•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 215
  • 216
  • 217(current)
  • 218
  • 219
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
اره منم فکرمیکنم تو ازدواجای سنتی شدنی نیست شایدم هست ولی خیلی کم
من همیشه این سوالو میپرسم ادم نمیتونه بدون همسر از زندگیش لذت ببره ؟؟؟؟؟؟؟؟
بنظرم وووووووووووللش ازدواجو
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
 تشکر شده توسط : شهرزاد , مینا ح , sohaa , arezooo82
(2012/05/04, 02:16 AM)sparrow نوشته است: اره منم فکرمیکنم تو ازدواجای سنتی شدنی نیست شایدم هست ولی خیلی کم
من همیشه این سوالو میپرسم ادم نمیتونه بدون همسر از زندگیش لذت ببره ؟؟؟؟؟؟؟؟
بنظرم وووووووووووللش ازدواجو

خانمی بالاخره هرکسی تو زندگیش یه نیمه گمشده داره که برای آقایان,خانمهاشون هستن و برای خانمها ؛ شوهرانشون...
یه جاهایی در زندگی وجود داره که این نیمه های گمشده احساس میشه که به مراتب خورد خورد متوجه میشی عزیزم....
شما لذت زندگی رو میتونی ببری ولی لذت را تقسیم کردن قشنگتره
icon_question
icon_questionicon_questionicon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : ساغر
من دیروز با خواستگارم صحبت کردم و بهش گفتم یه کم ناراحت شد اولش ولی ازم خواست بره با یه دکتر مشاوره کنه نتیجه اش را نمیدونم چی میشه ولی از اینکه منطقی برخورد کرد خیلی خوشحال شدمicon_questionwink2
نگاهت به آسمان باشد icon_question
 تشکر شده توسط : Prime , fatima , ساغر , havaars , arezooo82 , dr.dentist
ایشالله که وقتی رفت مشاوره بگیره بیاد بازم wink2 نره پشت سرشم نگاه نکنه تازه بقیه هم رایشو بزنن ایشالله هر چی خیره پیش بیاد عزیزم icon_question
 تشکر شده توسط : arezooo82
بارون جان این منطقیه که فکر کنه. اینجوری بهتره اتفاقا تا بخواد احساسی تصمیم بگیره
ولی وقتی گفت آره پات می مونم تا تهش هست...
باید با همچین مردی ازدواج کنی
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
از همه میشنوم که ازدواج با یکی از جنس خودم باعث میشه که به ازاء هر حمله ای طرف مقابل هم براش دردسر ایجاد بشه
بعضی ها هم میگن اینجوری بهتر همدیگه رو میشه درک کرد
من به شخصه راضی نیستم کسی رو اذیت کنم
اگه توی موقعیتش قرار بگیرم واقعأ نمیدونم کدومش به اون یکی ارجحیت داره؟!!!!!!!!!
دوست داشتم نظر شماهارو بدونم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : nazii , yummy
منم اول فکر ميکردم دوتا ام اسی تو شرایط مشابه ميتونن زندگی خوبی باهم داشته باشن ولی تو کتاب دکتر شايگان يه آماری ديدم که شايد ازدواج دوتا ام اسی همچينم جالب نباشه اینه:
"بيست سال پس از تشخيص 1/6 بيماران نيازمند صندلی چرخدار و 1/2 برای راه رفتن نياز به عصا,واکر يا صندلی چرخدار خواهند داشت و 25 سال پس از تشخيص 2/3 موارد هنوز قدرت راه رفتن را دارند اگر چه نياز به کمک عصا يا واکر دارند و در 1/3 بيماران در اکثر مواردنياز به صندلی چرخدار خواهند داشت."
اين آمار خيلی نا اميد کنندس ولی اگه واقعا اینطور باشه بعد 20 سال هيچکدوم نميتونن به اون يکی کمک کننsad2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : zenith , yummy , fatima , nanaz
(2012/05/04, 01:09 PM)nazii نوشته است: منم اول فکر ميکردم دوتا ام اسی تو شرایط مشابه ميتونن زندگی خوبی باهم داشته باشن ولی تو کتاب دکتر شايگان يه آماری ديدم که شايد ازدواج دوتا ام اسی همچينم جالب نباشه اینه:
"بيست سال پس از تشخيص 1/6 بيماران نيازمند صندلی چرخدار و 1/2 برای راه رفتن نياز به عصا,واکر يا صندلی چرخدار خواهند داشت و 25 سال پس از تشخيص 2/3 موارد هنوز قدرت راه رفتن را دارند اگر چه نياز به کمک عصا يا واکر دارند و در 1/3 بيماران در اکثر مواردنياز به صندلی چرخدار خواهند داشت."
اين آمار خيلی نا اميد کنندس ولی اگه واقعا اینطور باشه بعد 20 سال هيچکدوم نميتونن به اون يکی کمک کننsad2

نازی عزیزم منم این آمارو تقریبی میدونستم
اما تا 15 یا 20 سال دیگه با این پیشرفتی که برای درمون ام اس داره میشه شاید درمونش پیداشه confused2confused2confused2confused2confused2
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : fatima , sohaa , arezooo82 , nanaz , شيدا رها
عزيزم خودتم ميگی شايد...شايدم نشه هيچی قطعی نيست ولی اگه پيش اومد بايد طبق شرایط تصميم گرفت نميشه کلی گفت ازدواج دوتا ام اسی خوبه يا بدconfused2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : zenith , fatima , sohaa
دوست جونا من فکر می کنم اگه با یه غیر ام اسی ازدواج کنیم خیلی بهتره...
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : zenith

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 215
  • 216
  • 217(current)
  • 218
  • 219
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,195 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,749 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,432 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,881 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست