•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 147
  • 148
  • 149(current)
  • 150
  • 151
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
فکرشو کنین آدم بره با یکی که سالمه ازدواج کنه بعد اون ام اس بگیره!!!!!!!!!!!!!!

اوووووووووووووووف .................confused
دکتر جان چطوری به 30 درصد رسیده؟icon_cry

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : zenith , TootFarangi
اولا مردا درصد اینکه به ام اس مبتلا بشن کمتره میدونید که توی زنها 3 برابر مردهاست بعدشم قرار نیست همه دیگه ام اس بگیرن دختر خوب فکر مثبت بکن
تازه اگه اینطوری هم باشه بهرحال این که همدیگه رو دوست داشته باشید خیلی عالیه
و این همه بچه بی سرپرست و ناز خب یکیشم شماها بردارید تا هم ثواب کرده باشید هم سرگرم باشید هم از درصد مبتلا شدن به ام اس در بچه خودتون کم کنید بد میگم ؟Huh
به نظر من به جز خانواده کسی نباید ازین موضوع با خبر شه اونم توی این دوره زمونه که همه فکرخودشونن.همه واسه هم میزنن گفتنش لزومی نداره

به هرحال دعاکنیم این بیمیری هم علاجش زودتر بیاد و ریشه کن شه و به جای اینکه بشنویم روزبه روز بیشتر شده بشنویم سیرنزولی داره
 تشکر شده توسط : nazanin200312 , parivash
نگار جون دقيقا با حرفت موافقم. هيچ كسي بغير از خانواده نمي تونه ما رو درك كنه . ما ام اسي ها اصلا نبايد به ازدواج فكر كنيم .چون ازدواج يه تيغ دولبه است. نميشه تضمين كرد بعد ازدواج اوضاع روحيمون خوب بمونه و حالمون بدتر نشه. انشاالله خداوند همه بيماراي ام اسي رو شفا بده و داروش هرچه زودتر پيدا بشه.Smile
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
(2011/12/13, 09:26 AM)mehdisalimi نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز و گل
یک سوال داشتم
ازدواج دو m.s چه طور است منظورم اینه که مشکلی هست؟
دوماً یک نقل قول از دکتر صحرائیان شنیدم که دو تا m.s نباید بچه دار بشوند؟
این خبر میتونه راست باشه؟
میخوام که راهنماییم کنید
صمیمانه از راهنمایی که قراره بهم بکنید ممنونم و کمال تشکر دارم
با آرزوی هرچه سریعتر درمان m.s
موفق و پیروز باشیدicon_questionHeartHeartHeart

خطر وقوع ام اس در خویشاوندان درجه یک ( خواهر ، برادر ، مادر ، پدر ) و درجه دو ( دایی ، خاله ، عمو ، عمه ) فرد نسبت به دیگر افراد جامعه بیشتر است.
این نشانه تاثیر ژنتیک در بروز بیماری ام اس است. بیماری ام اس در دو قلوهای تک تخمکی که از لحاظ ژنتیکی بسیار شبیه هم هستند ( میزان رخداد توأم بیماری ) حدود 30% و در دقلوهای غیر همسان حدود 3 الی 5% است.
منبع : کتاب ام اس چیست و چگونه با آن زندگی کنیم ؟

اما در مورد اینکه دوستان گفتن قید بچه را بزنید و ... به نظر من ، نظر من و دوستان مهم نیست.
مهم نظر پزشک معالج شما و پزشک معالج همسرتون هست. اینکه دوتا بیمار ام اس نباید بچه دار بشوند رو باید فقط از متخصص علم ژنتیک بپرسید.
یعنی اطلاعات متخصص ژنتیک حتی از پزشک تون هم بالاتر هست. لطفا به پاسخ دوستان در این مورد بسنده نکنید.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : ارزو , ساغر , coffeedot , blue sky , zenith , farda20032020
(2011/12/15, 02:57 PM)nazanin200312 نوشته است: نگار جون دقيقا با حرفت موافقم. هيچ كسي بغير از خانواده نمي تونه ما رو درك كنه . ما ام اسي ها اصلا نبايد به ازدواج فكر كنيم .چون ازدواج يه تيغ دولبه است. نميشه تضمين كرد بعد ازدواج اوضاع روحيمون خوب بمونه و حالمون بدتر نشه. انشاالله خداوند همه بيماراي ام اسي رو شفا بده و داروش هرچه زودتر پيدا بشه.Smile

ولی من با حرفتون کاملا مخالفم.ازدواج اگه تیغ دو لبه س واسه همه همینجوریه نه فقط واسه بچه های ام اس.چرا اینجوری به خودمون تلقین کنیم ؟!وقتی خودمون اینجوری حرف بزنیم چه انتظاری می شه از کسی داشت که مبتلا نیس؟!
ما زنده ایم و باید زندگی کنیم..این خودمون هستیم که زندگیمون رو می سازیم.به نظر من ما می تونیم با وجود ام اس یه ازدواج موفق داشته باشیم.من شاید اوایل یه کم سخت می گرفتم اما الان به این نتیجه رسیدم میتونیم جوری زندگی کنیم که ام اسمون واسه طرف مقابل حتی به چشم نیاد ...بهتره خودمون ررو توی یک حصار کوچیک زندانی نکنیمShy
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : coffeedot , TootFarangi , paeeze , dr.dentist , zenith , عمومهربان
بله ساغر جون این حرفیکه میگی برای موقعی صدق میکنه که یه عاشق دلسوخته باشه طرف مقابل که براش فقط خودت مهم باشی نه چیز دیگه ای مثل مثلا همسر سوسن عزیز با اینکه میدیدش با تمام مشکلاتش دوسش داشت و به پاش هست و هست و خواهد بود به این میگن یه ازدواج موفق که برای روحیه ام اسی بودن خانمشم عالیه love28

در ضمن میلو جان همه دکترا حتی دکتر صحراییان یادم هست توی صدا و سیما در اومد گفت که ازدواج کی گفته برای ام اسیها بده ؟ کی گفته نمیتونن ازدواج کنن ؟ این فرهنگ رو درست کنید ولی باید بچه دار شدنشون برای اوناییکه دارو استفاده میکنن زیر نظر پزشک و توصیه میشه دو ام اسی با هم ازدواج نکنن Dodgy

بعدشم ما خودمون نه اینکه ادمهای خاصیم و باحال میخوایم کسی رو تو دردسر نندازیم قید ازدواج ر و میزنیم وگرنه خیلی هم دلشون بخواد با ام اسیهای فرشته ازدواج بکنن smiling از خداشونم باشه ما تحویلشون بگیریم این ادمای بیوفای و.............. امروزی رو که با هر سرماخوردگی جزیی فیلشون یاد هندوستان میکنه چه برسه به ام اس wink2 تازه اگه مامانشم اجازه بده laughing3 اصلا من بخاطر این راز دوست ندارم ازدواج کنم عمرا agreement2
 تشکر شده توسط : رنگین کمان
یاس عزیز چه دلیلی داره مامانش بدونه؟این یه توافق بین دو طرفه مثل خیلی چیزای دیگهwink2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : parivash
(2011/12/13, 08:29 AM)احمدرضا نوشته است:
8 روش برای نابودی عشق
هیچ میدانستید خراب کردن یک زندگی راحت تر از ساختن آن است. برای در امان ماندن از نابودی زندگی این روشها را که در زیر به آن اشاره میشود اصلاً به کار نبرید.
تازمانیکه به عنوان یک زوج به طور کامل یکدیگر را بشناسید باید روشن و صادقانه با یکدیگر گفتگو کنید.
1- گفتگو نکردن
2- خودخواه بودن
3- کینه به دل گرفتن
4- خیانت کردن
5- تمام وقت های آزاد خود را با یکدیگر گذراندن
6- هرگز مصالحه نکردن
7- هدر دادن بودجه ی مالی
8- حسودی بیش از اندازه
این نکات نابود کننده های زندگی زناشویی هستند. سعی کنید این کارها را از زندگی خود خارج کنید, خواهید دید که چه زندگی خوبی پیدا خواهید کرد.
مورد5 فعلش نباید عوض بشه؟وقت ازادشونو باید باهم باشن که!!!!!!!!!!confused

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : blue sky
اینو زیاد شنیدیم(دوری و دوستی)
فرقی نمیکنه چه یه روز,دو روز چه بیشتر. اما باید توجه داشت که این دوری منجر به فراموشی نشهsmiling
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : Ali 324 , parivash , ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 147
  • 148
  • 149(current)
  • 150
  • 151
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,804 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,505 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,188 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,116 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان