•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 144
  • 145
  • 146(current)
  • 147
  • 148
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
با سلام من نظر همه رو خوندم با همتون موافقم حتی کوروشم 26 قرن پیش فقط وفقط رو راستی تاکید داشت و می گفت (((راه در جهان یکی است و آن راه راستیست)))
 تشکر شده توسط : roshanak.z , ساغر , ارزو , aylar
(2011/12/01, 01:32 PM)negarrrr نوشته است: سلام من چون کلا با این بیماری مشکل دارم ترجیح میدم به کسی نگم حتی همسرم.حتی بهترین دوستامم بعد سه سال هنوز نفهمیدن وهرگز نمیذارم بفهمن
wink2

حتی همسرت؟!icon_cryعجب!
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
میفهمم چی میگی ولی برا شما که متاهلید باید طرف مقابل بدونه ها Smile (16) موندم چطور یه روز در میون تزریق میکنید ولی همسرتون نمیدونه confused2
 تشکر شده توسط : ارزو , arezooo82
ماه رمضون بود که خواستگار سابقم گفت مامانش ماه عسل رو دیده و بعد از ماه رمضون قراره دوباره بیان...اما هنوز نیومدن...
بچه ها یکی از همکارام قبل از محرم ازم خواستگاری کرده بود،امروز بهش گفتم بیاد سر ساختمون حرفامون رو تو دفتر بزنیم!تصمیم گرفتم سوالی بیماریم رو بهش بگم.گفتم ببخشید شما میدونید ام اس چیه؟؟گفت چطور؟گفتم اسمش رو شنیدم میخواستم بدونم چیه!گفت بله دقیقا..شروع کرد:ام اس یه نوع سرطانه خانم!!!!!سرطان مغزم بهش میگن!!!گفتم مطمئنید؟گفت بله!کاملا!گفتم میخوام راجع بهش بیشتر بدونم.میرم دنبال تحقیق.نتیج رو به شما هم میگم!حالا براش یه لیست بلند بالا از ام اس تهیه کردم!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : ارزو , coffeedot , aylar
ووووووووووووووووای و زمانیکه بفهمه تو ام اس داری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ wink2

مثل من عروسمون توی چشمم نگاه کرد و گفت البته قبل اینکه عروسمون بشه و البته نمیدونه که من ام اس دارم گفت خانم فلانی رو میشناسی همونکه ام اس داره بنظر من سرطان بهتر ام اسه ام اس یه چیز غیرقابل درمانه و من بهت زده داشتم نگاش میکردم توی دلم خالی شد و بعد حرف رو پیچوندم به بحث دیگه angry3 خب چی میگفتم در جوابش ؟confused2
چی بگم والله ؟ حالا اون بفهمه تو ام اس داری اونوقت قیافش دیدنیه N_aggressive (35) مثل عروسمون که نمیدونه من ام اس دارم و همیشه اون وقتها بهم میگفت خانم فلانی رو میشناسی ام اس داشت نمینتونست راه بره اینکارا بکنه اونکارو بکنه بنظرم اگه ادم سرطان بگیره بهتره تا ام اس چون ام اس قابل علاج نیست angry3
 تشکر شده توسط : coffeedot , aylar
(2011/12/04, 08:30 PM)arezooo82 نوشته است: ماه رمضون بود که خواستگار سابقم گفت مامانش ماه عسل رو دیده و بعد از ماه رمضون قراره دوباره بیان...اما هنوز نیومدن...
بچه ها یکی از همکارام قبل از محرم ازم خواستگاری کرده بود،امروز بهش گفتم بیاد سر ساختمون حرفامون رو تو دفتر بزنیم!تصمیم گرفتم سوالی بیماریم رو بهش بگم.گفتم ببخشید شما میدونید ام اس چیه؟؟گفت چطور؟گفتم اسمش رو شنیدم میخواستم بدونم چیه!گفت بله دقیقا..شروع کرد:ام اس یه نوع سرطانه خانم!!!!!سرطان مغزم بهش میگن!!!گفتم مطمئنید؟گفت بله!کاملا!گفتم میخوام راجع بهش بیشتر بدونم.میرم دنبال تحقیق.نتیج رو به شما هم میگم!حالا براش یه لیست بلند بالا از ام اس تهیه کردم!

فکر خوبی کردینا. خوشم اومد. اینجوری یه مقدار عکس العمل رو پیش بینی میکنید و می سنجید که آیا اصلا شایسته شنیدن راز شما هستن و اگر ظرفیت پذیرش این مطلب رو ندارن میشه بدون مطرح کردن مسئله بیماری طرف رو رد کرد و قضیه تموم میشه. اینم فکر خوبی بود.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
(2011/12/01, 01:32 PM)negarrrr نوشته است: سلام من چون کلا با این بیماری مشکل دارم ترجیح میدم به کسی نگم حتی همسرم.حتی بهترین دوستامم بعد سه سال هنوز نفهمیدن وهرگز نمیذارم بفهمن
wink2
حتي همسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من لازم نيست كه همه بدونن، اما به خاطر ندونستن بقيه هم نبايد خودمون رو عذاب بديم.

صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
(2011/12/05, 12:32 AM)MFhealth نوشته است: فکر خوبی کردینا. خوشم اومد. اینجوری یه مقدار عکس العمل رو پیش بینی میکنید و می سنجید که آیا اصلا شایسته شنیدن راز شما هستن و اگر ظرفیت پذیرش این مطلب رو ندارن میشه بدون مطرح کردن مسئله بیماری طرف رو رد کرد و قضیه تموم میشه. اینم فکر خوبی بود.

آره دقیقا.پس فردا که ببینمش میگم رفتم تحقیق کردم و ام اس رو کامل بهش معرفی میکنم.بعدم بدون اینکه بهش بگم ام اس دارم میگم جوابم منفیه!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
(2011/12/05, 11:03 AM)arezooo82 نوشته است: آره دقیقا.پس فردا که ببینمش میگم رفتم تحقیق کردم و ام اس رو کامل بهش معرفی میکنم.بعدم بدون اینکه بهش بگم ام اس دارم میگم جوابم منفیه!
چرا منفی؟
اجازه بده شاید قبول کرد.
من معتقدم دید جامعه اونقدرا هم که ما فکر میکنیم نسبت به ام اس بد نیست
خود من به دو تا از خواستگارام گفتم ام اس دارم و هردو مشکلی نداشتنconfused2یکیشون که بلافاصله گفت من تا اخرش هستم یکی دیگه هم یکم تحقیق کرد و من این سایت رو بهش معرفی کردم و اونم گفت مشکلی نیسN_aggressive (35)و من کلی ذوق کردمSmile (52)party0048.gifدوستم هم این موضوع رو به طرفش گفت الانم عقد کردنhappy0065.gif
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , arezooo82 , سپیده قاصدک
همتون خوشيخت شين ايشالا
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : ساغر , aylar

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 144
  • 145
  • 146(current)
  • 147
  • 148
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,173 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,723 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,410 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,755 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
36 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست