگلن agreement2
(2010/06/11, 11:03 PM)mirali نوشته است: بشکنه این دست که نمک نداره.مگه من کم گذاشتم واستون؟ها؟مردم بشنون چی میگن؟ها؟نمیگن خان داییشون واسشون کم خدمت کرده که اینا پامیشن میرن اونور آب تا واسه خودشون به پول و پله برسن و شوهر پیدا کنن؟نمیگن داییشون بی غیرته؟به ای سبیلام نمیخندن؟خوب ماد رو دختر حقمو گذاشتید کف دستم.این بئد جواب این همه محبتم؟دستت درد نکنه خواهر که یه همچین دختری تربیت کردی که واستاده رو در روی خان داییشو به روی داییش میگه من شوهر میخوام.confused confused confused
اوا
شما ناراحت نشو
دم سفر یهو سکته کنی ما چه خاکی بریزیم سرمون؟
د ِ آخه اگه شما بلایی سرت بیاد که ما نمیتونیم سفرو به تعویق بندازیم و بمونیم ازت مراقبت کنیم
بذار دعواهاتو واسه اونور که حداقل یکی باشه ازت مراقبت کنه
confused

نمیخوام من.همین احترامی که واسم گذاشتید واسم کافیه.
دايي جون حالا كه بابا ندارم توام هي با كمربند سياه و كبودم نكن :38: مگه چي گفتمsad2
به خدا مامان راس ميگه بيا بريم اونجا يه دختر تيتيش ماماني برات ميگيريم wink2
ولي قبلش بايد يه اصلاحيه رو سبيلات انجام بديconfused2 پرفسوريش كن داييlove28
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2010/06/11, 11:04 PM)anaram نوشته است: آفرین
یا بگی مام

باشه ننه! امتحان میکنم یادش میگیرم!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
مامان آني مگه اسمت اقدسه؟
عوضش كردي؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,173 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,723 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,410 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,755 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
40 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست