•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 135
  • 136
  • 137(current)
  • 138
  • 139
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
خوندن این کتابها هم خالی از لطف نیست
عنوان کتاب: انتخاب همسر
سال نشر: 2380ه ش
تعداد صفحات کتاب: 265 ص
www.ebook4mobile.com

کتاب آموزشهای قبل از ازدواج
تالیف: ابوالفضل بیرقی
دستیار علمی و مدرس دانشگاه پیام نور

سری کتابهای همراه ((نور المبین))
عنوان کتاب: مشکلات جنسی جوانان
مولف: آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : Saina , Ali 324
من اصلا ناامید نیستم فقط نمیتونم به کسی اعتماد کنم و هر موقعیتی پیش بیاد خیلی راحت به مامان و بابا میگم نخیر من موافق نیستم کسی بیاد خونمون N_aggressive (35) مامان اینا هم با خیال تخت میگن دخترمون قصد ازدواج نداره

من سخت گیر نیستم من دوست دارم نگاه و دید طرف مقابل خیلی با ادمهای معمولی فرق داشته باشه که وقتی من گفتم من ام اس دارم سکته رو نزنه laughing3
 تشکر شده توسط : Saina , زهرا59 , ارزو

همه ی حرفای دوستان متین و درست

ولی بعضی وقتا یه اتفاق میتونه همه چی رو عوض کنه . . .

درسته که من تجربه ای نداشتم ولی میدونم اگه قرار باشه پیش بیاد پیش میاد . . .

ولی من که فعلا بی خیالش شدم و سعی میکنم رو چیزهای دیگه تمرکز کنم که به کمک اونا بتونم نظر همه رو نسبت به ام اس عوض کنم . . .
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : احمدرضا , ارزو , شهرزاد
بله این همون قسمت میشه بهش فکر نکن هر چی پیش بیاد خیره laughing3
 تشکر شده توسط : ارزو
سلام
یکی خب به من کمک کنه شما گفتید ام اس ها زود رنجن نگفتید که عصبی هم هستن بابا یکی منو کمک کنه طرف من خیلی خیلی عصبیه در حدی که تهدید به زدنم میکنه!!!!
به نظر شما من با این آدم چیکار کنم که غیر داد زدن چیزی بلد نیست ملت دلشون خوشه که از کسی خوششون میاد اونوقت شانس منم اینه!!!
(2011/10/27, 11:31 PM)hami نوشته است: سلام
یکی خب به من کمک کنه شما گفتید ام اس ها زود رنجن نگفتید که عصبی هم هستن بابا یکی منو کمک کنه طرف من خیلی خیلی عصبیه در حدی که تهدید به زدنم میکنه!!!!
به نظر شما من با این آدم چیکار کنم که غیر داد زدن چیزی بلد نیست ملت دلشون خوشه که از کسی خوششون میاد اونوقت شانس منم اینه!!!

خوب شاید شما عصبانیش میکنید . . . confused2confused2

روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
منم دوست دارم اگه یه روزی قسمت شد ازدواج کنم با یکی مث خودم ازدواج کنم.چون مطمینا درکم میکنه.
حالا دیگه خدا میدونه چه جوری میتونم این پسر خوش بخت رو پیداکنم؟icon_questionicon_question
پروردگارا: به من كمك كن قبل ازينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنم كمي با كفش هاي او راه بروم. دكترشريعتي
 تشکر شده توسط : Yitzak , TootFarangi , فرناز
آخی نگار جون laughing3 برو تو انجمن شماها که مثل من خودتون رو قایم نمیکنید من خودم رو از همه قایم کردم از انجمن از ام اسیها از سهام عدالت از کارت ام اس و ................................... من گمنام هستم Smile (16)
(2011/10/27, 11:31 PM)hami نوشته است: سلام

عزيزكم عصبى بودن هيچ ربطى به بيمارى ms نداره ايشون مشكل اخلاقى داره شما هم بهترين كارى كه ميتونى بكنى اينه كه به يه مشاور مراجعه كنى با احساس هم با اين قضيه برخورد نكن چون فقط خودتو اذيت ميكنى
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
شایدم من عصبانیش کنم اما خب ادما میتونن خودشونو کنترول کنن
عصبانی میشه بعدش خودش میاد منت کشی بخدا منم دیوانه کرده
بازم مرسی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 135
  • 136
  • 137(current)
  • 138
  • 139
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,186 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,740 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,428 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,846 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
12 مهمان