•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 235
  • 236
  • 237(current)
  • 238
  • 239
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام منم معتقدم نباید چیزی را پنهان کرد.به نظر من فرد مبتلا به ام اس نباید ضعف نشون بده.من ازدواج کردم وبه همسرم هم بیماریمو گفتم.توصیه من اینه که توجلسات اولیه اشنایی نباید چیزی گفت .اول طرف مقابل باید توانایی هاتو ببینه بعد مشکلاتو هر چند ام اس مشکلی نیست اگه طرف محکم باشه.روحیه وشاد بودن شرط اساسی است
 تشکر شده توسط : شهرزاد , salar , gilane , ehsan 10054 , nazii , Ghost , ورپریده
agreement2
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
سلامicon_question
گفتن يا نگفتن ام اس به طرف مقابل كه قصد ازدواج با ماها رو داره درواقع بيشتر برا خودمون خوبه چون كسي كه ميگه در واقع به خودش اعتماد بنفس داره و اين حقيقت رو قبول كرده و از ام اس فراري نيست ..نميترسه...بلكه شناخته و كنترلش ميكنه و باهاش مسير هميشگي زندگيش و ميره چون اگه ماها خودمون ديد منفي درباره ام اس داشته باشيم و با ترس و خجالت بيان كنيم ديگه از طرف مقابل چه انتظارagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
ضمنا قرار نيست با حضور ام اس ما همه معيارهامون و نديده بگيريم و ام اس و برجسته كنيم و فقط همين معيار ازدواجون باشه و سر رو گردن انتطار داشته باشيم يكي ما رو قبول كنه نه جونم همه معيارهاتون و بچسبيد و طرف مقابلتون و خوب بسنجيد شايد اصلا اوني نباشه كه ميخواييد چرا زودي بهش بگيد ام اس دارم و اجازه بديد اون بعنوان تصميم گيرنده اصلي باشه؟angry2
اول معيارهاتون و باهم بسنجيدبزاريد اونهم تمام خوبي هاتون و بشناسه بعداگه تفاهم داشتيد بهش بيماريتون و بگيد و منتظر تصميم باشيداونهم اگه شخص عاقلي باشه همه جوانب و ميسنجه و بهتون حق ميده كه همين اولين حرف چرا نگفتيد من ام اس دارم چون اگه قرار بر اين باشه كه نميشه من خودم همين راه و رفتم و ديدم اصلا معيارهامون مناسب هم نبوده و كار به اونجا نكشيد كه بيماري و هم بيان كنمwink2
بهرحال وقتي اسم خواستگار و خواستگاري مياد دلهره بخودتون راه نديد شما معيار ها و انتظارات هم داريد و فقط ام اس نيستagreement2
براي تك تك عزيزانم ارزوي زندگي و شريك مناسبي و ميكنمicon_questionicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : parastoo joon , حسین ms , gilane , nazii , ehsan 10054 , Ghost , ورپریده
با با ما اوندفع حرف زدیم یدفع انگار قتل کردیم یه نفر که نظر میده 60 نفرم تشکر می کنن
یه نفرم ازما تشکر نکرد ای بابا بعد میگن آزادی بیان این آزادی بیان
خوب نظرم بود دیگه خوب به هر حال من چند تا پیرهن از شما بیشتر پاره کردم کسای که تو این
سایتن یا جای بچه من هستن یاجای خواهر برادر کوچیک تر من من حرف الکی که نمی زنم خوب خدایی چی گفتم گفتم
عشق یعنی زیر باران تر شدن
زن گرفتن بی نهایت خر شدن
خوب تازه این که خوبه و واقعیت الان ببینید این طورییه که

زندگی بی زن نباشد جز خوشی
زن گرفتی آقا برو باش فکر خود کشی

من دروغ نمی تونم بگم که
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
حسین این دفعه که.............angry3angry3angry3angry3
اصلا نمی خواد هیچی بگیSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
 تشکر شده توسط : حسین ms , ehsan 10054 , nazii , gilane , Ghost , hilda
حسین آقا نظره شما کاملا محترمه

ولی حرفه ما اینه که شاید چند نفری در سایت باشن که قصدشون ازدواجه و با این حرفها بدتر دودل میشن برای ازدواج و فکر میکنن اشتباهه اگر ازدواج کنن

به خاطره همین شما به عنوان یه برادر بزرگتر لطفا راهنمائیشون کنید که چه طور درست رو انتخاب کنن نه اینکه از ریشه ازدواج بره زیره سوال

البته بگما ناگفته نباشد :

مجردی هم عالمی داره که نمیشه با دوران تاهل عوضش کردlove28
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , nazii , gilane , حسین ms , sooorooosh , Ghost , ورپریده , hilda
شايد نظر حسين تا حد زيادي درست باشه ولي
كه چي آخر خط با كم وزياد بايد ازدواج كني حد اقل
برا آقايون اين جوري هست يه مرد سختش هست
تنها زندگي كنه
party0048.gif
...
 تشکر شده توسط : nazii , gilane , حسین ms , ثریا , ورپریده
میدونید چیه بچه ها!!!!!!!!!!!
حسین این چیزارو یخاطر شوخی وخنده میگهSmile (16)
اتفاقا بهش گفتم که ممکن بعضی از بچه ها فک کنن داری جدی میگیSmile (16)
ولی همش شوخیهwink2agreement2
 تشکر شده توسط : gilane , حسین ms , ehsan 10054 , sooorooosh , Ghost , ورپریده
اخه كي گفته نميشه ازدواج كرد
ببخشيدا اما منم تا چند وقت پيش يه ادم سالم بودم هيچ
وقت هم اين روزو نميديدم هميشه هم
واسه بيماران ام اس دعا مي كردن
پس ادم از يه سانيه بعدش خبر نداره پس عشق بدين و
عشق بگيرين همين و بس
شكرت خدا جونم
كاش بدانم كه تو كيستي ،،،،،
 تشکر شده توسط : ساحل , ehsan 10054 , ثریا , sooorooosh , ورپریده , شهرزاد , hilda
سلام
حرفا زیاد از اول بگم نظرارو خودتون یه بار بخونید از اولش hilda خانم که اول عشق و آسمونیش کردنو می خواستن خدارو به شوق تماشا بکشونن یه آرزو بد نیست آرزو دیگه بعدش شهرزاد خانم که میگن بچه ها باحرفامن دو دل میشن عشق آسمونیتون این بود که با یه حرف دو دل میشید جالب بعد آقا احسان برادر گرامی کی گفته مرد براش سخته زنو شنیده بودیم مردو نه خوب چی بگم اینم نظر دیگه باز ممنون که شما یکم منو قبول کردید خوب پس حرفا همه الکی اگه حرف از عشق میزنی خانم آره آدم یه لحظه عاشق میشه اما یه عمر براش می جنگه نه با یه حرف دو دل بشه پس حرفا من درست بود خودتون دارید با حرفاتون اینو میگید من ولی نمی تونم دروغ بگم واقعیتو میگم حالا شما هر برداشتی دارید از حرفام دیگه نظر شماست قابل احترام ولی باز من حرف خودمو میزنم چون قانع نشدم از حرفا شما
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Ghost , ورپریده , شهرزاد , naazanin

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 235
  • 236
  • 237(current)
  • 238
  • 239
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,248 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,851 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,514 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,368 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,122 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست