•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 102
  • 103
  • 104(current)
  • 105
  • 106
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
نامزده من كه داره تركم ميكنه بهونشم شرايط ماليه
بنگر به چرخ زمانه كه كمر شكن است
مناز به رنگ لباست كه اخرش كفن است

aloofandbored
نامزد بین دوطرف یا نامزدی بین دو خانواده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟angelangelangelangel
اگر بین خودتون بوده باید بگم بهونه است اگرم بین دو خانواده است بازم بهونه است چون از اول میدونستن زن خرج داره برای چی پا پیش گذاشتن اگه مشکل داشتن؟
بزار بره به جهنم یکی بهتر قسمتته شک نکنconfusedconfusedconfusedconfused
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : مهدی نصیری
(2011/08/14, 01:48 PM)نیلوفر آبی نوشته است: هم بین آقایون استثنا داریم هم خانما....
منم یه فرشته ی مهربون پیدا کردم Angel البته مشکلات زیادی واسه ازدواجمون هست اما تنها چیزی که مشکل نیست ام اس منه!!!
فعلا درد بی کاری و نبود مسکن واسه جوونا از ام اس هم بدتره...!!! angry
ما به توصیه ی خونواده هامون منتظریم این مسائل حل بشه دلم خیلی روشنه مطمئنم ما زوج خوشبختی میشیم...
واسمون دعا کنید!!!! icon_biggrin

انشاا.. خوشبخت بشین
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : hamnafas
سلام سیما خانوم من چند روز پیش 1 پیام تو اونور گذاشتم اما الان حتی نمیتونم پیام خودمو پیدا کنم چه برسه به جوابش تورو خدا راهنماییم کنید آخه من تازه واردمsad
 تشکر شده توسط : coffeedot
اگه کسی واقعا دوستت داشته باشه حتی اگه مریضیت رو بدونه باز هم باهات می مونه.
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : MAHDI , fireboud , DavidBili , reyhaneh
من كه اصلا دلم نمي خواد ازدواج كنم.چون دلم نميخواد خودم رو درگير مشكلات كنم.بنظر من همين كه بتونم از پس مشكلات خودم بر بيام كافيه.ashamed0006.gifاحساس ميكنم اينجوري خيلي راحتر زندگي مي كنم.icon_biggrinخوشبختي فقط در ازدواج نيست مهم اينه كه آدم قشنگ و شاد زندگي كنه كه اونم بستگي به خودمون داره كه سعي كنيم به چيزهاي كه توي زندگي داريم فكر كنيم وشكر گذار باشيم نه به چيزهاي كه نداريم ما آدما كمتر اتفاق مي افته كه از آنچه كه داريم راضي و خوشحال باشيم ولي هميشه از چيزي كه نداريم ناراحت ونگرانيم وبهش فكر ميكنيم اميدوارم همگي شما با فرد مورد دلخواهتون ازدواج كنيدو زندگي شيريني داشته باشيد
سلام بچه ها
راجع یه این تاپیک واقعا نظر دادن مشکله شاید چون خودم بعد از ازدواجم مبتلا به این بیماری شدم ! اما خداروشکر همسرم خیلی خوب با این مساله کناراومد و تازه خودشو مقصر میدونه تو این موضوع اما خیلی به من امید میده و میگه که اصلا تو مریض نیستی ! البته ناگفته نماند چون خواهرش هم سالهاست که این بیماری رو داره براش یه امر طبیعی شده
اما اصلا نباید این بیماری رو مانعی برای ازدواجتون بدونید چون به گفته ی دکترم اگه درمان درست پیش بره با توجه به اینکه سن اکثر شما هم زیاد نیست تا 90% قابل کنترل هست پس فکر نمیکنم مشکلی تو ازدواج باشه و کاملا طبیعی زندگی زناشویی پیش میره حتی دکتر به من اصرار داره که بچه داشته باشم ! به نظر من چون اطلاعات آدما نسبت به این بیماری کاملا ناچیزه و فقط نیمه ی خالیه این بیماری رو دیدن بهتره قبل از ازدواج از یه مشاور کمک بگیرید که احتمالا بهترین مشاور میتونه دکترتون باشه که کاملا این بیماری رو برای طرفتون شرح بده
به امید اون روز که کسی به چشم بد به این موضوع نگاه نکنه و همه ی مریضا شفا پیدا کنندicon_biggrin
 تشکر شده توسط : Prime , warrior , طراوت
من با دوستم رفتيم پيش فالگير(قهوه)evilgrin0039.giffighting0030.gif
واسه مسخره بازي....دهنم وا موند...گفت تو مريضي..سر همين مريضيت هم با همسر آينده ات آشنا ميشي!!!party0048.gif
چه قد و بالايي..چه هيكلي...چه تحصيلاتي!
همين فالگيره مارو اسكل نكرده بود كه....:60:
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : maedeh
من کا از الان با قاطعیت میگم
میخوام زن خودمو از بیمارای ام اسی انتخاب کنم که دست کم دردمو بدونه
بچس انجمن ام اس مشهد خیلی باحالن به مامانمم گفتم
آآآآآآآآآآآآآآی خدا اگه بشهsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
(2011/08/31, 11:43 AM)mehrnaz نوشته است: من كه اصلا دلم نمي خواد ازدواج كنم.چون دلم نميخواد خودم رو درگير مشكلات كنم.بنظر من همين كه بتونم از پس مشكلات خودم بر بيام كافيه.ashamed0006.gifاحساس ميكنم اينجوري خيلي راحتر زندگي مي كنم.icon_biggrinخوشبختي فقط در ازدواج نيست مهم اينه كه آدم قشنگ و شاد زندگي كنه كه اونم بستگي به خودمون داره كه سعي كنيم به چيزهاي كه توي زندگي داريم فكر كنيم وشكر گذار باشيم نه به چيزهاي كه نداريم ما آدما كمتر اتفاق مي افته كه از آنچه كه داريم راضي و خوشحال باشيم ولي هميشه از چيزي كه نداريم ناراحت ونگرانيم وبهش فكر ميكنيم اميدوارم همگي شما با فرد مورد دلخواهتون ازدواج كنيدو زندگي شيريني داشته باشيد

بیخیال بابا
هممون نیاز به یه نفر داریم که کاملمون کنه اینا همش شعاره که خوشبختی در ازدواج پیدا نمیشه
گشتم نبود نگرد نیست
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
من فکر میکنم یه ام اسی با یه ام اسی اگه ازدواج کنه خیلی خوبه چون همدیگرو خیلی راحت درک میکنن حرف همو میفهمن
من ز هفتاد و دو ملت به حقیقت دورم
خصم اگر سنگ ببارد به سرم ،نیست غمم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 102
  • 103
  • 104(current)
  • 105
  • 106
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,170 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,708 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,401 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,745 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,107 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
46 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست