•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 199
  • 200
  • 201(current)
  • 202
  • 203
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
بچه ها خسته شدم انقد در مورد این بیماری با خانوادم جنگیدم من علیرضارو خیلی دوست دارم اصلا هم خدایی نکرده به زمین گیر شدنش فکر نمی کنم هر وقتم مامانم میگه جلوشو میگیرم شک ندارم علیرضا خوب میشه ولی خانواده ام همش آیه ی یاس می خونن ولی من نمی ترسم و باید باهاش زندگی کنم برامون دعا کنید.
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : najva , ارزو , melody , Ghost , arezooo82 , Saina , ساغر , ثریا , sohaa
نقل قول: بچه ها خسته شدم انقد در مورد این بیماری با خانوادم جنگیدم من علیرضارو خیلی دوست دارم اصلا هم خدایی نکرده به زمین گیر شدنش فکر نمی کنم هر وقتم مامانم میگه جلوشو میگیرم شک ندارم علیرضا خوب میشه ولی خانواده ام همش آیه ی یاس می خونن ولی من نمی ترسم و باید باهاش زندگی کنم برامون دعا کنید.
خوب اگه واقعا دوسش داری سعی کن بهش برسی البته سعی کن بفهمی اونم واقعا تو رو دوست داره
بعضی وقتا ما هم شبیه همیم

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
 تشکر شده توسط : gilane , Ghost
تمومه تلاشمو می کنم. آره اونم منو دوست داره .دیگه تموم امیدم به خداست فقط همین.

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : melody , Ghost , Saina , ثریا
گيلانه جون دليل مخالفت خانوادت فقط ام اس هست؟
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : gilane , ثریا
فقط فقط ام اسه چون ما از بچه گی همدیگرو می شناختیم همه میدونن چه پسر خوب و پاک و سالمیه ولی مریضیش تمومه معیارای خوبشو تحت الشعاع قرار داده.

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : melody , Saina , ثریا , sohaa
خب پس اگه شناخت دارن نبايد مخالفت كنن
اگر خانوادت با دكتر معالج ايشون صحبت كنن شايد اينطوري خيالشون راحت بشه
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : gilane , Saina , ثریا
مامانم رفت بیش دکترش اما هیچ کدوم از اطلاعاتی که مامانم داشت توسط دکترش تکذیب نشد گفت طی 20-25 سال این اتفاقا میوفته ولی باز من نمی ترسم این جوری که من متوجه شدم همه چیز به روحییه افراد بر می گرده و من با شناختی که از خودم دارم می دونم می تونم یه زندگی آرومو براش فراهم کنم انقد صبر می کنم تا بالاخره راضی بشن.

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : melody , domeh , Saina , ثریا , sohaa
اي بابا
آفرين گيلانه جون اين بهترين كاريه كه تو انجام ميديlove51
مطمئنا دكتر چرت گفته
 تشکر شده توسط : gilane , ثریا
خودمم همین نظرو دارم.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionwink2wink2wink2

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : melody , ثریا , ورپریده
پس منم با اجازتون پیشاپیش این وصلت قشنگ و شیرین رو تبریک میگم ‏.‏ ‏icon_biggrin
 تشکر شده توسط : melody , gilane , ثریا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 199
  • 200
  • 201(current)
  • 202
  • 203
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,804 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,505 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,189 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,116 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان