•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 121
  • 122
  • 123(current)
  • 124
  • 125
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
بچه های مزدوج جواب بدن لطفا یکی اگر پیدا شد گفت قضیه رو به خونوادم الان نمیخواد بگی حالا بعدا کم کم میفهمن شایدم اصلا لزومی نداشت بفهمن ادم قبول کنه؟یا حتما باید خونوادش بدونن؟نیاز فوری به جوابHuhHuhHuh
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2011/09/25, 01:10 PM)shokolat نوشته است: بچه های مزدوج جواب بدن لطفا یکی اگر پیدا شد گفت قضیه رو به خونوادم الان نمیخواد بگی حالا بعدا کم کم میفهمن شایدم اصلا لزومی نداشت بفهمن ادم قبول کنه؟یا حتما باید خونوادش بدونن؟نیاز فوری به جوابHuhHuhHuh

میبینم که یه شور پیذا کردیییی
باریکلا
من به عنوان یه نیمه مزدوج سابق میگم که بگین به خوانوادش بهتره
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : hedieh
حتما بگو بعدا واست دردسر ميشه ممكنم هست اتفاقی نيوفته ولي به استرسش نميارزه
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
HuhHuhHuhHuhHuhاخه میگن نگو اخر چه باangryید کرد؟
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2011/09/25, 01:10 PM)shokolat نوشته است: بچه های مزدوج جواب بدن لطفا یکی اگر پیدا شد گفت قضیه رو به خونوادم الان نمیخواد بگی حالا بعدا کم کم میفهمن شایدم اصلا لزومی نداشت بفهمن ادم قبول کنه؟یا حتما باید خونوادش بدونن؟نیاز فوری به جوابHuhHuhHuh

سعی کن از اول رو راست باشی .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
خوب من روراستم که بهش گفتم ودوست دارم خونوادشم بدونن اما میگه اینجای قضیه به اون ربط دارهConfused

شکلات جون خیلی تصمیم سختیه.اگه نگی احتمال دردسر وجود داره و از طرفی ادم با خودش میگه اخه من که چیزیم نیست اگه بگم نگاهشون عوض میشه و از این جور داستانا .به نتیجه رسیدی مارم خبر کن
صداقت خیلی عالیه اما به چه قیمتی.؟
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
سلام به همه دوستان گل من
به نظر من در مورد بیماری ام اس در ایران باید اطلاع رسانی بیشتری بشه
چون اکثریت مردم اطلاع دقیقی در مورد این بیماری ندارن
حالا در مورد ازدواج >> فکر کنم یه ام اسی هم بتونه یه خونواده رو مدیریت کنه من دوستام ازدواج کردن و خیلی راحت دارن زندگی می کنند خدا رو شکر
راستی بچه ها دوتا ام اس می تونن با هم ازدواج کنند ؟(اگه کسی می دونه بی زحمت جوابشو برام بفرسته با تشکر )
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دوستان من آمار طلاق اینقدر بالا رفته و جونای کشورمون اینقدر مجردن که نگو و نپرس پس زیاد مهم نیست که ما هم مجردیم !!!!!!!!!!
love51love51love51love51love51
به امید روزای بهتر و شادتر دوستتون دارم مراقب خودتون باشین بای بای

من ادعا نمی کنم که همیشه به یاد آنهایی که دوستشان دارم هستم
اما ادعا می کنم در لحظه های هم که به یاد شان نیستم دوستشان دارم
<<دکتر شریعتی >>

love51

در کاخ مجلل خبر از عشق مجو
که سعادت همه در کلبه درویشان است

icon_question
(2011/09/25, 06:35 PM)shokolat نوشته است: خوب من روراستم که بهش گفتم ودوست دارم خونوادشم بدونن اما میگه اینجای قضیه به اون ربط دارهConfused
ببین شوکول جون ایرانیا بعد از ازد واج هم هنوز با خانئاده قبلیشون زندگی میکنن فقط یه نفر ر و به خودشون اضافه میکنن و اینکه میگه به خودم مربوطه یه جوریا اشتباس مطمئن باش بدن اگه بفهمن مشکل پیش میاد واست

گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
پس اصلا یعنی هیچ ادم مستقلی وجود نداره؟
نمیگه خونووادم نفهمن کهconfusedمیگه الان اول کاری لزومی نداره برم بگم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 121
  • 122
  • 123(current)
  • 124
  • 125
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,184 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,739 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,426 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,830 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
9 مهمان