•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 186
  • 187
  • 188(current)
  • 189
  • 190
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2012/03/24, 11:34 PM)fatima نوشته است: مرسی پروانه جونlove51
الهی یه مادر شوهر شیرازی گیرت بیاد که اینقد ماچت کنه که...!!!
ماچ شیرازی دیدی تا حالا؟!Smile (16)

فاطی جون مگه شیرازی ها چطور ماچ میکننwink2
بابا مادر شوهر دندون مصنوعی هاش و دربیاره بعد من چندتا بخواد ماچ بهش میدمTongue
سلام icon_question
توت فرنگی عژیژ(ببخشید ها دهنم اب افتاد نام کاربریت و گفتم)
البته حق باشماست اما زیر بنای همه چی دوست داشتن و عشقه سو تفاهم نشه منظور فقط دل و قلوه پس دادن نیست کسی که عاشق زندگی و تشکیل خانواده و یا کسی باشه البته منظورم هر دو طرفه میتونن تو هر مملکتی و هر منطقه ای باشن ازدواج کنن...از اونجایی که پسرها خواستگاری میرن پس اگه کسی و دوست داشته باشه به عشق اون فکر کار و زندگی میوفته و اگه دختری پسری و دوست داشته باشه بیشتر مراعات میکنه و فکر چشم و هم چشمی نمیکنه خیلی راحت میتونن زندگی خوبی روع کنن و تو خرج و قرض نیوفتن البته ناگفته نمونه که اگه بزرگترهامون هم کمی حمایت کنن خیلی خوب میشه چون حمایت والدین و بزرگترهای فامیل جرات میشه برای ازدواج البته بحث تحقیق و انتخاب شریک مناسب یه بحث دیگه است فکر نکنید خوشی زده زیر دلم نه شعار هم نیست من تو زندگی چندین نفر تحقیق کردم و دیدم دوست داشتن باعث تفاهم و ملاحظه شده اینجا جاش نیست که بگم چون تعریف از خود میشه اما بنظر من دو نفر باید بشینن و به تفاهم برسن که با پولی که دارن چطور زندگی و شروع کنن من نمیگم همه قید ارزوهاشون و بزنن چون ادم یه بار تو زندگیش عروسی میکنه اما میشه پی مراسم و خرج مناسب جیب بود تا بعد عروسی تو قرض نیوفتی چه اهمیتی داره فک و فامیل تالار انچنانی بیان و میوه و شیرینی چند مدله بخورن چرا باید برا تزیین ماشین عروس اونهمه خرج کرد؟چرا بایدیه البوم گنده با100تا عکس درست کرد؟اگه بزرگترها کمک کنن و کنار بیان و عروس و داماد هم اول زندگی و کنار یزرگترها شروع کنن تا بعد پول پس انداز کنن و برن پی رهن و غیره مگه زندگی زندگی نمیشه....هر کس باید خودش و خانواده اش و تغییر بده تا جامعه تغییر کنه اینهمه خرج برا بچه و غیره چیه اخه
میشه خودمون نمیخواییم(امیدوارم دوستان سنگ سارم نکنن)agreement2agreement2agreement2agreement2icon_questionlove51
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : احمدرضا
فقط باید بخت آدم سفید باشه. به نظر من عشق خیلی قوی تر از ام اس است............... باید همه حقیقتو گفت.
 تشکر شده توسط : شهرزاد , gilane
(2011/05/29, 08:41 PM)farshid نوشته است: اوه اوه کی زن میخواد کی شوهر
به نظر من ازدواج رو بیخیال شید
همین طوری راحتترین

یه جورایی کاملا موافقمicon_question

فیلم دل شکسته شهاب حسینی رو غریب به اتفاق همه دیدیم.....icon_question

عشق با ادم اونجوری میکنه دو تضاد دو عقیده متفاوت و همه چیزه متفاوت رو با هم یکسان میکنه....

اینجوری شدی بدون زمانه خوبیه برای ازدواجت

نیمه گمشده ام میاد سراغم پیدام میکنه؟

یکی از دوستان نوشته بود قشنگ بود
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
پروانه خانم محترم
وقتی پول توی زندگی نباشه ! جناب داماد هر چی هم عاشق باشه به تنگ میاد .
شما خود نیگا کن ، روز به روز داره قیمت دارو ها میره بالا . خوب طرف مگر چیه که بیاد ماهی ایکس تومن هزینه دارو بده واسه من مثلا !
خوب میره کس دیگه رو انتخاب می کنه .
بعدش هم من اصلا به ازدواج های سنتی عقیده ندارم ، باید اون طرف از کسانی باشه که من میشانسم ! اول بیاد اوکی رو بگیره از خودم بعدش بیاد.
تا حالاش هم همینطور بوده .
منتها عدم تفاهم های اخلاقی و فرهنگی خانواده ها باعث " نـــــــــــــه " گفتن من یا طرف مقابل شده !
شما اول باید ببینید طرف مقابل تون :
1. از نظر ارزش دینی به شما می خوره ؟ اگر دو نفر در یک سطح فکری نباشن در آینده 100% به مشکل می خورن.
2. از نظر سح طبقاتی با هم در یک سطح اید ؟ اگر یکی از دو طرف فوق العاده بالا باشه و یک بسیار پایین نمی تونید با هم زندگی کنید حتی اگر عاشق هم باشید.
3. از نظر فرهنگی با هم یکی هستید ؟ اگر فرهنگ دو تا خانواده با هم مچ نباشه زندگی جهنم میشه !!!!
4. تحصیلات تون به هم میاد ؟ اینکه یکی مدرک دکتری داشته باشه یکی سکیل باشه به نظر تون اصلا می تونن با هم خوشبخت باشن ؟؟؟؟
5. نوع برداشت و هدف توی زندگی طرف مقابل تون رو باید برای خودتون بسنجید ! به جان خودم خیلی ها بودن میومدن می گفتن توت جان ما با ام.اس تو مشکلی نداریم و خیلی هم ادعای عشق می کردن ولی بعدش معلوم شد فقط و فقط می خوان به اونچه که توی ذهن شون هست برسن اونم من بودم angry3
خوب آیا همچین آدمی فردای روزگار نمیاد تو زندگی به این فکر کنه نــــــــــــــه من می خوام الا و بلا !! فلان اتفاق بیوفته واسم تو هم بیخود می کنی جلوم رو بگیری !!!

ببینید مشکل بیماری رو من هر کسی که آمده آول به پدر و مادرش گفتم ، چون من دلم نمی خواد یک عمر با استرس زندگی کنم.
شما هم نظرتون محترم هست ، من خودم با مخارج اضافی و مزخرف مخالفم ولی من منظورم خرج زندگی بود خانم عزیز.
شما مجردی توی خونه بابات داری زندگی می کنی ، قیمت خرج زندگی دستت نیست آیا ؟
یک پسری که میاد زن بگیره خیلی کم اگر حقوق داشته باشه که زندگیش بشه زیر مرگ ! باید یک میلیون در بیاره !!!!!!!!!!!!!!
چرا شما اینو قبول نمی کنید ؟
مگر عشق نون و آب میشه واسه آدم ؟
چرا واقع بینانه به قضیه نیگاه نمی کنید ؟
برید این کتاب باربارا دی انجلیس رو بخونیدش با این عنوان : " آیا تو آن گمشده ام هستی ؟ "
معیار های هر کسی واسش محترمه ، ولی من تعجب می کنم که چرا شما اولین قضیه مهم رو گذاشتین واسه ام.اس confused
اول مسائل مهم زندگی رو حل کنید بعد تو حاشیه برید سراغ ام.اس .
خرج عروسی هم مهم نیست ! من اصلا منظورم خرج عروسی نبود که شما هی پشت هم تکرار می کنید خانواده ها کمک کنن و ...
بازم هر طوری دوست می دارید ، من که قصد ازدواج دارم و با اولین نفری که با شرایط من در حد 40 یا 50 درصد مچ باشه ازدواج می کنم.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : paeeze
بچه ها فیلم دل شکسته دقیقا داستان عشق من بود...
وقتی دیدم فیلمو کلی گریه کردم...به یاد عشقم افتادم...به یاد اینکه بابا و مامانم کلی مخالفت کردن بخاطر مشکلات مالی...
به یاد اینکه دل بریدیم از هم در حالی که هنوز عاشق همیم...
شاید از این عشقا تو دنیا انگشت شمار باشه...
عشق اینجوریه...یقه تو که بگیره از پول و تحصیل و قیافه و... میگذری...
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : gilane
منم با نظر فاطیما موافقم دل شکسته داستان عشق من و علیرضا هم هست ولی من به هیچ عنوان از عشقم دست نمیکشم
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
(2012/03/27, 09:01 AM)fatima نوشته است: بچه ها فیلم دل شکسته دقیقا داستان عشق من بود...
وقتی دیدم فیلمو کلی گریه کردم...به یاد عشقم افتادم...به یاد اینکه بابا و مامانم کلی مخالفت کردن بخاطر مشکلات مالی...
به یاد اینکه دل بریدیم از هم در حالی که هنوز عاشق همیم...
شاید از این عشقا تو دنیا انگشت شمار باشه...
عشق اینجوریه...یقه تو که بگیره از پول و تحصیل و قیافه و... میگذری...
عزيزم درکت ميکنم ولی من فيلم دل شکسترو با اينکه دوسش داشتم قبولش ندارم مگه ميشه يه دختری که يه عمر راحت زندگی کرده و پابند خيلی از مسائل نبوده يهو برای هميشه عوض شه?!!شايد تا چند وقت جوگير باشه و باهاش کنار بياد ولی يه مدت که بگذره اون زندگی ميشه مايه عذاب اینو نپوش,اينطوری نخند,اینطوری رفتار نکن و هزااااارتا امر و نهی ديگه...يه کاری ميکنه که از همه ببری برعکسشم همينه ها بارها نمونشو تو فاميلو دوست و آشنا ديدم,اذيت ميشی ولی چون دوستش داری باهاش کنار ميای اونم همينطور,يه مدت که ميگذره ميشه لج ولج بازی وشايدم تنفر,اينکه آدم فکر ميکنه نه عشق من فرق ميکنه اشتباهه...
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : شيدا رها
دوستان لطفا جبهه نگیرید در مقابل من!
کسی که عاشق من شد یه طلبه بود... منم همچین سرخوش بودم، تو ناز و نعمت بزرگ شدم، هرچی خواستم فراهم بوده اما عشقه دیگه...واقعا نمی شه در مقابل یه عشق بزرگ و با صداقت زانوهات نلرزه و گردن کج نکنی!
ولی گیلانه جان قصه ی ما خیلی پیچ و خم داشت...در نهایت من خودم خواستم استخاره کنیم...استخاره بد اومد. همین...
در ضمن، وقتی به یکی دل ببندی که مجبور شی بخاطرش کاری کنی که اون کار واقعا درسته و عشق تو رو به یه راه درست راهنمایی کنه، خسته نمی شی و عذاب نمی کشی! من خوشحالم که به خدا نزدیک تر شدم...wink2angel
(2012/03/27, 10:47 AM)fatima نوشته است: دوستان لطفا جبهه نگیرید در مقابل من!
کسی که عاشق من شد یه طلبه بود... منم همچین سرخوش بودم، تو ناز و نعمت بزرگ شدم، هرچی خواستم فراهم بوده اما عشقه دیگه...واقعا نمی شه در مقابل یه عشق بزرگ و با صداقت زانوهات نلرزه و گردن کج نکنی!
ولی گیلانه جان قصه ی ما خیلی پیچ و خم داشت...در نهایت من خودم خواستم استخاره کنیم...استخاره بد اومد. همین...
در ضمن، وقتی به یکی دل ببندی که مجبور شی بخاطرش کاری کنی که اون کار واقعا درسته و عشق تو رو به یه راه درست راهنمایی کنه، خسته نمی شی و عذاب نمی کشی! من خوشحالم که به خدا نزدیک تر شدم...wink2angel
راستشو بخوای تو این دوره و زمونه عشق صادقانه نمیگم نایاب ولی خیلی کم یابه منم خیلی تو راه عشقم دارم سختی میکشم پدرم خیلی داره مخالفت می کنه من که خودم استخاره نکردم ولی خاله و مامانم که چند بار قرآن رو به نیت من باز کردن گفتن خیلی خوب بوده.
من اصلا نمیتونم تصور کنم که بخوام با یاد علیرضا کنار کس دیگه ای زندگی بکنم .

آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : fatima
می فهممت گیلانه جان
شرایط من خیلی فرق داشت ایشالا شما به هم برسین.
گاهی با عقلم که فکر می کنم می بینم ما با هم خیلی فرق داشتیم! من پزشک اون روحانی!!! رفتیم مشاور گفت این اولین مورد این شکلیه که دیدم!
ولی من ایمان دارم که عشق اون به من واقعی بود، از همونا که مثلش پیدا نمیشه! زبانزد عام و خاص بود عشقش...هر کی از دور می دیدش می فهمید عاشقه!
به قول خودش: آدم فقط یه بار تو زندگیش عاشق می شه...
دعات می کنم گیلانه... نمی دونی یه وقتایی که درد داشتم چقد برام گریه می کرد...نذر کرد 40 روز برام زیارت عاشورا خوند...بیخیال نمی شه اینجا همه چیو گفت
ایشالا به علیرضا برسی و خوشبخت شینlove51

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 186
  • 187
  • 188(current)
  • 189
  • 190
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,173 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,719 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,402 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,752 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,109 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
52 مهمان