•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2010/05/18, 10:19 AM)Matilat نوشته است: آخه پريا جون بسيجيا معتقدند بايد 4 تا 4 تا زن گرفتlaughing3
اين جوري ميشه ربطش دادwink2

4 تا 4تا که میشه 16 تاconfusedconfusedconfused
یعنی واقعاً همچین قصدی دارن؟!!!!!SadSadSad
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
احتمال 90%
فك كنم همه ي دخترارو مي خوان بگيرنconfused2... بالاخره تو هركس يه هنري نهفته س ديگه! نبايد چيزي كشف نشده باقي بمونهwink2. اگه نه، ميشه ناسپاسي از نعمتwink2
ولي من فرار مي كنمconfused
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2010/05/18, 10:28 AM)Matilat نوشته است: احتمال 90%
فك كنم همه ي دخترارو مي خوان بگيرنconfused2... بالاخره تو هركس يه هنري نهفته س ديگه! نبايد چيزي كشف نشده باقي بمونهwink2. اگه نه، ميشه ناسپاسي از نعمتwink2
ولي من فرار مي كنمconfused
البته اين هنر رو همهء آقايون دارنSmile (52) ولي حيف كه دست و بالشون خاليهlaughing3.icon_question و شرمنده هستند كه ناسپاسي ميكننconfused البته اين باعث ميشه تا كسي فرار نكنه يا اون كساني كه ميخوان فرار كنن راحت به زندگيشون ادامه بدن
(2010/05/18, 12:11 AM)ms13 نوشته است: مگه این بیماری چه داره که بعضی از کاربران مرد این سایت از ازدواج سر باز می زنند
من آماده هستم این فداکاری را بگنم و به جای تک تک شما ازدواج کنم من که نمی ترسم
من یک بسیجی هستم ( کسانی که اهل قلم هستندو به موسیقی آشنا هستند مرا یاری کنند )

به موسیقی چه ربطی داره ؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Matilat
(2010/05/18, 11:07 AM)Sina نوشته است: به موسیقی چه ربطی داره ؟
راست ميگي به موسيق چه ربطي داشتconfused. نكنه ميخواي با پيانو خانم ازدواج كنيlaughing3
حالا که با بسیجی بودن من موافق نیستید سپاهی میشوم یک نکته انحرافی تو مطلب من بود
بسیجی یعنی ..... سپاهی یعنی........
نقطه چین ها را با کلمات درست پر کنید ؟ موفق باشید
(2010/05/18, 07:52 PM)ms13 نوشته است: حالا که با بسیجی بودن من موافق نیستید سپاهی میشوم یک نکته انحرافی تو مطلب من بود
بسیجی یعنی ..... سپاهی یعنی........
نقطه چین ها را با کلمات درست پر کنید ؟ موفق باشید

بسیجی یعنی بسیجی سپاهی یعنی سپاهی. نمیدونستید؟laughing3 laughing3 laughing3 laughing3
اون کی بود میخواست 4 تا 4 تا زن بگیره؟icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry confused confused confused confused confusedماشالله.کمت نشه یهو؟نمونه تو گلوتbadtaste badtaste badtaste badtaste ؟ عزیزم زن که پفک نیست.یه کم فکر کن.میدونی قیمت طلا چندهicon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry ؟شما اصلا 4 تا نه.1 زن بگیر ببینم چطور میخوای بگیری؟:35: :35:
اين قدر خريد فروش نكنين.
سعي كنين ذهنتون عادت كنه كه زن خريدني نيست.
زن و نميخرن - اونم زن نه با يه دختر ازدواج ميكنن.
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/05/19, 02:06 AM)Sina نوشته است: اين قدر خريد فروش نكنين.
سعي كنين ذهنتون عادت كنه كه زن خريدني نيست.
زن و نميخرن - اونم زن نه با يه دختر ازدواج ميكنن.
آقا سينا من با اين حرف شما موافقم كه زن خريدني نيست. ولي با معذرت بايد بگم خودشو رو خودشون قيمت ميذارن. چند وقت پيش يه حرفي پيش اومد كه آيدا ميگفت ما خانم ها اقتصادي هستيم و جملاتي ازاين قبيل. ما قيمت نميذاريم خودشون دوست دارن كه بين هم كل كل كنن كه ببينن مهريه كدومشون بيشتر بوده يا هست . از بين خانم هاي متاهل بپرس مهريشون چقدره يا چندتا سكه ... . واين حرف آخرت رو بايد با طلا نوشت. زن نه دختر
من به دو تا از خواستگارام گفتم که ام اس دارم اول تو شوک بودن جالب اینجاست که در مورد ام اس هم اطلاعات داشتن ولی انگار تا حالا یه کسی که ام اس داشته باشه رو از نزدیک ندیده بودن وقتی من بهشون گفتم چند لحظه مات و مبهوت بهم نگاه کردن من هم فهمیدم که چی می خوان بگن به خاطر همین خودم زودتر پیش دستی کردم و بهشون گفتم من شما رو به عنوان همسر آینده قبول ندارم شما با معیارهای من خیلی فرق دارین.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,195 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,747 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,432 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,876 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست