•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
خوب خوب خوب...

موضوع چیه؟! اینجا چه خبره؟! از اونجایی که حال ندارم بشینم تمامی صفحات گذشته رو بخونم یکی لطفا مفید و مختصر بگه بحث سر چیه؟!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
(2010/06/11, 02:28 PM)tanha نوشته است: خوب خوب خوب...

موضوع چیه؟! اینجا چه خبره؟! از اونجایی که حال ندارم بشینم تمامی صفحات گذشته رو بخونم یکی لطفا مفید و مختصر بگه بحث سر چیه؟!

حالا مگه کلش چقدره؟
ببین میخوایم برای ماتیلات بریم خواستگاری
من مادر عروسم
نازی و پریا و مریم و حمید خواهر برادرای عروسن
علی و حامد شوهر خواهراشن
سحر زن برادرشه
میرعلی هم خان داییشه
تو هم اگه میخوای میتونی یکی دیگه از برادرا باشی حالا چیکار میکنی
هستی یا نه؟Smile (52)
آنارام باشید
(2010/06/11, 05:21 PM)anaram نوشته است: حالا مگه کلش چقدره؟
ببین میخوایم برای ماتیلات بریم خواستگاری
من مادر عروسم
نازی و پریا و مریم و حمید خواهر برادرای عروسن
علی و حامد شوهر خواهراشن
سحر زن برادرشه
میرعلی هم خان داییشه
تو هم اگه میخوای میتونی یکی دیگه از برادرا باشی حالا چیکار میکنی
هستی یا نه؟Smile (52)

مردم از خنده laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

باشه منم یکی از برادراشم!

حالا دوماد کیه؟! خانوادش چه جوریه؟! معتاد نیست؟!

باد هم نمی وزید...
آها یه چیزه دیگه هم هست
باتوجه به اینکه ماتیلات با گرفتنه مهریا کاملن مخالفه انگشت رویه هر پسری بذاره ، بله رو بش میگن
البته خب ما هم جهیزیه نمیدیم
داماد میخواد خودش باید بیاره icon_biggrin
(2010/06/11, 05:27 PM)tanha نوشته است: مردم از خنده laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

باشه منم یکی از برادراشم!

حالا دوماد کیه؟! خانوادش چه جوریه؟! معتاد نیست؟!

حالا داریم میگردیم دنبال یه پسره آفتاب مهتاب ندیده خوب
البته چون من مادره خیلی دموگراتی هستم به حق انتخاب رو داده ام ه خوده ماتیلات
گفتم " مادر جون ببین از کی خوشت میاد ؟ ما بریم برات خواستگاری "
البته خب بقیه ی اعضای خانواده هم اگه پسره خوبی سراغ دارن پیشنهاد بدن خوبه wink2
آنارام باشید
(2009/07/16, 01:53 PM)fariba نوشته است: سلام .منم معتقدم که باید قبل از ازدواج به طرف این مساله رو گفت.و این رو هم میدونم گفتنش به قیمت این تموم میشه که طرف بره و پشت سرشو هم نگاه نکنه. Smile به نظر من تنها در صورتی طرف این مساله رو میپذیره که به خاطر رابطه دوستی قبلی با دختر خانمه و به خاطر شناختی که از اون پیدا کرده متوجه بشه که ام اس مشکل بزرگی نیست.در غیر اینصورت میره سراغ یه مورد ایده التر. Smile (16)
وخلاصه کلام اینکه من خودم رو مساله ازدواج خط کشیدم. Wink

ولی کسی بود که ادعا می کرد خیلیدوستم داره و 2 سال هم با هم دوست بودیم، ولی الن به من میگه داریم به هم عادت می کنیم و باید تمومش کنیم، ببخشید ولی اکثر آقایون همین مدلی هستن، خودخواهند و فقط خودشون مهمند Sad امروز به این نتیجه رسیدم که ای کاش این دوستی هیچ وقت شروع نمیشد، یا شاید هم اشتباه کردم راستش رو گفتم، این هم نتیجه صداقت از روز اول
 تشکر شده توسط : tanha
(2010/06/11, 01:16 AM)anaram نوشته است: وایسا وایسا
عزیزم میر علی میشه داییه عروس
خب خدا رو شکر یه آقایی هم بالای سره خونواده امون پیدا شد
با اجازه ات میر علی خان داداشه منه
عزیزم میگم بیوه ام . نگفته م چطور که ؟
با پیشنهادت کاملن موافقم . همسره شهید بیشتر فاز میده :Smile (52)
حمید هم اگه خیلی دوس داره میتونه بیاد بشه داداشت ، با نامزدش همه لشکر کشی کنیم خونه داماد تا بفهمه خانواده داریمsmiling
تا اینجای کار جمعن میشیم 9 نفرicon_cryconfused
کسی نبود؟ confused
بهنام تو نمیخوای با جده بزرگوارت تشریف بیاری ؟ البته منصب مناسبی برات پیدا نمیکنم . مگه اینکه ت هم بشی داداش عروس . بد نیستا !smiling

سلام خواهر.چرا به من نگفتی که واسه ماتیلات خواستگار اومده؟مگه من خان داییش نیستم؟ها؟مگه من بزرگ فامیل نیستم؟ها؟شنیدم صحبت مهریه شد.از همین الان بگم که به خواستگارا بگی من دختر یکی یه دونه خواهرمو به همین راحتیا شوهرش نمیدم.مهریه هم چیز زیادی نمیخوام.اول از همه 1 جلد کلام الله مجید.1 دست آینه شمعدان طلا.به جای سکه هم که عندالمطالبست من واسه مهریه ماتیلات اولین اختراع جد بزرگ تنها رو میخوام.بدلش هم قبول نیست.دقیقا باید اولین نسخه اولین اختراعش باشه.که همین اول خواستگاری هم مطالبه میکنیم.این یکی که مهمترین قسمت مهریه دختر خواهرمه یادم رفته بود بگم که الان میگم.خواستگار باید واسه خان داییه دختر یه همسر مناسب پیدا کنه که این یکی دیگه عندالمطالبه نیست و از همین الان مطالبش شروع میشه.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
یک مشت نشانه این نیشت که همه یک جور هستند نمی خوام شعار بدم ونمی خوام این ذهنیت را به وجود بیارم همه ما پسرها" پسر شجاع هستیم "
ولی واقعیت این است اگثر ما انسانها اول خودمان را دوست داریم بعد ذیگران را و کمتر
آدمی پیدا میشه که فداکاری کنه
مگه ارزش آن را داشته باشه
ولی این را بدونیم که حکمت هرچه باشه همان میشه (خدایا آن ده که آن به )
(2010/06/11, 09:34 PM)mirali نوشته است: سلام خواهر.چرا به من نگفتی که واسه ماتیلات خواستگار اومده؟مگه من خان داییش نیستم؟ها؟مگه من بزرگ فامیل نیستم؟ها؟شنیدم صحبت مهریه شد.از همین الان بگم که به خواستگارا بگی من دختر یکی یه دونه خواهرمو به همین راحتیا شوهرش نمیدم.مهریه هم چیز زیادی نمیخوام.اول از همه 1 جلد کلام الله مجید.1 دست آینه شمعدان طلا.به جای سکه هم که عندالمطالبست من واسه مهریه ماتیلات اولین اختراع جد بزرگ تنها رو میخوام.بدلش هم قبول نیست.دقیقا باید اولین نسخه اولین اختراعش باشه.که همین اول خواستگاری هم مطالبه میکنیم.

ببخشین اولین اختراع جد من کدوم منظورته؟!!!

باد هم نمی وزید...
(2010/06/11, 09:43 PM)tanha نوشته است: ببخشین اولین اختراع جد من کدوم منظورته؟!!!
منظورم اولین اختراعشه.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
(2010/06/11, 09:47 PM)mirali نوشته است: منظورم اولین اختراعشه.

خوب کدومش؟ Huh
اولین اختراعاتش:
ایجاد سفینه فضایی - شبیه سازی موجودات فضایی - آفتابه - دستگاه جوجه کشی - کامپیوتر - لگن - دوش حموم - موبایل - ماشین - طیاره - شلوارک - منقل و...

باد هم نمی وزید...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,183 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,738 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,423 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,807 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان