•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 171
  • 172
  • 173(current)
  • 174
  • 175
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2012/02/20, 05:02 PM)# پریسا # نوشته است: من اینجا دو ساعت پیش ارسال داشتم چی شد چرا گم شدهconfused2

ادمین این سایت اصلا انتقاد پذیر نیست و اگه به دکتر ها هم بگین بالای چشمون ابرو هست ناراحت میشه!!! فکر میکنم ازشون پول میگیره!! agreement2
 تشکر شده توسط : zenith
(2012/02/24, 05:28 PM)mehdi488 نوشته است: ادمین این سایت اصلا انتقاد پذیر نیست و اگه به دکتر ها هم بگین بالای چشمون ابرو هست ناراحت میشه!!! فکر میکنم ازشون پول میگیره!! agreement2

چرا همچین فکری میکنید؟
هم راجع به بچه های این سایت و هم راجع به دکترها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : mehdi488 , ارزو
(2012/02/26, 12:29 PM)zenith نوشته است: چرا همچین فکری میکنید؟
هم راجع به بچه های این سایت و هم راجع به دکترها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
چون دیدم که میگم!!!
کاربر جدید اقا مهدی بهتون خوش امد میگمicon_question
شاید از چیزی رنجیدید که این و میگید همه ما ادمها میرنجیم اما نه تنها اینجا بلکه همه جا هر جور ادمی هستش
شما بهترین جا اومدید اینجا همه مثل هم هستن و معنی رنجیدن و خوب میفهمن اما کمی تحمل کنید تشریف بیارید گفتگو و با بچه ها حرف بزنید و اخلاق همه دستتون بیادicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : mehdi488
(2012/02/27, 01:01 AM)پروانه نوشته است: کاربر جدید اقا مهدی بهتون خوش امد میگمicon_question
شاید از چیزی رنجیدید که این و میگید همه ما ادمها میرنجیم اما نه تنها اینجا بلکه همه جا هر جور ادمی هستش
شما بهترین جا اومدید اینجا همه مثل هم هستن و معنی رنجیدن و خوب میفهمن اما کمی تحمل کنید تشریف بیارید گفتگو و با بچه ها حرف بزنید و اخلاق همه دستتون بیادicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

مرسی . اشنا شدم!!! چند بار در مورد دکترها نوشتم ولی پاک شد!!! نتیجه میگیریم اینجا باید نوشته ها فقط تعریف و تمجید باشه!!! یعنی همه چی گل و بلبول هست و هیج مشکلی نیست!!!
اقا مهدی عزیز اگه اینجا بعضی چیزها رو پاک میکنن بخاطر ترس یا دورویی نیست بخاطر اینکه سایت و مسدود نکنن اینجا امید و خونه خیلی هاست بعضی ها حتی نمیتونن از خونه برن بیرون و اینجا همه دنیاشونه اگه نیاشه چی؟؟؟
ما درد و دلهامون و میگیم اما با رعایتش خوب اگه دردی خفه تون میکنه تو پیام خصوصی به یکی بگید اما زود قضاوت نکنیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اینجا همه از خودمونن پس بدی بهم نمیکنیمicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , blue sky , ارزو
من واقعا نمیدونم این ام اس چیه یا چطور تو فرهنگ مردم جاافتاده که همه ازش فرار میکنن وگرنه ماهاکه خوبیم و فقط هزینه داروهامون یه کم بالاس تازه نسبت به خیلی دخترا ممکنه کمتر هم نباشیم و حتی مزایای بهتری داشته باشیم من خودم یه خواستگار خیلی خوب داشتم که به محض فهمیدن ام اس دیگه تلفنشم جواب نداد همون بهتر که رفت البته ولی خداییش من از بیماریم ناراضی نیستم واین لطف خداست که به چشم ما ممکنه بد باشه هرچند مردم از ام اس بدشون بیاد این بیماری رو نعمت میدونم ممنونم خدایا من اصلا ناراحت نیستم و راضیم به رضای تو درعوض تو بهم جذابیتی دادی که به خیلی دخترا ندادی ودوستان خوبی و مهم نیست که علی رفت و با ام اس من کنارنیومد ممنون
{خداجونم امان زلحظه غفلت که شاهدم باشی }. به امید روزی که هیچ بیماری نباشدHeart
[/size]
 تشکر شده توسط : yummy , zenith , ehsan 10054 , marmar , blue sky , nazii , ارزو
به ازدواج فكر نميكنم چون كسي كه بش بگم نه بگه بم ناراحت
ميشم برا خودم دلم ميسوزه برا اين تصميم گرفتم به كسي نگم
بهتره.
اين سايت خوبيش اينه كه آدم سبك ميشه.
راستي خوب شدم 4 عقدي 40 صيغه ميگيرم بعد هي عوضشون ميكنم
دلم درياسBlush
...
 تشکر شده توسط : blue sky
واقعا نمیدونم
گاهی میگم ازدواج چیزی ایده آل هس
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
(2012/02/27, 01:28 AM)mehdi488 نوشته است: مرسی . اشنا شدم!!! چند بار در مورد دکترها نوشتم ولی پاک شد!!! نتیجه میگیریم اینجا باید نوشته ها فقط تعریف و تمجید باشه!!! یعنی همه چی گل و بلبول هست و هیج مشکلی نیست!!!

درمورد پاک شدن پستهاتون حق با پروانه جونه
برای اینکه ما اینجارو داشته باشیم مجبوریم یه چیزهایی رو رعایت کنیمicon_questionicon_question
درمورد دکترهاهم قبول دارم بعضی ها یا شایدهم خیلی ها همینن که میگید اما همه اینجوری نیستن
من اهواز که بودم جدأ دکترم فقط به این فکر بودکه مریض بیشتری ببینه و حال روحی مریضشم اصلأ براش مهم نبود
تا حدی که همیشه دوتا دوتا مریض میره توی اتاق دکتر
اما اینجا اصلأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأ
دکتر صحراییان خیییییییییییییییییییییییییلی خوبن
یه انسان واقعی هستن
حتی اگه مریضشون نیاز داشته باشن شده نیم ساعت هم باهاش حرف میزنن در عوض تا 11 شب به بعد هم شده مریضهاشونو میبینن
به چشم دیدم که میگم

همیشه توی زندگی همه جور آدمی درهر شغلی پیدا میشه
اما چون همه از دکترها انتظار دارن و من حق میدم سهل انگاری هاشون بیشتر توی چشم میاد

به خودم میگم که کسی ناراحت نشه
امیدوارم خدا هرکسی رو به جایی برسونه که اول قدر جایگاه و وظیفه شو در قبال شغلش بدونه

در مورد بچه های این سایت اکثرأ قلبشون خیلی خیلی مهربونه
میگم اکثرأ چون تا حالا اکثر اونایی که شناختم همین جوری بودن
چون دردمون یکی هستش هم دیگه رو خوب میفهمیم
و هرچند ام اس برای زندگی خیلی هامون خوب بوده و به خوب زندگی کردنمون کمک میکنه اما خب یه جاهایی تو زندگی بخاطرش دردمون میاد که همون باعث میشه قلبمون صیقل بخوره و صاف بشه

قدر قلبتونو بدونیدو نذاریدانقدر راحت دلخور بشهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : blue sky , Ali 324

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 171
  • 172
  • 173(current)
  • 174
  • 175
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,227 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,832 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,510 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,210 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,118 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان